PDA

View Full Version : Schubert Rider Communicaction System


Lakrua
15.11.2018, 10:30
Witam.
Udało się komuś sprawować razem system shuber C3 i C3 Pro? Niby wszystko robię tak jak na instrukcji a za nic w świecie dwa interkomy nie potrafią się znaleść. Miał ktoś podobny kłopot i jak go rozwiązać ?

kaminba
26.11.2018, 14:56
Witam.
Udało się komuś sprawować razem system shuber C3 i C3 Pro? Niby wszystko robię tak jak na instrukcji a za nic w świecie dwa interkomy nie potrafią się znaleść. Miał ktoś podobny kłopot i jak go rozwiązać ?

Kołnierz SRC to produkt Schubertha.

Z tego co wiem bez problemów parują się jeśli oba są sprawne i rzeczywiście klient postępuje zgodnie z instrukcją. W obu wcisnąć kanał A prze 5s i diody zaczynają migać na czerwono – to tryb parowania. I TO WSZYSTKO.

Pozdrawiam
Bartek

gumpinoga
11.02.2019, 21:06
Witam.
Udało się komuś sprawować razem system shuber C3 i C3 Pro? Niby wszystko robię tak jak na instrukcji a za nic w świecie dwa interkomy nie potrafią się znaleść. Miał ktoś podobny kłopot i jak go rozwiązać ?

miałem dwa razy Schubertha systemy,pozbylem sie tego badziewia,kupilem Sene i mam swiety spokoj z parowaniem czegokolwiek,mialem SRC do C3 i Cardo do M1, oni maja zamkniete systemy ,jedyne co mi sie udalo odrazu sparowac to M1 z M1 a o spraowaniu Schubertha z Sena mozna zapomniec,za to Sena paruje sie ze wszystkim bez problemow ,teraz mam C3 z Sena 10U do tego pilot na kierownicy i wiem ze zyje :):at:

nabrU
11.02.2019, 22:33
miałem dwa razy Schubertha systemy,pozbylem sie tego badziewia,kupilem Sene i mam swiety spokoj z parowaniem czegokolwiek,mialem SRC do C3 i Cardo do M1, oni maja zamkniete systemy ,jedyne co mi sie udalo odrazu sparowac to M1 z M1 a o spraowaniu Schubertha z Sena mozna zapomniec,za to Sena paruje sie ze wszystkim bez problemow ,teraz mam C3 z Sena 10U do tego pilot na kierownicy i wiem ze zyje :):at:

Schuberth zakończył współpracę z Cardo w tym zakresie i nowe interkomy są już od Seny:

https://www.schuberth.com/en/products/motorbikes/communication-systems.html

gumpinoga
12.02.2019, 16:58
Schuberth zakończył współpracę z Cardo w tym zakresie i nowe interkomy są już od Seny:

https://www.schuberth.com/en/products/motorbikes/communication-systems.html

w takim razie jak sa od Seny to nie powinno byc problemu z parowaniem nawet tych od ryżowców ,bo sama Sena paruje sie ze wszystkimi oprocz Schubertha