PDA

View Full Version : Africa niska jak deskorolka


Moryc
23.08.2019, 23:24
Szanowni
Moja, niedawno zakupiona RD07 jest po prostu jakaś taka nie za wysoka.
Szukałem po świecie psich kości, czytałem o dorabianiu dłuższych uchwytów do tylnego amora...
Wszystko fajnie, ale gdzie mogę dostać jakieś rozwiązanie od ręki? Czy ktoś z Was może dysponuje gotowym rozwiązaniem-chętnie zakupię.
Dzięki

robertG7
24.08.2019, 07:49
Dzień dobry, jestem Moryc itd itp w powitalni, a później pytania na forum

Moryc
24.08.2019, 22:00
Dzień dobry, jestem Moryc itd itp w powitalni, a później pytania na forum

Nadmiar testosteronu? Jestem tu już kilka lat... Zazwyczaj tylko zaglądam i jeśli znajduję to, czego szukam, nie zapełniam Forum szlaczkami... Dziękuję za poradę.

PietiaBBI
24.08.2019, 22:16
Umowne zasady są takie a nie inne. Wypadało by odwiedzić powitalnie i "."

tyran
24.08.2019, 22:19
Nadmiar testosteronu? Jestem tu już kilka lat... Zazwyczaj tylko zaglądam i jeśli znajduję to, czego szukam, nie zapełniam Forum szlaczkami... Dziękuję za poradę.

No to nie licz na odpowiedź.
Zwyczajem na FAT jest przywitanie się pierwszym postem.

Moryc
24.08.2019, 22:37
No to nie licz na odpowiedź.
Zwyczajem na FAT jest przywitanie się pierwszym postem.

Zwyczaj to nie obowiązek. Niektórzy mogą mieć awersję do gremialnych aktów powitań, i dodatkowo do ekspiacji. Czy można to uszanować? Czy w dobie walki z tolerancją także tutaj panuje konserwatywny dryl? Przecież użytkownicy AT, to raczej ludzie wolni i swobodę ceniący?

matjas
24.08.2019, 22:43
Ciężko dyskutować z tym ze zacząłeś od tylnej strony.
Masz już trzy posty wiec uczyń z tego potencjału użytek.
Pax.

M

Pies. Zdemontuj swoje kości i je zmierz wtedy można coś wyrokować.

dawid8210
24.08.2019, 22:44
Oho, ohooo, sie zaczyna :D

Moryc
24.08.2019, 23:05
Oho, ohooo, sie zaczyna :D

No dobra już:). Polazłem do tej powitalni i się uzewnętrzniłem. Pax:)

raf
26.08.2019, 21:23
Kolego , może napisz ile masz wzrostu? Druga sprawa, to czy zawieszenie w twojej afryce nie jest już zużyte i przez to niżej stoi. Trzecia to jak wiadomo, żeby podnieść moto można zastosować dłuższe korki wkręcane w lagi i przedłużkę tylnego amora, albo jakieś akcesoryjne zawieszenie np WP z kateema.

Moryc
26.08.2019, 21:46
Kolego , może napisz ile masz wzrostu? Druga sprawa, to czy zawieszenie w twojej afryce nie jest już zużyte i przez to niżej stoi. Trzecia to jak wiadomo, żeby podnieść moto można zastosować dłuższe korki wkręcane w lagi i przedłużkę tylnego amora, albo jakieś akcesoryjne zawieszenie np WP z kateema.

Hej - mam 180cm. Długość kości od osi do osi wyszła 12cm. Chętnie podniósłbym o 3-4 cm. Amor z tyłu pewnie zmęczony jest. Ale nie cieknie. Zamierzam oddać do regeneracji, tylko pewnie w kwestii wysokości nic to nie zmieni.

Ciężko dyskutować z tym ze zacząłeś od tylnej strony.
Masz już trzy posty wiec uczyń z tego potencjału użytek.
Pax.

M

Pies. Zdemontuj swoje kości i je zmierz wtedy można coś wyrokować.

Hej. Wyszło 12 cm mierzone od osi do osi. Czy ten element znajdę gdzieś w wersji krótszej? Rozglądałem się i znalazłem tylko jakieś cudo ale chyba do CRF za duże pieniądze:)

dawid8210
26.08.2019, 22:05
Kiwaczke masz fabryke. A sprężyna na amorze skręcona na maxa?

Mallory
26.08.2019, 22:10
A zdjęcie jakieś masz motocykla?
Spotkałem kiedyś taką jamnikowatą AT... wydech miała nisko ... dziwna była.

Moryc
26.08.2019, 22:56
Kiwaczke masz fabryke. A sprężyna na amorze skręcona na maxa?

Sprężyna skręcona na jakieś 85%. Skoro kiwaczka fabryka, to może regeneracja amora i sprężyny poprawią sytuację. Dziękuję za pomoc.

fassi
27.08.2019, 07:16
Ktoś włazi na czyjś teren i nie wita sie i mu każą to zrobić. Toż to konserwatyzm, mowa nienawisci, brak tolerancji i nie bałbym się użyć magicznego słowa f.....yzm. Jak to tak można od kogoś wymagać przywitania się? A gdzie tolerancja dla jego wolnej woli? Forumie i użytkownicy wstyd!!! Gdzie jest admin????

Nawet jakby nasrał na wycieraczkę i poprosił o papier to trzeba mu go dac, bo nie znasz jego historii i dzieciństwa i nie możecie tego oceniac !!!!

Morycu szanowny, w imieniu kolegów którzy Cię tak homofobiczne potraktowali , przepraszam i sypie głowę tęczowym popiołem jednocześnie puszczając fiołkowego cichego bąka ....

CzarnyEZG
27.08.2019, 07:24
Jak rozkminiałem regenerację mojego zawieszenia, to uzyskałem potwierdzoną informację, że w 07 (i dalej) po pewnym czasie lubiły siadać sprężyny tylnego zawieszenia.
Może to jest przyczyną, że Twoja nisko stoi?

Jeżeli nie wiesz czy amor był niedawno robiony, to wyślij całość do PKSa, on pomierzy napięcie sprężyny i zrobi regenerację amora (a jak będzie trzeba to sprężynę wymieni)

Zanim zaczniesz podnosić moto, najpierw warto doprowadzić zawias do seryjnej wysokości i wtedy pomyśleć czy potrza wyże.

Moryc
27.08.2019, 13:04
Ktoś włazi na czyjś teren i nie wita sie i mu każą to zrobić. Toż to konserwatyzm, mowa nienawisci, brak tolerancji i nie bałbym się użyć magicznego słowa f.....yzm. Jak to tak można od kogoś wymagać przywitania się? A gdzie tolerancja dla jego wolnej woli? Forumie i użytkownicy wstyd!!! Gdzie jest admin????

Nawet jakby nasrał na wycieraczkę i poprosił o papier to trzeba mu go dac, bo nie znasz jego historii i dzieciństwa i nie możecie tego oceniac !!!!

Morycu szanowny, w imieniu kolegów którzy Cię tak homofobiczne potraktowali , przepraszam i sypie głowę tęczowym popiołem jednocześnie puszczając fiołkowego cichego bąka ....
Kolego fassi - możesz być urażony, bo jakiś kretyn przyszedł i nie postąpił, jak Ty kiedyś - bardzo Cię przepraszam. Możesz być urażony, szczególnie kiedy od wieków grzejesz w korpo stołek, i modlisz sie o dwa tygodnie urlopu. Ale proszę nie traktuj forum jak wycieraczki, a a zaglądającego tu po poradę gościa, jak potencjalnego żula, który przyszedł Ci nasrać na ten skrawek Twojej wolności, i któremu papier trzeba dać, bo, a nuż z domu dziecka i może chcieć dać w ryj:).

Jak rozkminiałem regenerację mojego zawieszenia, to uzyskałem potwierdzoną informację, że w 07 (i dalej) po pewnym czasie lubiły siadać sprężyny tylnego zawieszenia.
Może to jest przyczyną, że Twoja nisko stoi?

Jeżeli nie wiesz czy amor był niedawno robiony, to wyślij całość do PKSa, on pomierzy napięcie sprężyny i zrobi regenerację amora (a jak będzie trzeba to sprężynę wymieni)

Zanim zaczniesz podnosić moto, najpierw warto doprowadzić zawias do seryjnej wysokości i wtedy pomyśleć czy potrza wyże.

PKS to najlepszy kierunek. Wyślę do niego. Dzięki

fassi
27.08.2019, 14:17
Kolego Moryc,

To że byłem w powitali to nie regulamin ale zwykła przyzwoitosc ludzką. Po prostu rażą mnie ludzie którzy nie znają słowa dziękuję, proszę , witam, dzień dobry itd.

Mogłeś od razu w pierwszym poście napisać : nie chce z wami mieć nic wspólnego tylko gadajcie dlaczego Afra jest taka niska. Szybko, bo mi się przecież należy kmioty....

Skąd wiesz że pracuje w korpo???
90093

CzarnyEZG
27.08.2019, 14:58
Fazik, jeżeli to Twoje biurko w korpo, to masz na nim najbardziej zajebistą ostrzałkę do ołówków jaką widziałem.

chemik
27.08.2019, 14:58
Dzień dobry, jestem Moryc itd itp w powitalni, a później pytania na forum

Umowne zasady są takie a nie inne. Wypadało by odwiedzić powitalnie i "."

No to nie licz na odpowiedź.
Zwyczajem na FAT jest przywitanie się pierwszym postem.

Upsss! A ja się też nigdy nie przywitałem. I co teraz? ;)

matjas
27.08.2019, 15:17
Skąd wiesz że pracuje w korpo???
90093

a to tak wolno do bióra z brudnymi girami ??? :D

Moryc
27.08.2019, 16:02
Kolego Moryc,

To że byłem w powitali to nie regulamin ale zwykła przyzwoitosc ludzką. Po prostu rażą mnie ludzie którzy nie znają słowa dziękuję, proszę , witam, dzień dobry itd.

Mogłeś od razu w pierwszym poście napisać : nie chce z wami mieć nic wspólnego tylko gadajcie dlaczego Afra jest taka niska. Szybko, bo mi się przecież należy kmioty....

Skąd wiesz że pracuje w korpo???
90093

Właściwie wszystko, co napisałeś jest nieprawdą. Przyzwoitość to przeciwieństwo nieprzyzwoitości. A co jest nieprzyzwoite, to pewnie wiesz ze szkoły. Nie jest też niekulturalne, bo przywitalnia nie jest obowiązkiem, co najwyżej jest jakąś zasadą. Jednak bardziej niekulturalne jest potraktowanie kogoś w podobny jak Ty sposób. A dlaczego pomyślałeś, że nie chcę mieć nic wspólnego z użytkownikami forum? Jestem tu, mam nick, motocykl. - może się utożsamiam z afrykańskim gremium, ale po cichu, bo tak wolę? Z tymi kmiotami - to już jakieś kompleksy wychodzą.. Słowa dziękuję itp zapewne w moich postach też odnalazłeś.... Zamknijmy ten temat. By the way - gratuluję wysokiego stanowiska w ZULlandii:).

fassi
27.08.2019, 17:00
No paczpan, nie znasz mnie i gratulujesz. Kiedyś pracowałem przy projektowaniu mostow i na uniwerku i przez takich ludzi nie mówiących dziendobry, podpierdalajacych jak w przedszkolu, mających w dupie wszystko i wszystkich, fałszywych, wymagających bo im się należy, bo są tacy ociekający zajebistiscia, dobrowolnie poszedłem na harvestera. Cisza, spokój, lesniczy przyjeżdża na fajrant z pifkiem czasami, żadnych pedałów, szef mądrzejszy niż cała kadra profesorska. Dlatego mam taką alergie na ludzi postępujących jak Ty.

No tak, Nieprawda jest że moja przyzwoitość przywitała się tu żzewszystkimi. To był leguramin. Nie tylko ja o tym przypominałem. Z domu wiem , a nie Ze szkoły, że wchodząc między ludzi mówi się dzień dobry, albo wieczór, nawet jak ktoś o tym przypomi.

Czarny, brakuje mi tylko sekretarki do spraw ważnych, a ostrzałka daje radę ołówki do średnicy 45cm.

Majtasie, czarne giry to nowy trynd w korpo aby lepiej szedł workflow I kejs był zrobiony asap. Pozatym czirne giry znaczą że się dużo łazi dookoła maszyny, znaczy dba o nią, smaruje, pucuje iteoe

Neo
27.08.2019, 17:24
Koledzy liczę że wrócicie w kolejnych postach do tematu wątku, a dyskusję o zasadach pozwolę sobie podsumować w taki sposób: savoir vivre to nie przymus, podobnie jak chociażby w żeglarstwie, gdzie panuje szereg niepisanych zasad zachowania czy to w porcie czy na pokładzie. Sądzę, że wiesz to Moryc lepiej ode mnie...

Nie mają na celu ograniczanie wolności, wprost przeciwnie. Mają ułatwić życie, kontakty. Podobnie jest z forum. Dobrowolnie każdy się tu zapisał, biorąc niejako w pakiecie pewien zbiór zasad częściowo wynikających z regulaminu, częściowo ze zwyczajowych zbiorów dobrych manier. Korzystając z zasobów forum wypadałoby nie stawać okoniem bo jak na razie kompletnie nie dotarło do mnie dlaczego wizyta w powitalni była dla Ciebie aż takim problemem. Dobrze że udało Ci się go pokonać.

dawid8210
27.08.2019, 20:27
Upsss! A ja się też nigdy nie przywitałem. I co teraz? ;)

Masz szansę to naprawić. Lepiej późno niż wcale :D

raf
27.08.2019, 20:55
Sprężyna skręcona na jakieś 85%. Skoro kiwaczka fabryka, to może regeneracja amora i sprężyny poprawią sytuację. Dziękuję za pomoc.
Raczej sprężyna do wymiany. Sprzęt już leciwy to cudów nie ma się co spodziewać.