PDA

View Full Version : Kluczyki/zamki do kufrów..


Arecki007
30.05.2009, 10:10
Witam,
Na allegro jest wiele ofert dotyczących kufrów bez kluczyków...
Napiszcie Panie i Panowie czy dorabiać kluczyki do kufrów czy należy wymieniać cały zamek a jak to drugie to czy jest to opłacalne? Może ktoś z Was ma doświadczenia w takich sprawach?

nurek
30.05.2009, 11:03
Witam.Mam kumpla, który dorabiał kluczyk w trójmiście, ma motór vis a vis mojego garażu jak go namierzę to dam Ci znac.

Arecki007
30.05.2009, 11:13
Fajno dzięki, ja i tak się któregoś dnia u Ciebie pojawie bo chciałbym Twoje kuferki oblukać...solidne mi się wydają i takich chyba będę szukał :)

KIEŁBASA
30.05.2009, 11:35
Do kufrów HEPCO & BECKER ciężko dorobić kluczyk, już to przerabiałem, do GIVI dorobią bez problemu:)

lukasz_vip
30.05.2009, 13:09
Zamek do GIVI nowy widziałem po 50zł u Akcenta na stronce.

Arecki007
30.05.2009, 13:31
A co z kuframi firmy Krauser? Też problem jak z H&B?

nurek
30.05.2009, 15:05
Ale właśnie ten koleś o którym mówię dorabiał do H&B - to się chyba da.

Przemo
30.05.2009, 16:24
Witam.Mam kumpla, który dorabiał kluczyk w trójmiście, ma motór vis a vis mojego garażu jak go namierzę to dam Ci znac.

Mi też w garażu zalegają dwa piękne kuferki H&B bez kluczyków. Jak znajdziesz namiary na mistrza od kluczyków to też proszę o info na priv. Chyba, że podasz nr. na forum........:)

Arecki, jak Nurek nie poradzi, to ja zrobię rekonesans u swojego magika kluczykowego, z tym że dopiero w połowie czerwca, bo teraz robota i blebleble........;)
pozdrawiam

chinol
30.05.2009, 22:10
jedzcie do Tesco w Gdyni przy obwodnicy, zakład prowadzi mój kolega tez motocyklista, dorobi wam klucze do wszystkich zamków w jakich nie macie kluczy ;)

Przemo
31.05.2009, 12:40
Chinol, dzięki za namiary.

Arecki007
01.06.2009, 09:30
No to problem będzie z głowy:) dzięki chłopaki

Przemo
11.07.2009, 16:00
Byłem w 4 punktach dorabiania kluczy i wszędzie ludzie robili wielkie oczy na małe zamki H&B. Wkońcu pojechałem do majstra z namiaru od Chinola. Faktycznie, dorobił kluczyki do zamków. Niepytałem czy jest wstanie dorobić kluczyki do kufrów innych producentów, ale mniemam ,że sobie poradzi. Zresztą na pytanie, czy dorobi kluczyki do H&B stwierdził, że dla niego nie ma różnicy, czy jest to zamek samochodowy, czy zamek w kufrze motocyklowym.
Dla chcących skorzystać z usługi Pana Kluczyka dodam ,że stacjonuje w Tesco na końcu obwodnicy w Gdyni. Dobrze jest się wcześniej umówić, bo człowiek zapracowany i często jest poza swoim warsztatem. Przynajmniej mi się tak trafiło.
Polecam:Thumbs_Up:.

chomik
13.07.2009, 16:09
A ja cicho dodam, że Chinol ma od 1 czerwca swój punkt na Starołęce, więc jak macie problem z zamkami w Poznaniu u okolicach walcie do niego wspomóc lokalny biznes :D :at:
http://www.klucze.net.pl/

Zoltan
13.07.2009, 17:18
dobrze wiedzieć..

Czy ta ładna pani na stronie głównej to Chinol ? :haha2:

chinol
13.07.2009, 19:12
A ja cicho dodam, że Chinol ma od 1 czerwca swój punkt na Starołęce, więc jak macie problem z zamkami w Poznaniu u okolicach walcie do niego wspomóc lokalny biznes :D :at:
http://www.klucze.net.pl/

nie no przed Tobą nic się nie ukryje :at:

werzaba
12.08.2009, 06:35
Witam, ja również zakupiłem kuferek givi bez kluczyka i poszukuję info gdzie dorobić, jak już doczytałem polecane jest tesco w gdyni ale może jakiś namiar telefoniczny i jakieś info cenowe ktoś posiada, albo inne miejsce. Jakie koszty ? Szukam kogoś w okolicach 3 miasta
Dzięki za info.

Beddie
15.08.2009, 15:23
Dla zainteresowanych z Krakowa: dorabiałem klucze do kufrów H&B oraz Krauser w zakładzie zajmującym się awaryjnym otwieraniem zamków, montażem alarmów i dorabianiem kluczy na ulicy Malborskiej. Były pewne problemy ze zdobyciem surowego kluczyka do Krausera, bo podobno nieczęsto się trafia, ale ostatecznie się udało. Niestety, zamek, do którego był dorabiany kluczyk po "operacji" działa mniej precyzyjnie, niż ten bez ingerencji speca. Nie wiem, czy to norma...

Ciapek
17.08.2009, 23:52
Ja dorabiałem klucze pod zamek za 50 zł od klucza

bartim
18.08.2009, 09:11
byłem w warszawowym praktikerze obok M1 po śrubki jakieś i tam w przedsionku jest taka dorabialnia kluczy, zapytałem gościa czy da rade zrobić drugi taki sam do givi. Po minucie miałem zapasowy i to za 12 zł :)