PDA

View Full Version : West Wind Lviv 2009


ltd454
24.05.2009, 21:42
Szukałem szukałem i wkońcu znalazłem info o Lwowskim zlocie. Chłopaki długo zwlekali z ogłoszeniem trgorocznej edycji. Impreza standardowo będzie w ruinach zamku w Staromu Seli. Zlot gorąco polecam, ATomek też sie może wypowiedziec w kwestii imprez organizowanych przez LIONSów.
5-7 czerwca
Тривалість:3 (діб)
Масштаб:міжнародне
Назва події:Міжнародний мото-рок фестиваль "Західний Вітер 2009"
Організація:LIONS MC
Місто:Львів - Старе Село
Країна:Україна
e-mail:dolego@ukr.net
Телефон для інформації: 80506886803, 80677106017
П.І.Б. відповідального: Deputat, Terroryst

majo
25.05.2009, 22:26
Chłopaku możesz przetłumaczyć?? Nie wszyscy mieli rosyjski(ukraiński ) w szkole:) Ci ze ściany wschodniej na pewno obowiązkowy ale co do reszty to nie mam pewności:)

ATomek
25.05.2009, 22:49
Darek. Miejsce zlotu pod znakiem zapytania - żałoba po wypadku drogowym w Starom Seli. Zginęło 8 osób. Jak coś się dowiem, dam znać.

ltd454
26.05.2009, 08:41
Ja myślę, że miejsce się nie zmieni. Pojawił się wątek na motocykl.net i spekulacje odnośnie zmian, ale póki co nikt z organizatorów nic nie napisał. Jest jeszcze ponad tydzień.
Jeżeli chodzi o tłumaczenie to za bardzo nie ma tu czego tłumaczyc. Impreza jest w ruinach zamku w Staromu seli http://www.castles.com.ua/stselo.html Nocleg tylko w namiotach. W zeszłym roku wjazd kosztował 60 hrywien. Jest to zlot międzynarodowy organizowany przez LIONS MC. Dokładnego programu zlotu jeszcze nikt nie wrzucił, ale daję sobie mordę obic, że bedzię wszystko elehancko i wiem, że akurat na ten zlot warto pojechac. Chłopaki chyba specjalnie wrzucają tak późno informacje żeby nie najechało debilstwa na 2 kołach i był fajny klimat jak co roku. No, nie zachwalam za mocno bo nie wiem sam czy pojadę.
Wjazd 100 hrywien

ltd454
29.05.2009, 12:38
Jednak impreza przeniesiona:
На виїзді, за мостом - там колись пост ДАЇ був - зліва заправка, зправа "Діканька" Зльот перенесли в "Діканьку" - зразу при виїзді зі Львова (в сторону Старого села) То по вул.Зеленній за місто
czyli: na wyjeździe ze Lwowa w strone Starego Sela za mostem tam gdzie kiedyś był punkt kontroli milicji z lewej strony jest stacja benzynowa a z prawej "Dikanka" No i to jest w Dikance.

skklub
04.06.2009, 22:05
Witam,

Itd454 skąd wziąłeś te informacje, czy LIONSi mają stronę internetową? Ja potrebuję info odnośnie zlotu na Zakarpaciu. Na ten we Lwowie z bólem serca jednak po raz kolejny nie mogę się wybrać. W 2008 r. byłem w Kosowie, impreza super a teraz pojechałbym właśnie na Zakarpacie. Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

ltd454
04.06.2009, 22:18
LTD. Najwięcej info o zlotach na UA znajdziesz tu http://moto.kiev.ua/events/
A jeżeli nie tu to trzeba szukac po różnych forach ukraińskich. LIONSi niby stronę mają ale nigdy nie działa.

ATomek
05.06.2009, 00:12
Co by tak po cichcu nie wyjeżdżać - plan jest krótki: godz 16 z Garwolina.

rambo
05.06.2009, 01:26
Witam,

Itd454 skąd wziąłeś te informacje, czy LIONSi mają stronę internetową? Ja potrebuję info odnośnie zlotu na Zakarpaciu. Na ten we Lwowie z bólem serca jednak po raz kolejny nie mogę się wybrać. W 2008 r. byłem w Kosowie, impreza super a teraz pojechałbym właśnie na Zakarpacie. Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

W kosowie to serbowie robią jeszcze zloty...?

PokemonTC
05.06.2009, 11:09
W kosowie to serbowie robią jeszcze zloty...?

Rambo coś tam organizują.
W zeszłym roku (chyba w maju) był jakiś zlot w Mitrowicy lub jak ktoś woli w Kosowskiej Mitrowicy. Było to na północnej części.
A w tym roku w zeszłą niedzielę był zlot w Prisztinie, ale Serbowie to go raczej nie organizowali.:webers:

Maciej
08.06.2009, 19:55
Kilka zdjęciów:
http://picasaweb.google.pl/maciekafrica/Ukraina2009WestWindLviv#

skklub
08.06.2009, 22:20
Witam,

Rambo Kosów (po ukraińsku Kosiv) a nie Kosovo k. Mitrovicy to zupełnie inne miejscowości. Kosów jest na Ukrainie niedaleko Kołomyi.

Pozdrawiam

daro
10.06.2009, 10:10
Witojcie.W tym roku nie bedzie Karpackiego Bajkiera.Glowny organizator wyjezdza,no i nie ma komu sie tym zajac.Oczywiscie impreza Swieta Kupaly bydzie jak co roku na poczatku lipca,ale bez "Karpackiego Bajkiera".Mozna jechac .Wiem jeszcze ze w Jaremczy(Karpaty) od 14 lipca zaczyna sie zlot motocyklowy.Bede wiedzial wiecej to sie odezwe.

daro
10.06.2009, 10:15
jeszcze,gdzie ta powitalnia,Chcialem sie przywitac.

ltd454
10.06.2009, 10:28
powitalnia- dział inne tematy :)

daro
10.06.2009, 20:03
dzieki,juz sie przywitalem.Jeszcze musze rozgrysc jak wprowadzic po lewej stronie informacie o moto ,zamieszkaniu:mur::mur: