PDA

View Full Version : Odessa - szukam dobrego miejsca na urlop wakacyjny.


Zet Johny
20.05.2019, 09:10
Koleżanki i koledzy szukam fajnej miejscówki w Odessie lub okolicach na wakacyjny wypoczynek. Może macie coś fajnego co jest pewne.
Planuję w sierpniu urlop.

radosss
20.05.2019, 11:29
Podłączę się w temacie.
Ja również poproszę o namiary na klimatyczne campingi na południe od Odessy nad samym morzem. Wiem, że istnieją- oto fotka jednego z nich, tylko namiarów konkretnych brak
https://i.imgur.com/aAbUM8Q.jpg

calgon
20.05.2019, 12:06
Wpisujcie z cenami jak ktoś coś ma,bo jestem ciekaw jak to wypada z campingiem na którym spaliśmy - w wątku o Mołdawii i który ciężko polecić.

Emek
20.05.2019, 12:14
Wybierz miejsce na mapie i wpisz база отдыха. Pokazują się lokalizacje i można wybierać. Sporo tego.

bukowski
20.05.2019, 13:13
Zadupia trzeba szukać. Tam, gdzie są ludzie, jest straszny syf. Nigdzie indziej nie widziałem takiego pierd..lnika. Normą jest dresik z amstaffem i blond lalą, puszczający lokalne disco polo ze sprzętu w samochodzie.

A. z drugiej strony Krym za Novym Swetem na wschód to jedno z najpiękniejszych miejsc tego typu.

Sent from my G8441 using Tapatalk

7Greg
20.05.2019, 13:55
Wpisujcie z cenami jak ktoś coś ma,bo jestem ciekaw jak to wypada z campingiem na którym spaliśmy - w wątku o Mołdawii i który ciężko polecić.

Nie przesadzajmy. Był basen, w razie potrzeby ogrzewany prądem, blisko do pociągu, duże przestrzenie do robienia posiłków no i lekkie oddalenie od tłumów turystów :)

calgon
21.05.2019, 14:19
Ta tylko ceny z kosmosu, Vipy miały gratis ale to insza inszość.