PDA

View Full Version : Silnik 650 zamiast 600 do Trampka ?


goral
10.09.2009, 19:21
Witam madra , uczona , oblatano , doswiadczona brac Afrikanerow . Podlizuje sie bo mam wazna sprawe a nikt inny nie jest w stanie mi pomoc oprocz Was . Moge tanio kupic Trampka 600 z 98 r z " dojechanym silnikiem " . Znalazlem na allegro silnik 650 i w zwiazku z tym mam pytanie czy bede musial przerabiac instalacje elektryczna , czy moze odrazu kupic oryginalna ( o ile gostek bedzie mial do sprzedania ) ? Czy moze wogole czekaja mnie jakies niespodzianki - typu rzezbienie ramy ? Dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi . Nie wiedzialem gdzie zamiescic ten watek , jesli "zle go wsadzilem" to amsorry .

Franz
10.09.2009, 19:51
Witam madra , uczona , oblatano , doswiadczona brac Afrikanerow . Podlizuje sie bo mam wazna sprawe a nikt inny nie jest w stanie mi pomoc oprocz Was . Moge tanio kupic Trampka 600 z 98 r z " dojechanym silnikiem " . Znalazlem na allegro silnik 650 i w zwiazku z tym mam pytanie czy bede musial przerabiac instalacje elektryczna , czy moze odrazu kupic oryginalna ( o ile gostek bedzie mial do sprzedania ) ? Czy moze wogole czekaja mnie jakies niespodzianki - typu rzezbienie ramy ? Dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi . Nie wiedzialem gdzie zamiescic ten watek , jesli "zle go wsadzilem" to amsorry .


Temat był przerabiany na forum Trampka
Ktoś już zakładał w tamtym roku.Nie był zachwycony opłacalnoscią
przeróbek bo najpierw kupił silnik :D a później wziął się do roboty :)
Silnik musi być z gaźnikami i moduły są inne.
Na pewno taniej jest wstawiś oryginalny i też powyżej 1996
bo inne są moduły
Rzuć tam temat
Ramy się nie rzeźbi wstawiając silnik 650 Transalp, czy RD04,czy RD03
Dorabia się tylko uchwyty.
Na forum trampka de. są opisy ale nikt nie przeszczepiał silnika Trampka 650 do 600 - chyba nie było to opłacalne
natomiast silniki afry i owszem

Koszt dobrego silnika 600 to około 500 euro na zachodzie a u nas?
zawsze jest taniej ,ale i ryzyko duże :D

Łatwiej i taniej wstawić silnik Africa Rd03
Praktycznie bez przeróbek


Osobiście polecam kupić niedojechany egzemplarz .
Mniej nerwów, ale i więcej zabawy. Kto co lubi ...
jaro5000 z forum TA ostatnio zmieniał ...Zapytaj ile się chłop naszukał ....

goral
10.09.2009, 20:26
Dzieki . Tak tez uczynie (zagladne na forum TA ) .

pałeł
10.09.2009, 21:53
lapa pd06 :)
ma taki miks :)

wojtalski
13.09.2009, 17:22
Bełkot również

wojtalski
10.01.2010, 14:40
Coś na temat z AdvRider

http://advrider.com/forums/showthread.php?t=39170&page=504