PDA

View Full Version : Mikołajki, Loeb i asy WRC 24-28.06.09


zbyszek_africa
22.06.2009, 19:46
Rajd Polski, rajdowa eliminacja samochodowych mistrzostw świata:)
Jadę obejrzeć na żywo jak Loeb i reszta świata popierdalają po szutrówach wśród szpalerów mazurskich drzew :dizzy:Jedziemy na razie w 3 moto pokręcić się po okolicach Mikołajek, trochę pooglądamy, trochę pokręcimy się sami, oczywiście nie po trasach rajdu.
Więcej informacji o imprezie: rajdpolski.pl
Może jeszcze ktoś chętny:at:
w razie co mój tel. 601 262 155

pozdr.

rambo
22.06.2009, 21:28
Jak Bóg da pogodę to chętnie. Ale w tym roku nie ma szału z temperaturą :Sarcastic:

zbyszek_africa
22.06.2009, 22:23
Jak Bóg da pogodę to chętnie. Ale w tym roku nie ma szału z temperaturą :Sarcastic:

Ja już zamówiłem pogodę u znajomych:)
Pokoje też u znajomych:)

pozdr.

Cibor klv
25.06.2009, 21:13
A ja obejrzę na jurosporcie... więcej widać... :) Kiedyś byłem raz na wyścigach Moto GP i Superbike... niby fajnie... ale jednak wolę oglądać relacje w tv..naprawdę więcej można zobaczyć... Zbychu nie stój tylko na wyjściu z winkla po zewnętrznej... i nie próuj gonić Loeba KTMem...:at:

Babel
25.06.2009, 21:36
... i nie próuj gonić Loeba KTMem...:at:
Żeby nie było, że jedzie sobie Loeb na maxa patrzy w lusterka a tam Zbychu na KTM z kuframi, miga długimi, włącza kierunek i wyprzedza cytrynę Francuza - Bo nam Loeb w kompleksy wpadnie i wiecej do nas nie przyjedzie:haha2:

perkus
25.06.2009, 22:26
Witam,
A jak będziecie w okolicach Ełku zapraszam na zlot do Rajgrodu, organizowanego przez kolegów z Wikinga.
Pozdrawiam.

PokemonTC
25.06.2009, 23:01
Będę miał zapewne fajne zdjęcia z rajdu bo kolega tylko po to tam pojechał.

zbyszek_africa
26.06.2009, 10:36
A ja obejrzę na jurosporcie... więcej widać... :) Kiedyś byłem raz na wyścigach Moto GP i Superbike... niby fajnie... ale jednak wolę oglądać relacje w tv..naprawdę więcej można zobaczyć... Zbychu nie stój tylko na wyjściu z winkla po zewnętrznej... i nie próuj gonić Loeba KTMem...:at:
Byłem już parę razy na takich imprezach i wiem gdzie stać:), a z Loeb-em chętnie bym się "policzył", łyknąć mu po lusterkach długimi niech sp...la na pobocze.......
Pomarzyć dobra rzecz:vis:

pozdr.

wojtek II
26.06.2009, 12:23
no i troszeczke wykrakaliscie z tym Loebem
http://sport.onet.pl/0,1273004,1997463,wiadomosc.html

Zbyszek to twoja robota ?

graphia
26.06.2009, 13:11
za dobre mamy drogi na Loeba

ah... zaraz będzie że ten konar to sprawka polskich kibiców (kiboli :D)

wieczny
26.06.2009, 13:48
Etam, drogowców rajd zaskoczył :D.

Dejvid
27.06.2009, 14:13
Ja tu też przebywam (tygodniowy urlaub na Mazurach), tylko niestety bez Africzki :mur: Ale bylem na rajdzie wczoraj, a wlasciwie tylko w Service Parku (kolega pracuje jako mechanik Kuchara i mialem tam wejsciówkę :D ). Atrakcją jest stoisko Orlen Teamu, gdzie obejrzec mozna KTMa Czachora ktorym dzidowal w rajdzie Dakaru. Oczywiscie nie moglem nie skorzystac z okazji by dosiąść tej maszyny.
PS. Widzialem wczoraj w Mikolajkach dwie Afry rd07 z kuframi i z podniesionymi blotnikami przednimi. Dzidowaly między autami stojącymi w korku :D Przyznac sie kto to :) Bo mi aż gul skoczyl patrząc na to z auta w korku :vis:

ucek
27.06.2009, 18:02
i nie próuj gonić Loeba KTMem...:at:
spoko, mistrz Loeb już się dawno pomarańczom kłania ;):D
rPfFDWpgthI

zbyszek_africa
27.06.2009, 22:07
Jechał se Loeb, koło zgubił i poszedł w pejzaż... ale to nie moja wina.:)
Później ja z chłopakami po szutrach:
Łycha, łycha, łycha.. hebel, hebel, hebel... łycha :-D.
A po naszemu: dzida, dzida, trzoda, trzoda, hebel, hebel...

Byli również fajni Polscy Kibole...

Ps.
to Dejvid
> To jeździli dwa uckie pe...ły, Mi i Ro. ... doniósł mi to główny kibol (ten z fają).

pozdr.

Ropuch
28.06.2009, 22:11
:) prawda :) było w cipkę, a jazda po pszenicy superowa :) zdrowiiiiii R