PDA

View Full Version : Brykanie po Pogórzu Przemyskim 25-26.07


borunin
14.07.2009, 16:27
Witam!
Zapraszam na weekend 25-26.07 do pobrykania po okolicach Przemyśla (Pogórze Przemyskie).
Planowany start w sobotę przedpołudniem. Trasa około 150 km, w tym połowa to lekki off (drogi leśne kamienisto-szutrowe, przejazdy przez brody wodne). Jeśli będzie jednakowoż zapotrzebowanie na utopienie Afryki w rzece czy błocie- miejsce niejedno po drodze się znajdzie. Jeśli weekend będą poprzedzać monsuny i tsunami to będzie więcej asfaltów.
Przy okazji dzidowania kilka ciekawostek architektoniczno-przyrodniczych. Należy zabrać dowód osobisty- możliwa kontrola Straży Granicznej.
Po powrocie do Przemyśla ostatni element Afrykańskiej Furii czyli wiadomo...alkoholu nie oferuję, ten przywieziony chętnie skosztuję:)
Dla przyjezdnych- bezpłatnie garaż/miejsce w ogrodzie dla motorów, poddasze dla 3-4 jeźdzców (zabrać należy własny śpiwór, ręcznik itp.)bo materace puchowe (tkane ręcznie przez widoczne na zdjęciu 18-letnie podkarpackie dziewice) są dostępne na miejscu.
W razie większej ilości chętnych – kto pierwszy na maila-ten lepszy…
W niedzielę rozjazd do domów (ja zostaję), ewentualnie krótsza już dzideczka po okolicach.
Jeśli ktoś chce przyjechać w piątek wieczorem- niet problema!
Pozdr
Wiktor, tel 0602125760

majki
14.07.2009, 21:36
Kurczaki, chętnie bym wpadł, bo tereny ciekawe :drif:ale wtedy będę na drugim biegunie, na mazurach.:dizzy: Owocnego dzidowania.:at: Maybe next time... ;)

wolly
15.07.2009, 00:22
Borunin wstępnie bym się pisał nie wiem czy młody będzie miał ochotę ale ja na pewno wale na kreche na pogórze bo to dawno było już w planach Na 80% to walniemy na lekkich bo szkoda afryci i xlv męczyć w takim terenie i po drodze :) mete mamy w Dynowie ale to już rzut beretem pod wiatr do Ciebie możesz trochę bliżej opisać traskę http://picasaweb.google.com/kaziunio/WypadWOkoliceDynowaBieszczady#5237427952753953874

borunin
15.07.2009, 12:45
Hej,
dzisiaj lecimy ze Śmigaczem ustalić ostateczną trasę, jak wrócę do postaram się wkleić link z quikmaps
Pozdr

smigacz
15.07.2009, 22:50
Wróciliśmy traski nie znaliśmy ale ale ale gdybyśmy wiedzieli co nas czeka :mur:
tobyśmy tam ni pojechali.Kopystańka (541m npm.)zdobyta zdjęcia załączy Buronin.
Ja nie mam siły pisać browar i spanie. Może jeszcze zeskrobię błoto z siebie.
Dobrze ,że byliśmy w dwóch bo jeden to by pewnie nie wrócił stamtąd.
Pozdrowienia dla buronina i do następnego off.:D

ferdek
15.07.2009, 23:23
Kurde brzmi super. Gdyby nie wesele kumpla to chętnie bym się zjawił.

borunin
15.07.2009, 23:29
Jutro rano wrzucęfoty

borunin
16.07.2009, 07:15
No tak, granice off-u dla Afryki zostały jak dla mnie wczoraj wyznaczone...
TKC sie sprawdza w terenie ale juz w błocie nie jest takie magiczne.
Widoki z Kopystanki były warte tego hardcoru na czerwonym szlaku i litrów potu ale następym razem pojedziemy szutrami:)
Dołączam kilka fotek, sorry ze niektóre niewyraźne
Dzięki jeszcze raz Robert! (ale masz kondyche)

borunin
16.07.2009, 07:18
Końcówka

Jarek
16.07.2009, 08:49
a zieloni nie latali za Wami?- czy też inne może niebieskie "cienie" ? - pzdr:D:haha2:

borunin
16.07.2009, 09:35
Zieloni mnie kontrolowali ostatnio w innym miejscu. Porównaliśmy nasze motorki (oni na KTM 400), pogadaliśmy o przewadze TKC nad ich Mitasami O7 Skończyło się na pouczeniu i wymianie numerów telefonów:)

borunin
16.07.2009, 10:03
Wolly, to wstępny plan na quikmaps:
http://www.quikmaps.com/show/109459

wolly
16.07.2009, 11:47
dzięki , tak po cichu myślałem ze okolice Arłamowa bo to klasyka , trochę twierdzy po drodze planujesz ( VI fort jest po drodze ) i takie tam . Chłopaki też ludzie trochę maja przesrane jak muszą we dwóch na tym kacie przyginać ogólnie fajna trasa . Kalwaria -Arłamów była zrobiona CX ale to stare czasy (przed milenium i jak w Bieszczadach nie było płyt w brodach ) , powiem tak ciężko było :)

smigacz
16.07.2009, 21:06
:) Ja sem jest chętny.Jako żyw będę i moto sprawne to po naszym off-ie to mi się wydaje betka.
P.S. Buronin jeszcze ze dwa ekstrema i jak moto przeżyją to i Ty nabierzesz kondychy:D a tak poważnie nie narzekajna kondycję masz większość do połowy by nie dojechała :vis:.

wojtekm72
17.07.2009, 00:11
W dupę kopane !!!!!! Żeby nie zadzwonić i nie powiedzieć jakie macie plany . Przecież się wczoraj cały dzień tłukłem w okolicach Siunkowa / sorki / . I co ?
A na zlocik i tak przyjadę :at:

smigacz
18.07.2009, 11:56
:) fajnie Wojtek szutry trochę łąk parę górek trochę potoków dla ochłody fajne widoki dużo lasu może zieloni SG na moto.
Zapraszamy serdecznie
P.S. Sam czy z Twoją drobiną(sugerowałbym Samemu)

yarecky2000
22.07.2009, 21:20
witam, dzięki Wiktor za zaproszenie, kurde trochę się obawiam, ale kusi mnie bardzo aby pojechać, mieszakm ok 80 km od Przemyśla(okolice Brzozowa), afryczkę mam od tygodnia, niewiem jak z moimi umiejętnościami w terenie, niejeżdziłem na motorach kilkanaście latek , kiedyś to mz-ki, jawy, no i jak widze wszyscy sprzęty dużo bardziej przystosowane do terenu, a druga sprawa to robota, jestem zawodowym kierowcą HDS-a w hurtowni budowlanej, no i szef napewno nieda mi wolej soboty(sezon), ale w niedziele to pewnie mógłbym przyjechać czy tak można
pozdrawiam Jarek(yarecky2000)

borunin
22.07.2009, 22:25
witam, dzięki Wiktor za zaproszenie, kurde trochę się obawiam, ale kusi mnie bardzo aby pojechać, mieszakm ok 80 km od Przemyśla(okolice Brzozowa), afryczkę mam od tygodnia, niewiem jak z moimi umiejętnościami w terenie, niejeżdziłem na motorach kilkanaście latek , kiedyś to mz-ki, jawy, no i jak widze wszyscy sprzęty dużo bardziej przystosowane do terenu, a druga sprawa to robota, jestem zawodowym kierowcą HDS-a w hurtowni budowlanej, no i szef napewno nieda mi wolej soboty(sezon), ale w niedziele to pewnie mógłbym przyjechać czy tak można
pozdrawiam Jarek(yarecky2000)

Hej, jak jezdziles mz-ką i jawą to pewnie zrobileś więcej km niż ja na swoim pierwszym moto:haha2:. Zresztą wypad sobotni to nie jakis hardcore, część osób jedzie na szosówkach i to nie tylko Afryczkami. Zawsze możesz wpaść na niedzielę rano tylko daj znać. Pozdr
Wiktor

yarecky2000
23.07.2009, 00:04
witam, no pewnie wybrałbym się w niedzielę, ale podpowiedz mi co mam zabrać ze sobą (nigdy niebyłem na zlocie), jaka trasa w niedzielę, o której wyjazd i skąd , kurde strasznie szybko to wszystko się dzieje, czuję że na dobre łyknąłem afrykańskiego bakcyla , pozdr. Jarek
p.s. w razie czego, to będę mógł liczyć na pomoc??

wojtek
23.07.2009, 13:16
Wiktor pamiętaj ,że ja się stawiam na szosówkach,ale co ja się tam będę martwił przecież wyciąganie przyjezdnych maszyn z błota leży w obowiązkach organizatora:haha2::lol19:

wojtek
23.07.2009, 13:19
Wolly a wy już określiliście się wreszcie,gdzie sie spotykamy,czy u mnie na kawce,czy gdziesik w okolicach Dynowa,czy jakieś inne plany wymyśliłeś:)

borunin
23.07.2009, 14:35
Szosówki szosówki, wszyscy jedziemy na szosówkach bo tkc to szosówki nacięte w kostkę:)
Plany się pozmieniały i będę na spotkaniu firmowym w pałacyku w Dubiecku od 19.00. I tam będę na Was czekał

wojtek
23.07.2009, 14:45
i malina,bo ja bardzo Dubiecko lubię:),czyli ok. której mam być w Dubiecku,bo nie kumam do końca:dizzy:

borunin
23.07.2009, 14:46
okolo 20.30 i dzwoń

smigacz
23.07.2009, 15:18
Gadałem z wojtkiem72 na 90% będzie ja sem tyż reszta na tel.Też ide na szosowo ter- przód Dunlop D-607 tył Trialmax ( błota przeżyly):dizzy:

wojtek
23.07.2009, 16:41
okolo 20.30 i dzwoń

no to ok. 20:30 jestem w dubiecku i dzwonię,postaram się zdzwonić z Wollym , może spotkamy się tam z nimi:)

Kaziunio_XRV
23.07.2009, 23:12
Wojtku ja z wollym będziemy do Ciebie dzwonić jakoś z trasy bo nie wiadomo jak nam sprawnie będzie szła jazda.

smigacz
24.07.2009, 00:39
Widzę ize nam się jakieś 7-8 moto może zebrać ale była by jazda:at: a tubylcy mogą byc nieźle zaskoczeni:D

wojtek
24.07.2009, 01:00
Wojtku ja z wollym będziemy do Ciebie dzwonić jakoś z trasy bo nie wiadomo jak nam sprawnie będzie szła jazda.

czekam w takim razie na telefon od was, a poza tym Robert nie martw się tubylcami :) niech się przyzwyczajają,jak nam się u Wiktora spodoba to kto wie :haha2:Wiktorku śpij spokojnie.....taki żarcik:D

borunin
26.07.2009, 14:29
Z powodu pogody kilka osób zrezygnowało z wypadu ale 4 jezdzców Deszczowej Apokalipsy ostatecznie ruszyło na przejazdzke....:at:

http://picasaweb.google.pl/wiktor.boron/PogorzePrzemyskie25260709?authkey=Gv1sRgCPa4wK2mt-qhqwE&feat=directlink

smigacz
26.07.2009, 21:51
:) Niezłe a pod motorem leżałem od rana i czekałem kiedy dowleczecie się na Połoninę Kalwaryjską :D (jasne że żartuję przednia Dunlop D zupełnie się nie sprawdza w terenie)
Było nieźle tylko ja wróciłem w dom to oprócz skarpet nic więcej nie była suchego na mnie, ale za to motur wymyty gratis:D.Jeszcze tylko wymienię przednią oponę na jakąś kostkowatą i hajda na koń w Ukraińskie Bieszczady.:at:

wolly
03.08.2009, 11:56
chłopaki dzięki za fajna imprezkę , Wiktor podaj adres na priv to odeśle i szczególne pozdrowienia dla mamy , właśnie wróciliśmy do domu dużo by opowiadać , zrobimy jakiś opis ale to za jakiś czas . Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich

BLOB
14.08.2009, 23:10
No to widze że mieliście Panowie klimacik który ja lubie.
Wiktor jak będziesz coś organizował to daj cynka bo teraz dopiero do picasa dotarłem i widze że syto było.

borunin
15.08.2009, 00:24
Syttttoooooo. Niedługo myślę o Pogórzu Przemyskim Reaktywacja:)

Gajron
18.08.2009, 14:37
Syttttoooooo. Niedługo myślę o Pogórzu Przemyskim Reaktywacja:)
Stawię się następnym razem na 100%, tym bardziej,że wyprowadziłem się z Krakowa i stacjonuję w Sanoku, Pogórze Przemyskie mam teraz pod nosem...
A tak przy okazji już czas żeby pomyśleć o stworzeniu grupy regionalnej "Południowy Wschód"... Co wy na to?

BLOB
18.08.2009, 18:42
Gajron dobry pomysł ja chciałem gdzieś się zlokalizować na afri mapie i golizna nic sie u nas nie dzieje :(

Gajron
19.08.2009, 12:02
Żeby nie robić "offtopu" w sprawie grupy "Południowy Wschód" odsyłam tam:
http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?p=70580#post70580

smigacz
19.08.2009, 12:15
Ja sem piszem - jak to mówil niejaki Szwejk:)