PDA

View Full Version : www.ADVRIDER.pl i firma H


MlodyGS
29.06.2009, 22:02
Jako ze sporo osób z tego forum było tam zalogowanych to mam taki komunikat:

wszystkich uzytkownikow forum Advrider.pl chcialem poinformowac iz forum zostało zawieszone z powodu cenzurowania go przez pana Tomasza Świderskiego własciciela firmy Holan słynacej z olewania klientów i nierzetelnego przygotowania motocykli do podrozy.
Cenzura nastąpiła po opublikowaniu informacji o tym jak olał "kolege" ktory liczył na zrobienie gmoli przed wyjazdem do Dagestanu.
Jesli ktos miałby namiar na człowieka z tamtego forum o ksywie KETON to bardzo prosze o pilną wiadomosc !!!
Wszystkim szczerze odradzam współprace z tym człowiekiem a tu mały smaczek :

http://i43.tinypic.com/149mqn6.jpg (http://i43.tinypic.com/149mqn6.jpg)

Walis
29.06.2009, 22:54
Nie jestem żadną stroną w tym sporze, ale jak tak czytałem, przyszło mi do głowy takie powiedzenie - "prawda w oczy kole". Nie chciałbym umniejszać niczyjej wartości swoją wypowiedzią, ale jak ktoś już kiedyś napisał, forum to wirtualne spotkanie przy piwie, więc mogę napisać cokolwiek...

sambor1965
29.06.2009, 22:56
Bylo juz na temat Tomka i na tym forum, a wlasciwie na starym... Blokuje temat do jutra rana. Zastanowcie sie co chcecie napisac i czy na pewno chcecie/musicie. Ale nie piszcie w nerwach.
Holan byl juz nam znany z nieterminowosci, ale jakosc - jak slysze - ma wyraznie lepsza niz pare lat temu. Proponuje by Puszek otworzyl temat rano. Chyba ze postanowi inaczej - to jego dzial - niech rzadzi...

puszek
30.06.2009, 08:32
Ponownie , podobnie jak Sambor zwaracam sie o umiar i przemyślane wypowiedzi. Kazdy ma prawo się wypowiedziec . Szanujmy natomiast siebie samych i nie piszmy tu czegos ,czego mielibysmy sie wstydzic...:)

graphia
30.06.2009, 10:17
Jakieś trzy lata temu zamawiałem towar i go otrzymywałem.... resztę znam z różnych relacji ;-)

hero
01.07.2009, 19:51
I ja towar otrzymałem . tyle że dłuuuuuuuuugo czekałem.

podos
01.07.2009, 21:52
a forum hula. Z drugiej strony ciekawe, skoro holan jest jego wlascicielem to se cenzuruje co chce - ale kto mu to wylączył/zawiesił jesli nie on sam?

Franz
01.07.2009, 22:01
Bywa też trochę inaczej.
Zawieszenie jest z powodu wyczerpania limitu na płatnych serwerach.
Bywało tak wcześniej na tym forum jak i na forum Boxer-motor.com
jak jeszcze funkcjonowało.
Jak jest dwa dni do końca miesiąca ,nie opłaca się dopłacać za zwiększenie limitu
Wystarczyła " mała sensacja " :D i lista ilość odwiedzin zwiększyła się o kilkaset procent :)

Moim zdaniem istnienie forum weryfikuje się samo. Oceniam to na podstawie
forum Boxer-motor. Było sterowane i nie przetrwało.

graphia
01.07.2009, 22:43
Forum advrider w polskiej wersji jest wg mnie opłacane przez admina i właścicela jednocześnie. jest to forum na tyle mało zżytych uczestników że nikt nie próbuje rzucać hasło o zrzucie na serwer... Generalnie tam użytkownicy r1200gs i KTM 990 klepią się potyłkach i pierdzielą czasem aby posty nabijać.... Mnie tamto forum niewiele dało i nic prawie z niego nie wyniosłem.... Ale czasem tam zaglądam jednak...

sambor1965
01.07.2009, 22:55
Pisanie o tym, ze jedno forum jest gorsze a na przyklad nasze lepsze nie prowadzi do wiekszego zrozumienia miedzy uzytkownikami.
Nie podobaja mi sie takie dygresje, tak jak i nie widze sensu dyskusji o wyzszosci KTM nad Honda etc.
Inna rzecz - powinno byc jasno napisane ze nie piszemy zle o firmie Holan, bo forum nalezy do wlasciciela. Tak jak u nas, kazdy moze pisac i mowic co chce byle nie obrazał Krolowej ;)

graphia
01.07.2009, 23:21
...za to advrider.com to jest dopiero społeczność.... choć też klepią się po tyłkach w wątkach o wyprawach i zdjęciach :D

zbyszek_africa
02.07.2009, 12:27
Forum advrider... Generalnie tam użytkownicy r1200gs i KTM 990 klepią się potyłkach i pierdzielą czasem aby posty nabijać.... Mnie tamto forum niewiele dało i nic prawie z niego nie wyniosłem.... Ale czasem tam zaglądam jednak...

Eeee koleś zwolnij trochę:Sarcastic:
Nie wrzucaj do jednego wora KTM-ów i "posiadaczy" BMW-e bo to zupełnie dwa odmienne tematy, motocykle i ludzie którzy na nich jeżdżą:(
Bywam też tam czasami, ale tylko po to żeby zobaczyć co u pomarańczowych słychać technicznie i towarzysko również;), gdyż jak wiadomo kącika dla "innowierców" na forum AT nie ma:vis:
Wiadomo już od dawna że Holan cenzuruje to forum, i rżnie głupa że tak nie jest, ale to jego sprawa, czarno to widzę i [patrz avatar 7Grega]

pozdr

graphia
02.07.2009, 15:38
no dobra Zbychu. Przepraszam. Zbyt bardzo uogólniłem moje przemyślenia... Oczywiście Kateemiarze są bardzo ok a Beemwowcy..... no jacyś tacy inni :D ;D

hubert
02.07.2009, 15:46
No to zaraz od Gizia w ryj dostaniesz :D

ramires
02.07.2009, 15:47
a Tom64 poprawi :D

jaro
02.07.2009, 16:13
A ja jeszcze raz powiem- niewolno ludzi oceniac wedlug motocykli!!!
Wlasnie takie chore gadanie to nabijanie postow!
Tylko komu to ma sluzyc?
WAZNE JAKIM SIE JEST, A NIE CZYM SIE JEZDZI:webers:

graphia
02.07.2009, 16:51
o kurwa... cofam wszystko :D

zbyszek_africa
02.07.2009, 17:48
o kurwa... cofam wszystko :D

Dobra, zostało Ci odpuszczone:)

pozdr.

Walis
02.07.2009, 19:36
znowu posty nabite...

graphia
02.07.2009, 19:42
no to cofam te nabite posty, proszę mi ich nie wliczać do sumy postów :D :D

Walis
02.07.2009, 19:46
za późno...