PDA

View Full Version : Budowa/zakup, garażu/wiaty z blachy


Widmo80
03.03.2019, 19:29
Zastanawiam się, nad zakupem garażu blaszanego 8,5m x 4,5m. Dzwoniłem do gościa , co się tym zajmuje i coś takiego z ładnej blachy, imitującej drewno , plus 7 okienek , powiedział 12,5K. Czy to dużo to nie wiem , bo metrów jest trochę . Tak mniej wiecęj by to wygladało
https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/de/8e/f3/garaze-blaszane-drewnopodobne-wiaty-hale-bramy-krakow-sprzedam-479223905.jpg
Ktoś może ostatnio przerabiał temat i zna producenta który to zrobi porządnie ?
Myślałem też nad samodzielnym zrobieniem tego , ale po 1 brak czasu i chęci . Po 2 biorąc do kupy, blachy napsute, profile kątowniki, blachodachówkę , tez się robi duża suma , więc raczej zakup gotowca . Ktoś może ma doświadczenia z tym? Dodatkowo , stoi to obok domu i na podwórku i tez zależy mi na estetyce . w przyszłosci w napływie kasy i czasu i chęsi styropian od środka by był plus płyta osb.

Afro_BAU
04.03.2019, 10:25
Nie licz na dobrą jakość tej budki. Kontowniki zimno gięte, cienka blacha, wszystko się trzęsie i lata. Szału nie ma. Ale w takich pieniądzach nie zrobisz sam. Liczyłem koszty materiału (normalnego nie kątownika 25x25) to wychodziło drożej.