PDA

View Full Version : Pani z Ukrainy zaopiekuje się starsz± osob±


ArtiZet
05.06.2019, 14:42
Ogłoszenie grzeczno¶ciowe- wrzucam na pro¶be znajomego.
Pani ok. 50ki (nauczycielka) szuka pracy w PL najchętniej jako opiekunka do osoby starszej.
Rejon gdzie najchetniej ze wzgledu na dojazd to zachodnia strona Warszawy: Milanówek, Brwinów, Pruszków, Grodzisk, Żyrardów itp.
Prosze o kontakt gdyby cos kto¶ wiedział na nr tel. jej męża 574 siedem Sze¶ć Trzy 486

P.S. gdzie mógłbym tego typu ogłoszenie umie¶cić aby dotrzeć do wiekszej ilo¶ci zainteresowanych ?? OLX ?? Czy s± do tego jakie¶ portale specjalne ??

żuk
05.06.2019, 15:04
Może Gumtree (https://www.gumtree.pl/s-opieka-i-agencje-nian/v1c9152p1)?

madafakinges
06.06.2019, 09:01
Pozwoliłem sobie usun±ć wpisy mog±ce w moim przekonaniu prowadzić do gównoburzy.

To jest ogłoszenie niech tak pozostanie

ArtiZet
06.06.2019, 09:14
No wiec sprawa wyglada tak, że ta Pani z Ukrainy nie działa jeszcze w "branży" wiec pewnie nie ma znajomych, które mogłyby wci±gnać j± w system jaki w PL funkcjonuje.
Tak jak napisałem jest ona nauczycielk±.
Jej m±ż robił co¶ u mnie z ekp± przy domu i zapytał mnie czy mógłbym takie ogłoszenie zamie¶cić bo chciałby żone do siebie do PL sprowadzić.
W przeciwieństwie do naszego pokolenia gimbusów i 500+ temu panu chce się pracować i jak widze po człowieku to jest to człowiek "na poziomie" a nie typowy sanacyjny chłop od pługa oderwany; głupio mi pytac ale może zapytam jak bedzie okazja kim jest z zawodu.

P.S. ogłoszenia na OLX w tej kategorii 37zł; gumtree 15zł :-(