PDA

View Full Version : Mototrip- zrobmy to razem :)


kalafonia
24.09.2009, 17:17
Witam!!!

Chciałbym stworzyć portal dotyczący podroży motocyklem. Idea jest szlachetna. Propagowanie turystyki oraz zrzeszanie pasjonatów jednośladów. A to wszystko w jednym miejscu. Pomysł zrodził się dość niedawno i jest jeszcze w zalążku.

Na temat funkcjonowania słów kilka.
Jak ja to widzę:

Chciałbym aby każdy użytkownik uczestniczył w tworzeniu serwisu, tzn.: mógł zamieszczać artykuły ,opisy z wypraw, zdjęcia itd. To wszystko w oparciu o CMS.
Posiadam w zanadrzu jeszcze kilka innych projektów dotyczacych rozwoju serwisu, m in.: możliwość zaprezentowania trasy za pomocą google maps, itp.

Teraz najważniejsze! Poszukuje ludzi z pasją, chcących zrobić coś konstruktywnego na skalę krajowa. Mających dryg do motorów, jak i do programowania (php + mySQL), zapalonych grafików motorzystów, pisarzy, malarzy, każdego kto mógłby choć odrobinę przyczynić się do rozwoju tego serwisu. Całe przedsięwzięcie jest non- profit. Wszystko co tu będzie się działo jest robione dla nas, jedyną zapłatą jaką za to dostaniemy to nasz serwis . Wszystkich chętnych, chcących wziąć udział w tym projekcie proszę o kontakt. Namiary podaję poniżej. Zapraszam!!!

Mail: dwaplustrzy[at]o2.pl
Gg: 1225020

rambo
24.09.2009, 17:37
Ja to bym zaczął od powitalni klasycznie :)

Jak gdzieś wchodze, i nawet nikogo nie znam to mówie uniwersalne dzieńdobry, bo na cześć czy siema ktoś się może dziwnie spojrzeć ;)

kalafonia
24.09.2009, 18:18
Juz sie zrobilo "rambo''. Moja wina, chyle czola i obiecuje poprawe. Pozdrawiam i zachecam do wypowiedzenia sie na temat powyzszego.

kalafonia
25.09.2009, 15:33
Nie ma zadnych chetnych do wspolpracy/ pomocy??

deptul
25.09.2009, 16:15
A brakuje Ci czegoś w dziale "podróże"?

hubert
25.09.2009, 16:32
Myślę że największy problem wynika z braku czasu i tego się nie przeskoczy :)

Zoltan
26.09.2009, 15:52
A brakuje Ci czegoś w dziale "podróże"?

Dokładnie, po co robić coś co już jest ?? Dodałbym jeszcze "Wszystko dla Afryki" i "Wszystko dla Afrykańczyka" i temat wyczerpany ;)

ENDRIUZET
26.09.2009, 20:15
Tak. Wszystko jest tu na TYM forum !

Elwood
27.09.2009, 01:10
Na tym forum przesiadują same pedały. Do tego dość ambitne. Sami królowie, a powinny księżniczki. Tylko im się wydaje, że jeżdżą "gdzieś tam", bo to snoby zorientowane tylko na afrienduro.
Prześledź dział Wyprawy, czy cuś takiego i dowiesz się, że takich ja Ty, to mają w głębokiej, rzadkiej dupie.
Mówię/piszę Ci, to banda pedałów.
Ale, jak już będziesz koniecznie chiał zamieszczać te "wyprawy", to po prostu linkuj. Ale powiadam Ci, że to dupa bracie. Tu same pedały piszą... same pedały.

kalafonia
27.09.2009, 10:40
Panie i Panowie, cieszy mnie ze wam wystarczy wasze forum, ale smuci ze sie tylko w nim zamykacie. Nie kazdy tu zaglada. Portalu o jakim mowie niestety nie znalazlem. Nie mowie tu o portalach zagranicznych. Jedynie z czym sie spotkalem to magazyn "motovoyager" (www.motovoyager.pl). Jest wielu ludzi ktorzy nie sa zrzeszeni w zadnym klubie, czy zarejestrowani na forum. Chcialbym im dac mozliwosc zintegrowania sie w jednym miejscu ( na jednym portalu) bez wzgledu na marke motoru czy inne tam poglady i zbudowania spolecznosci podroznikow. Ot tyle co mi sie marzy. Pozdrawiam i nadal zapraszam chetnych do wpolpracy

rambo
27.09.2009, 10:42
Forum Africa Twin wystarczająco dobrze się googluje :D

szwedzkikucharz
27.09.2009, 11:45
Panie i Panowie, cieszy mnie ze wam wystarczy wasze forum, ale smuci ze sie tylko w nim zamykacie

Hmmm, ale tego nie da się zadekretować. Jeśli komuś (nie koniecznie posiadaczowi Afri) odpowiada prezentowanie swoich wyjazdów właśnie Tutaj to nie da się tego zmienić na "siłę", bo nowy projekt, bo idea... W sieci już bylo wiele pomysłów na ten temat: jedne umierały szybciej inne powoli zarastając pajęczynami. Forum Africatwin ma się nieźle (chociaż chyba nie wszyscy tu bywający, prawda Elwood? ) więc i dział Podróże tako samo. Nie mniej powodzenia!

ENDRIUZET
27.09.2009, 16:06
Ja tam nie kumam wypowiedzi ELWOODa w tym temacie :(

Zoltan
27.09.2009, 16:50
[...]
Ale powiadam Ci, że to dupa bracie. Tu same pedały piszą... same pedały.


Za taki tekst powinieneś dostać bana :mad: Ciekawe co admini na to

sambor1965
27.09.2009, 18:33
Witam!!!

Chciałbym stworzyć portal dotyczący podroży motocyklem. Idea jest szlachetna. Propagowanie turystyki oraz zrzeszanie pasjonatów jednośladów. A to wszystko w jednym miejscu. Pomysł zrodził się dość niedawno i jest jeszcze w zalążku.

Na temat funkcjonowania słów kilka.
Jak ja to widzę:

Chciałbym aby każdy użytkownik uczestniczył w tworzeniu serwisu, tzn.: mógł zamieszczać artykuły ,opisy z wypraw, zdjęcia itd. To wszystko w oparciu o CMS.
Posiadam w zanadrzu jeszcze kilka innych projektów dotyczacych rozwoju serwisu, m in.: możliwość zaprezentowania trasy za pomocą google maps, itp.

Teraz najważniejsze! Poszukuje ludzi z pasją, chcących zrobić coś konstruktywnego na skalę krajowa.


Ciesze sie ze masz duzo zapalu, ale uwazam ze brak Ci nieco hm... oglady. Wpadasz tutaj i probujesz odciagnac ludzi od tego co robia namawiajac do tworzenia czegos co sie urodzilo nagle i jest dopiero w zalazku. Skad wiesz ze nie mamy swoich pomyslow, ktore czekaja na realizacje. Wpadles, nic o sobie nie powiedziales, poszedles poproszony o to do powitalni i tam tez niczego sie o Tobie nie dowiedzielismy. Jestesmy ekipa znajacych sie ludzi z reala i nie obrales najlepszej drogi do realizacji swojego pomyslu.

Co do problemu Elwooda i propozycji bana dla niego... Nie jest to pierwsze forum z ktorego zostaje wyrzucony. I robie to mimo tego ze sie znamy, mamy Cie Elwood dosc. Szukaj kolegow gdzie indziej...

ENDRIUZET
27.09.2009, 19:54
autocenzura :D

rambo
27.09.2009, 20:27
Może Elłut ma tylko specyficzne poczucie humoru, i słowo pedał nie używał jak np mister Sznajder. Ale fakt że wcześniej też się prosił, żeby go wyrzucić bo sam nie umie wyjść, ino się bawi w Leszka Miliera :p

sambor1965
27.09.2009, 20:59
To nie jest watek poswiecony banowi tylko propozycji kalafonii. Jak chcecie pogadac o banach to zalozcie inny watek.

puszek
27.09.2009, 21:08
Za taki tekst powinieneś dostać bana :mad: Ciekawe co admini na to

Elwood zartuje sobie dosc obscenicznie , ale w dalszej treści mozna dopatrzyć sie pozytywnego spojrzenia na forum. Jest jaki jest. Na bana nie zasługuje ale... swoja droga drodzy Afrykanerzy...Proszę nie karmić Trolla:haha2:
I juz.