PDA

View Full Version : Kufer centralny do ADVENTURE SPORTS


mast Mario
07.11.2018, 14:23
Witam!

to mój drugi po przywitalni post. Jeszcze raz witam serdecznie!
Jako, że mam ochotę za parę dni zostać użytkownikiem NATS mam pytanie - czy ktoś ma zamontowany tylny kufer (chyba kupie Givi 48l) na dedykowanym do Sports stelażu Givi? Jak to się zachowuje? Na czarnym latam 90%, głównie w trasach z plecaczkiem.
Drugie pytanko: mam 180 cm i chyba sprawię sobie obniżone siedzenie. czy ktoś lata z takim niskim siedzeniem? Czy lepiej dać do przerobienia i wsadzić żel?

muszel72
07.11.2018, 14:26
Ja mam H&B

luk2asz
07.11.2018, 22:05
Witam!

to mój drugi po przywitalni post. Jeszcze raz witam serdecznie!
Jako, że mam ochotę za parę dni zostać użytkownikiem NATS mam pytanie - czy ktoś ma zamontowany tylny kufer (chyba kupie Givi 48l) na dedykowanym do Sports stelażu Givi? Jak to się zachowuje? Na czarnym latam 90%, głównie w trasach z plecaczkiem.
Drugie pytanko: mam 180 cm i chyba sprawię sobie obniżone siedzenie. czy ktoś lata z takim niskim siedzeniem? Czy lepiej dać do przerobienia i wsadzić żel?

A propos siedzenia.

Dlaczego chcesz obniżać. Ja mam 176 cm i jeżdżę na wysokim, lepszy komofrt dla kolan. I nic mi nie brakuje , choć nie dotykam dowoma pełnymi stopami.

mast Mario
08.11.2018, 10:30
176 w wysokim położeniu siodła na adventure sports?

bogdanbc
08.11.2018, 13:01
Nie kupuj za dużego kufra jak brykasz po terenie, o i niestabilnie i może się urwać. Lepsze są małe (nawet te mikro) z możliwością przytoczenia czegoś na górę.

Miałem bardzo ładny i wygodny GIVI TRK52 ale jak się przyjrzałem co się z nim dzieje na wybojach - już go nie mam :)

mast Mario
08.11.2018, 13:26
Nie kupuj za dużego kufra jak brykasz po terenie, o i niestabilnie i może się urwać. Lepsze są małe (nawet te mikro) z możliwością przytoczenia czegoś na górę.

Miałem bardzo ładny i wygodny GIVI TRK52 ale jak się przyjrzałem co się z nim dzieje na wybojach - już go nie mam :)

No właśnie aż tak bardzo za dużo poza czarne nie zjeżdżam. Raczej dalsze wyprawy z plecaczkiem i kuframi. Centralny myślałem taki alu Givi 48 ewentualnie 42 us oczywiście oparcie dla Pani żony bo lubi wygodnie.:)

Emek
08.11.2018, 13:33
Jak nie latasz poza czarnym to bierz tą lodówkę 58 litrów. 2 kaski spoko wchodzą a że wygląda do doopy to bez znaczenia :D.

voxan69
08.11.2018, 14:15
Do centralnego ładuj najlżejsze rzeczy ale duże objętościowo typu śpiwór itp. Ciężkie na boki i nie będzie problemu.

Cezar3
08.11.2018, 16:13
Nie kupuj za dużego kufra jak brykasz po terenie, o i niestabilnie i może się urwać. Lepsze są małe (nawet te mikro) z możliwością przytoczenia czegoś na górę.

Miałem bardzo ładny i wygodny GIVI TRK52 ale jak się przyjrzałem co się z nim dzieje na wybojach - już go nie mam :)

A cóż to za kuferek masz centralny ?

bogdanbc
08.11.2018, 17:34
A cóż to za kuferek masz centralny ?

Z touratecha.pl Zega 25 litrow.

luk2asz
08.11.2018, 23:00
176 w wysokim położeniu siodła na adventure sports?

A sorki, nie zauwazułem, że to adv s. Ale jak się przymieżałem do niego to na niskim położeniu mam tak jak na wysokim położeniu w normalnym. Dalej uważam, że nie ma sensu obniżać. Ale to moje zdanie :-)

mast Mario
09.11.2018, 08:22
A sorki, nie zauwazułem, że to adv s. Ale jak się przymieżałem do niego to na niskim położeniu mam tak jak na wysokim położeniu w normalnym. Dalej uważam, że nie ma sensu obniżać. Ale to moje zdanie :-)

Wczoraj polatałem testówką adv sport. Dali mi niskie siodło. Dotykałem całymi stopami podłoża ale bardzo czułem na udach ranty siodła i było bardzo twarde. Wymienili na normalne w niskim położeniu i pięty ok 2cm do ziemi. Było OK.