PDA

View Full Version : Gaśnie w korkach - pompa?


07 A-gent
04.07.2009, 22:36
może to nie do końca temat grzania się w korkach ale problem pojawił się już po raz trzeci, też w korku a raczej w czasie przejazdu przez dłuuugi korek. we wszystkich przypadkach temp. ok 28 C (i wyższa) po kilku min silnik tracił moc, raz pomogło odkręcenie manetki, i gasł :mur:, w korku na pasie dla autobusów !!!! po odczekaniu kilkunastu minut pali bez problemu. temp. silnika w normie, regler dość ciepły, pompa mikuni i ok 10 l paliwa a wrażenie jakby nie dostawała paliwa :confused:

laska
05.07.2009, 20:05
Głupie pytanie, wylewasz to co się zbiera w wężyku od podciśnienia, który idzie od gaźników do pompy? Mi na Ukrainie stanęła i to pomogło natychmiast, wcześniej to robiłem okresowo ale mi się zapomniało i trochę się tam uzbierało. Nie czekałem 15 min więc nie wiem, czy by ruszyła.
Mam nadzieję, że to tylko taka pierdoła.
pozdr,
laska

07 A-gent
05.07.2009, 22:51
Głupie pytanie, wylewasz to co się zbiera w wężyku od podciśnienia, który idzie od gaźników do pompy? Mi na Ukrainie stanęła i to pomogło natychmiast, wcześniej to robiłem okresowo ale mi się zapomniało i trochę się tam uzbierało. Nie czekałem 15 min więc nie wiem, czy by ruszyła.
Mam nadzieję, że to tylko taka pierdoła.
pozdr,
laska

nie takie głupie, sorki bo nic tam nie było:Sarcastic: zrobiłem 12 400 km i nic a od przeglądu tylko 1700 i pada :confused:

laska
06.07.2009, 09:00
To że nic się tam nie zbiera to też dziwne, bo i w Chinola i mojej coś tam zawsze się uzbiera. Masz ten śmieszny rozgałęźnik? Może masz problem z pompą jak Podos, miłośnik Mikumi ;)? A próbowałeś dmuchnąć w wężyk od podciśnienia jak stanęła? Gdzieś tu czytałem, że to komuś pomogło. Może spróbuj tankować częściej i jeździć bez pompy, omiń ją jakąś np. jakąś rurką albo przewody przepnij. Będziemy wiedzieli czy to na pewno pompa. Potem filtr paliwa, zmieniałeś kiedyś? A dalej nie wiem, bo mechanik ze mnie słaby okrutnie.
pozdr,
laska

podos
06.07.2009, 11:18
rozkręc pompę - 10 minut roboty - i bedziesz widział czy jest paliwo pod membraną. Jesli jest - to witaj w klubie miłośnikow scierwa Mikuni.

07 A-gent
07.07.2009, 22:51
To że nic się tam nie zbiera to też dziwne, bo i w Chinola i mojej coś tam zawsze się uzbiera. Masz ten śmieszny rozgałęźnik? Może masz problem z pompą jak Podos, miłośnik Mikumi ;)? A próbowałeś dmuchnąć w wężyk od podciśnienia jak stanęła? Gdzieś tu czytałem, że to komuś pomogło. Może spróbuj tankować częściej i jeździć bez pompy, omiń ją jakąś np. jakąś rurką albo przewody przepnij. Będziemy wiedzieli czy to na pewno pompa. Potem filtr paliwa, zmieniałeś kiedyś? A dalej nie wiem, bo mechanik ze mnie słaby okrutnie.
pozdr,
laska

jest ok ale dlaczego to nie jestem pewien :Sarcastic:, przejżałem wszystkie przewody paliwowe, od pompy, filtr paliwa i powietrza i gra ale to może dlatego że temp spadła do 18 C :), dzięki za podpowiedzi.

jest ok ale dlaczego to nie jestem pewien :Sarcastic:, przejrzałem wszystkie przewody paliwowe, od pompy, filtr paliwa i powietrza i gra ale to może dlatego że temp spadła do 18 C :), dzięki za podpowiedzi.
ups miało być rz

rozkręc pompę - 10 minut roboty - i bedziesz widział czy jest paliwo pod membraną. Jesli jest - to witaj w klubie miłośnikow scierwa Mikuni.

witaj ale jeszcze się nie poddaję ;) kupiłem AT z nią więc Niemiaszek z jakiegoś powodu ją zamontował:confused: pzdr

laska
07.07.2009, 22:56
Spoko. Mam nadzieję, że problem nie powróci bo jeszcze nie znamy rozwiązania... ;)
pozdr,
laska

podos
08.07.2009, 09:42
witaj ale jeszcze się nie poddaję ;) kupiłem AT z nią więc Niemiaszek z jakiegoś powodu ją zamontował:confused: pzdr

no tak, bo jest głupi...

JarekAT
08.07.2009, 17:24
podos sugerujesz, że każdu co zamontował mikuni jest głupi??:D :mur: to chyba jestem w tym klubie :)

podos
09.07.2009, 11:28
podos sugerujesz, że każdu co zamontował mikuni jest głupi??:D :mur: to chyba jestem w tym klubie :)

Tak. A zaczynam od siebie, zeby nie było. Moge być prezesem.
Wystarczyło najpierw poczytać w necie a potem kupować... Nie zrobilem tego zakladajac, ze holan, AQ itd sie znają. Nie znali się. Zarobić chcieli tylko.

Chociaż, zdaje sie, nie udalo mi sie Ciebie przekonać do niekupowania tego - więć - mysle, ze nawet bardziej zaslugujesz by być prezesem.:mur::haha2:

rambo
09.07.2009, 11:36
Podosku, może rozwiniesz temat Mikuni :) czy one były zaprojektowane by się rozjebać czy co?

podos
09.07.2009, 11:39
rozwinałem temat sto razy - nie chce mi sie 101-wszy. :)