PDA

View Full Version : Chwalę się potomkiem!


Zet Johny
18.07.2009, 10:46
W związku z tym że czuję się emocjonalnie związanym z forum AT i z Wami czarnuchy chcę oficjalnie pochwalić się potomkiem.
:chleje:
Dobra teraz mniej sztywno:).

Wczoraj w godzinach nocnych przyszedł na świat mój trzeci syn.
Patrząc na dwóch starszych jak reagują na przejeżdżające motocykle i obecność AT:at: w garażu muszę powiedzieć że będę miał w przyszłości po prostu przechlapane:haha2: !!!

Pozdrawiam!

rambo
18.07.2009, 11:00
Gratulacje Andrzej :Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up: niech rośnie zdrowo by nóżkami sięgało ziemi na królowej :at: :)

Walis
18.07.2009, 11:57
Rambooooooooo!!!!!!! Brawo:)

newrom
18.07.2009, 12:25
Gratulacje :)

jochen
19.07.2009, 00:22
Bardzo ładnie kolego, witam w klubie posiadaczy 3 sztuk potomstwa;). Moje ziutki też mówią, że będą ze mną afrykować, hehe, a najwiekszą mają frajdę, jak ich zawożę/odbieram z przedszkola na AT.
Bywam często w Limanowej, więc może wspólne :at::zdrufko:. Pozdro!

ENDRIUZET
19.07.2009, 02:35
Gratulacje. Już powinieneś zapodać ogłoszenie "szukam do kupienia AT sztuk 3 w doskonałym stanie" :D Niech się dzieciaki zdrowo wychowują na potęgę posępnego czerepu ... TRI MAN :D

ucek
19.07.2009, 21:47
..a czy to nie jest tak, że jak tu się ktoś czymś bezwstydnie chwali, to od razu foty wrzuca?? ;)

Graty!!! :) i podziwam za tak dobrze wykonany plan :dizzy:

a może na tę chwilę przed Afryczką zakupić PW50? :at:

Zet Johny
19.07.2009, 22:22
Bywam często w Limanowej, więc może wspólne :at::zdrufko:. Pozdro!

Wiesz jak to jest!
Z tym :at: będzie ciężko, a z tym :zdrufko: też reweli nie ma.
Ale zapraszam na małą wpadówę jak będziesz przelotem.
Mieszkam przy trasie - patrz afrimapa.

Już powinieneś zapodać ogłoszenie "szukam do kupienia AT sztuk 3 w doskonałym stanie" :D

To jest myśl. Przecież trzy sztuki to już by była cena hurtowa a jak wiadomo w hurcie taniej.

..a czy to nie jest tak, że jak tu się ktoś czymś bezwstydnie chwali, to od razu foty wrzuca?? ;)


Nie jestem zwolennikiem oglądania noworodków zaraz po tym jak pokazali się na tym świecie a już całkiem mnie rozwalają hasła ciotek jaki on jest podobny do tatusia:).

andrzej 76
19.07.2009, 22:24
pogratulować !!
niech sie zdrowo chowie,i na afryke bezpiecznie wdrapuje !!

zibiano
20.07.2009, 11:26
Gratulacje !!!!!!