PDA

View Full Version : Książka serwisowa


BLOB
05.09.2009, 11:31
Witam.
Ot tak siedziałem na urlopiku przy parszywej pogodzie przed kompem i wymyśliłem dla siebie takie coś jak książka serwisowa do AT. Dlaczego?-moja makówka niestety nie daje rady zapamiętać co gdzie i kiedy a naklejki które przyklejam po wymianach tego i owego zaraz jakoś woda zabiera (niewiem dlaczego :) ).Powodem jest jeszcze posiadanie innych pojazdów które takie czynności tesch wymagają.
Niewiem czy się komuś to może przydać ale jak chcecie to proszę.
Tutaj wersja jpeg ale posiadam tesch w cdr-ach (corel 12) łatwiej do druku idzie z cdr-a bo daje się poskładać.
Mam nadzieję że mogłem zamieścić logo i nie bendzie probleme:)
A co jeszcze? to ewentualne sugestje i poprawki mile widziane.
A ta bestia na fotce to moja lala :)

borunin
05.09.2009, 14:09
Dobre dobre, jedną wydrukuję dla siebie, drugą dla babci żeby sobie leki rozpisała:)

BLOB
05.09.2009, 14:21
Ty to byś nie oddychał jak mi nie pojedziesz.:mur:
Ale to nic jeszcze sie spotkamy na hajłeju i ja Ci wtedy poskrobie te kostke z opony.:D
Jak chcesz Wiktor to pośle ci cdr-a chyba że Corel to dla Ciebie kosmos :haha2:
A tak apropos to miałeś wiedzę czerpać.

borunin
05.09.2009, 15:53
Czerpie wiedzę ostro, jeszcze 2 miesiące zostało. Może do tego czasu zrobią jakiś hajłej na Podkarpaciu:haha2:

hubert
05.09.2009, 23:23
Połączyłbym filtr oleju z olejem bo przecież zawsze razem się to i to wymienia ...

Dorzuciłbym jeszcze regulację zaworów, synchro, wymianę opon a takie rzeczy jak wymiana łożyska główki ramy to chyba do kategorii inne ...

Dzieju
05.09.2009, 23:33
ja sobie uprościłem ( bez takich eleganckich tabelek)ale prowadzę spis wszelkich czynności serwisowo/kontrolno/obsługowych od początku posiadania

BLOB
06.09.2009, 07:59
Hubert-niejestem pewien nawet niektóre mondre pisemka opowiadają jak to mieści się olej z filtrem i bez mniemam, że to pewnie dlatego u mnie ten trop rozpisania osobno. W mojej at wyjechało wszystko tzn słonecznikowy i filtrowanie.
Dzieju a tabelki to taki szpas bo naprawde niemiałem co robić. Dzięki wam za rady i odwiedzenie tematu

Dzieju
06.09.2009, 18:49
Idea słuszna
tylko jak się nic nie psuje to tylko wymiany pozostaje pisać...

chinol
07.09.2009, 08:22
trzeba sobie jeszcze zrobić pieczątki serwisu, imienną kierownika serwisu ;)

i pieczątkę "zapłacono gotówką"

U mnie wisi takie coś na ścianie z rozpiską co i kiedy, w formie jedno kartkowej, Na sznureczku obok jest długopis ;)
ciągle spoglądam na to mimochodem i już na pamięć znam przebieg kiedy mam zrobić następna zmianę oleju itp...

to pisałem ja, kierownik serwisu...;)

rambo
07.09.2009, 23:14
:Thumbs_Up: