PDA

View Full Version : Trasy wzdłuż granicy południowej i wschodniej


mirkoslawski
16.05.2020, 14:02
Cześć,
Jako iż moja Włóczęga 2020 poszla w pi...u a urlop mam, zamierzam pokręcić się po Polsce. Sprawa jest w miarę prosta na Podlasiu, gdzie raz, że trochę znam, troche tras dostałem od znajomych i generalnie nie ma problemu, tak chcialbym powłóczyć sie jak najwięcej szutrami, polami, łąkami i asfaltami klasy 8 ukraińskiej również wzdłuż poludniowej granicy (od powiedzmy wysokości Zakopanego na wschód) i oczywiście od powiedzmy Sokolików w Bieszczadach aż do Podlasia. I w tym miejscu zaczyna sie lekki kłopot, bo mam na całą trasę tydzień więc optymalnie bylo by miec ślady bądź przynajmniej jakieś punkty odniesienia, na co sie kierować, przez co jechać zeby jak najbardziej uciec od miast i ludzi :)
Jeśli macie gotowe trasy/ślady wzdłuż poludniowej i wschodniej granicy, będę Wam wdzięczny za udostępnienie (oczywiście nigdzie dalej nie pójdą ode mnie). Jak coś, slijcie proszę na mirek.wieckowski@interia.pl albo po prostu wstawcie w temat, jeśli macie ochotę.

Z góry dziękuję!

P.S. Jest kilka podobnych tematów, wiem ale w żadnym nie znalazłem w 100% tego, czego szukam.
P.S. Znam TET, jechalem dwa czy trzy razy, chcę cos nowego i do tego bardziej od południowego wschodu.

pattryk
16.05.2020, 23:23
Od Medyki do Okuninki mam, ale to po prostu na azymut i wzdłuż Bugu.

mirkoslawski
17.05.2020, 08:11
Od Medyki do Okuninki mam, ale to po prostu na azymut i wzdłuż Bugu.

Patryk, jeśli to nie kłopot, podeślij :) z gory dzięki :Thumbs_Up:

pattryk
18.05.2020, 14:24
Patryk, jeśli to nie kłopot, podeślij :) z gory dzięki :Thumbs_Up:

Tu masz całe moje trasy którymi przejechałem w tych rejonach - wytnij sobie co potrzebujesz.

mirkoslawski
18.05.2020, 15:44
Tu masz całe moje trasy którymi przejechałem w tych rejonach - wytnij sobie co potrzebujesz.

:Thumbs_Up::bow:

cheniek
18.05.2020, 17:10
Coś podeślę z wyjazdów "Hanys Ekspediszyn" and musisz mi dać kilka dni ...

mirkoslawski
18.05.2020, 17:20
Coś podeślę z wyjazdów "Hanys Ekspediszyn" and musisz mi dać kilka dni ...

Z gory dzięki :Thumbs_Up: ja startuje w okolicy 28 maja :)

Afro_BAU
18.05.2020, 21:52
Mirko potrzebujesz gotowce? Czy poradzisz sobie jak wyśle ci ślad 500km z okolic Augustowa do posklejania w jedną całość?

mirkoslawski
18.05.2020, 22:30
Mirko potrzebujesz gotowce? Czy poradzisz sobie jak wyśle ci ślad 500km z okolic Augustowa do posklejania w jedną całość?

Posklejam :D:bow::bow:

matjas
18.05.2020, 22:35
Będziesz miał już trasę to daj znać.
Dorobi się jakies proporce lub girlandy!

M

mirkoslawski
18.05.2020, 23:21
Będziesz miał już trasę to daj znać.
Dorobi się jakies proporce lub girlandy!

M

:haha2:

Pisz, którędy jechać ;):D

krzys202
24.05.2020, 21:53
Chciałbym się podpiąć, też lubię te okolice. Fajne szutry, ciekawe miejsca, to tajemnice skrywane przez wtajemniczonych? Czy może znacie stronę gdzie "skatalogowano" ciekawe miejsca i fajne drogi?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka