PDA

View Full Version : Stelaże a'la Pastor/Podos


puszek
08.04.2008, 23:36
Stelaż który mogę pomóc uzyskać jest tylko i WYŁĄCZNIE do RDo7. Jest bardzo mocny, NIE MA żadnych PŁASKOWNIKÓW , a z każdej strony ma po dwa DODATKOWE ramiona trzymające kufry. Konieczne spłaszczenia rurki nie są zagniatane w imadle tylko w przyrządzie są zaklepane na tzw. płetwę rekina. Ma jednak wady a inni powiedzą zalety -tłumik MUSI być opuszczony,ale nie obciąża stelaża a go wręcz wzmacnia bo wisi na własnym ramieniu związanym na dole ze stelażem na kufry.Miałem przez chwile stelaż od Holana chyba i wydech był po prostu podwieszony na ramce stelaża co dodatkowo go obciążało.Trzeba zrobić w plastikowym błotniku tylnym dwie dziury na dodatkowe mocowania .Ponadto nie da sie otworzyć kanapy bez zdjęcia stelaża(kufrów oczywiście jak napisał ponizej Chomicznośc-dzieki za errate). Nie próbowałem ale zdjęcie boczków tez wydaje mi sie niemożliwe bez demontażu stelaża- zamykania od kufrów dosłownie na milimetry mijają sie z plastikiem.Nie da się węziej tego zrobić z boczkami..Ale od ramki do ramki jest 45 cm - kufry turatecha 41 l maja szerokość 28 cm każdy co daje całkowita szerokość zabudowy 100 cm.U her Podoska jest to 90 cm bo ma kufry 35 litrowe. Ja tego nie produkuję.Ponieważ była konieczność wykonania kopyta namówiłem mistrza który zrobił kilka sztuk. .W razie potrzeby służę nr telefonu . Cena z malowaniem 400 zeta. Można wziąć bez malowania proszkowego i samemu sobie pomazać. Jeśli ktoś zamierza wozić stelaż jako ozdobę albo pod leciutkie sakwy to nie ma sensu brać modelu a la Podosek.Ale jesli zamierzasz wypuścić się gdzieś dalej z dużym bagażem i mieć pewność ,że płaskownik nie wejdzie Ci w szprychy to śmiało mogę polecić ten stelaż. Jego konstrukcja powstała w trakcie wielu wypraw i jest efektem doświadczeń i badań HERR PASTORA w tej dziedzinie. Korzystam z okazji by MU podziekować za udostępnienie swojej myśli technicznej za FRICO:bow: a swoja drogą:zdrufko:


Stelaże , wykonawca Pan Sikora..dzwonic i prosic bo ten telefon to chyba troche przechodni jest 609646686. Cena z ubiegłego roku to 400 zeta... Może sie cos zmieniło ...nalezy sie dogadywac. Przy wiekszej ilosci na pewno bedzie taniej. jakby co to moge jakos pomóc.. pozdrawiam

chomik
08.04.2008, 23:51
Ponadto nie da sie otworzyć kanapy bez zdjęcia stelaża.

Oczywiście Puszek tutaj był nietrzeźwy:dizzy: :chleje:i chodziło o zdjęcie kufrów a nie stelaża :drif:

podos
10.04.2008, 00:08
poprzeklejam troche ze starego forum - bo dwa razy nie ma co pisać

Czyz potrzeba lepszej reklamy ich wytrzymalosci?


http://lh5.google.com/podosek73/RucUqzC6rJI/AAAAAAAAAxA/s7dv3rNkat4/s800/podosek_0218.jpg (http://picasaweb.google.pl/podosek73/StelarzePodKufryALaPASTOR/photo#5168628593764469106)

-5 mocowan z lewej strony
-6 mocowan z prawej
-Pełna sztywność i najwezsza zabudowa przy orginalnych boczkach (90 cm przy ZEGA 35l). Jest tak wąska ze bez uchylenia kufra - brak dostepu do zamka kanapy :)


A tutaj są szczegóły i detale w zblizeniach:
http://picasaweb.google.com/podosek73/Technical#

o i tu jest jeszcze smieszne:


O ja pier...le... normalnie mam poranek kojota dzisiaj Nie dość że gości miałem wczoraj i łeb napieprza, to jeszcze zaglądam na moje ukochane forum po 2 dniach i widze taki dym od kadzidła że mnie w gały szczypie. no wściekli się normalnie z tym kadzeniem. Tfu!!

Panowie - po pierwsze: Podosa stelaże to sklecona w naprędce popelina, zrobiona na szybciora w oparach alko (rzucam picie od dzisiaj!!) coby tylko mu się te drogocenne Zegi nie pogubiły na wyjebach. Kopiujecie to na własną odpowiedzialnośc - ja umywam od tego moje smukłe dłonie. Sorry - ale musiałem to napisać, bobym spac nie mógł, że taki szajs chcecie powielać...
Na pociechę dodam, że wytrzymały nadmierne obciążenie (pokazał na focie ile załadował, ale nie napisał ile TO WAŻYŁO). No i wytrzymały zderzenie z planetą. Te Himalaje to jednak za bardzo z ziemi wystają... Za to Zega nie wytrzymała...

Druga sprawa - mocowania. Patent ten sam co u TT, bo najprostszy do wykonania, ale zrobiony dużo solidniej i ze znacznie mocnieszych materiałów. TT się reklamuje że mu te mocowania same się wypinają przy uderzeniach... Co za debilizm ja siem pytam??? Wypinac to można na weselu...
U Podosa jest cięta laserem nierdzewka gr 4 mm i Alu na wzmocnienia, a rolka z ertalonu PA6. Całość skręcona przelotowo na śruby podsadzone, a nie gówniane wkręty do drewna jak w TT. Podos może foty pokaże jak ma. A jak nie ma, to ja poszukam.
Wykonawcy chyba zostało trochę materiału. Moge z nim pogadać coby dorobił parę zestawów.
Z tego co pomnę to koszt oscylował ok 150-200 zeta, ale to było rok temu.
Popatrzycie na zdjęcia (jak bedą) to zadecydujecie czy chcecie i wtedy sie pogada o cenie.

Trzecia sprawa - rura fi 17,2x2 mm to nominalnie 3/8" albo nominalna 10-tka i nie przeliczajcie mm na cale i spowrotem, bo nic nigdy się nie zgodzi. Calowy wymiar jest nominalny i z jakichś historyczno-technologicznych zaszłości wynika, a nie z rzeczywistych wymiarów - po ludzku mówiąc ta rura ma tylko tak na imię .

A wogóle to dajcie mi spokój, bo mnie łeb boli

Pastor zakopia Cie w Sevres jako wzor producenta stelazy do Afryki.
Pastor robi dziadostwo dla BMW - sam widzialem jak mu malo dupa nie odpadla w Himalajach z cala kufroteka.
Natomiast moje afrykanskie zrobil pierwszoklasnie i wielu cmokalo nad nimi. Nie porwaly sie na w Himalajach i na jeszcze wiekszych wyjebach w Pamirze. Stelaze sa do czworki i zaden Pastor mnie nie przekona ze to chujowka. Wymaga jednak sporej ingerencji w maszyne. Jednak wymiar szerokosciowy ( w zaleznosci od kufrow) wynosi 87 cm

ramires
10.04.2008, 00:13
a z ciekawosci zapytam, na moto po lewej ... co to za trumny ma przyczepione? jakies Givi?

Pastor
10.04.2008, 07:45
Y!
No dobra - mocowania obiecałem pokazać to pokazuję.
W czasach kiedy można to było kupić, komplet wyglądał tak:
http://www.sklep.motostrada.net/images/kufry/alu/46-00115.jpg

tyle że na tej focie brakuje jeszcze takich dupnych moletowanych nakrętek z Alu.
Montuje się to tak:
http://www.sklep.motostrada.net/images/kufry/alu/rolki_2.jpg

http://www.sklep.motostrada.net/images/kufry/alu/rolki_1.jpg

http://www.sklep.motostrada.net/images/kufry/alu/rolki_3.jpg

Nowa seria miałaby poprawioną konstrukcję w taki sposób, że centralna śruba trzymająca obracaną płytkę byłaby z nią na stałe skręcona. Dzięki temu wygodniej się operuje płytką.
Solidność szpeju jest naprawde potężna - Podos opowie jak było... Zgubił wcześniej jedną płytkę bo nie dokręcił nakrętki, a potem rozpieprzył kufer o skałę. Mocowanie wytrzymało bez skazy, mimo braku jednego zaczepu...
Zwróćcie też uwagę że w kufrze na dole nie ma zadnych sterczących łbów śrub itp dupereli - dzięki czemu bagaż się nie szarpie na wyjebach.


To tyle z przeklejenia.
Teraz skrót info o ewentualnych zamówieniach:

Cena za komplet mocowań na jeden kufer wynosi 160 zł.

Materiału jest na osiem kompletów i tyle musze zamówić jednorazowo. Obowiązuje 100% przedpłaty przed uruchomieniem produkcji.
Czas realizacji to ok 2-3 tygodni (zalezny od podwykonawcy detali ciętych laserem).

Wykonawca nie będzie tego wysyłał po ludziach, bo nie. Wyśle wszystko mi, a ja roześlę dalej, więc do w/w ceny chciałbym zwrot kosztów wysyłki.
Teraz macie temat do przemyśleń, tym bardziej że oryginalne TT nie sa wiele droższe (ale bez podkładek wzmacniających).

Jeśli zbierzemy chętnych na te 8 kpl, to roześlę wam na PW dane do przelewu i jak wpłynie całość kasiury to złożę zamówienie.

Jak na razie zadeklarowali się:
- MUTT - 3 kpl.
- Puszek - 2 kpl.

Oczekują na chętnych jeszcze 3 kpl i możemy uruchomić zamówienie.

No i to chyba wsio w temacie.

Zdrowia!
:hello:

P.S.
A tu Kolega Bążur proponuje swoje mocowania, które wydają się być całkiem kompatybilne i znacznie tańsze:
OGŁOSZENIE (http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=271)

Amigo
14.04.2008, 10:21
Puszek, czyli co by trza, żeby te stelaże zanabyć? Daj ten kontakt albo co?

puszek
14.04.2008, 11:04
Poszło na PRIVA

Zoltan
17.06.2008, 22:17
Wczoraj montowałem stelaże, i natknąłem się na małą minę, mianowicie wycinając otwór w tylnym błotniku po prawej stronie prawie nie pochlastałem sobie instalacji. Dokładnie w miejscu, gdzie trzeba wyciąć otwór, idzie wiązka przewodów.. Uważajcie !!!

No i wielkie dzieki dla Puszka i Podoska za rady dot. montażu stelaży i cięcia tłumika.. Przy okazji stawiam :beer2:

samul
07.07.2008, 14:10
Stelaż który mogę pomóc uzyskać jest tylko i WYŁĄCZNIE do RDo7. Jest bardzo mocny, NIE MA żadnych PŁASKOWNIKÓW , a z każdej strony ma po dwa DODATKOWE ramiona trzymające kufry. Konieczne spłaszczenia rurki nie są zagniatane w imadle tylko w przyrządzie są zaklepane na tzw. płetwę rekina. Ma jednak wady a inni powiedzą zalety -tłumik MUSI być opuszczony,ale nie obciąża stelaża a go wręcz wzmacnia bo wisi na własnym ramieniu związanym na dole ze stelażem na kufry.Miałem przez chwile stelaż od Holana chyba i wydech był po prostu podwieszony na ramce stelaża co dodatkowo go obciążało.Trzeba zrobić w plastikowym błotniku tylnym dwie dziury na dodatkowe mocowania .Ponadto nie da sie otworzyć kanapy bez zdjęcia stelaża(kufrów oczywiście jak napisał ponizej Chomicznośc-dzieki za errate). Nie próbowałem ale zdjęcie boczków tez wydaje mi sie niemożliwe bez demontażu stelaża- zamykania od kufrów dosłownie na milimetry mijają sie z plastikiem.Nie da się węziej tego zrobić z boczkami..Ale od ramki do ramki jest 45 cm - kufry turatecha 41 l maja szerokość 28 cm każdy co daje całkowita szerokość zabudowy 100 cm.U her Podoska jest to 90 cm bo ma kufry 35 litrowe. Ja tego nie produkuję.Ponieważ była konieczność wykonania kopyta namówiłem mistrza który zrobił kilka sztuk. .W razie potrzeby służę nr telefonu . Cena z malowaniem 400 zeta. Można wziąć bez malowania proszkowego i samemu sobie pomazać. Jeśli ktoś zamierza wozić stelaż jako ozdobę albo pod leciutkie sakwy to nie ma sensu brać modelu a la Podosek.Ale jesli zamierzasz wypuścić się gdzieś dalej z dużym bagażem i mieć pewność ,że płaskownik nie wejdzie Ci w szprychy to śmiało mogę polecić ten stelaż. Jego konstrukcja powstała w trakcie wielu wypraw i jest efektem doświadczeń i badań HERR PASTORA w tej dziedzinie. Korzystam z okazji by MU podziekować za udostępnienie swojej myśli technicznej za FRICO:bow: a swoja drogą:zdrufko:

Jezeli wciaz mowimy o tym samym :dizzy: to rozmawialem z facetem polecanym przez puszka. Ten pan jest sklonny sprodukowac takowe w/w stelaze i ma juz dwoch chetnych (w tym mnie). Jezeli znalazloby sie jeszcze zamowienie na dwie-trzy sztuki, koles sklonny jest sprodukowac je w ciagu dwoch tygodni (?). Jako, ze jestem zainteresowany oraz wybieram sie w tamte strony gotow jestem odebrac egzemplaze dla chetnych spoza okolic Krakowa.

Stelaze sa do RD07/07A wylacznie!

samul

barthez
16.07.2008, 21:35
kurka, gdyby nie trzeba było obniżać wydechu to bym chętnie zamówił. Z tym obniżonym wygląda jakoś tak ....do dupy

podos
17.07.2008, 11:54
eee pierdzielisz...
tak sie przyzwyczailem ze noramlny wglada jakos tak... do dupy

Do jezdzenia to moto czy do wygladania?

Michasso
17.07.2008, 13:58
A jak to jest z wodowaniem w rzece? Ja jakoś boję się obniżania wydechu, zamówiłem ostatnio taki cieńszy, może uda się mi się cofnąć stelaż do kanapy..

podos
17.07.2008, 16:17
dopóki nie zgasnie to nie zaleje. I nigdy tak gleboko bym nie wjechał.

Henryk-Knox
03.02.2009, 12:32
:) twoje kufry sa 35cio litrowe , zastanawiam sie jaki litraz kupic zeby w miare zachowac opływowosc i w miare sprawna mobilnosc . poprzeklejam troche ze starego forum - bo dwa razy nie ma co pisać

Czyz potrzeba lepszej reklamy ich wytrzymalosci?

http://lh5.google.com/podosek73/RucUqzC6rJI/AAAAAAAAAxA/s7dv3rNkat4/s800/podosek_0218.jpg (http://lh5.google.com/podosek73/RucUqzC6rJI/AAAAAAAAAxA/s7dv3rNkat4/s800/podosek_0218.jpg)

-5 mocowan z lewej strony
-6 mocowan z prawej
-Pełna sztywność i najwezsza zabudowa przy orginalnych boczkach (90 cm przy ZEGA 35l). Jest tak wąska ze bez uchylenia kufra - brak dostepu do zamka kanapy :)


A tutaj są szczegóły i detale w zblizeniach:
http://picasaweb.google.pl/podosek73/StelarzePodKufryALaPASTOR/photo#5168628593764469106

o i tu jest jeszcze smieszne:

rambo
03.02.2009, 12:45
Jaką szerokość ma ten stelaż na RD07(A) i ile to kosztuje złotych..?

podos
03.02.2009, 12:51
po mojemu to 45-49 cm (bo sa lekko skośne ku tyłowi)

podos
03.02.2009, 12:54
:) twoje kufry sa 35cio litrowe , zastanawiam sie jaki litraz kupic zeby w miare zachowac opływowosc i w miare sprawna mobilnosc .

35 sa idealne, moim zdaniem - "prawie" w obrysie kierownicy. z tyłu 90 cm szer.

rambo
03.02.2009, 13:18
Podos jechałeś z 35L zegami..? ile one mają szerokości.? 20cm..?
tyle co 35L od bonjura.?

chomik
03.02.2009, 13:24
Tak naprawde to co za róznica jaka szerokosc.... czy 10 cm w ta czy w ta i tak nie bedziesz z kuframi na zapalke jedzil w ruchu miejskim a przynajmniej nie na wyprawie....
A stleaze polecam pancerne zajebiscie.... i do tego 2 kufry po 41 litrow.

podos
03.02.2009, 13:25
Podos jechałeś z 35L zegami..? ile one mają szerokości.? 20cm..?
tyle co 35L od bonjura.?

22,5cm

rambo
03.02.2009, 14:01
Tak naprawde to co za róznica jaka szerokosc.... czy 10 cm w ta czy w ta i tak nie bedziesz z kuframi na zapalke jedzil w ruchu miejskim a przynajmniej nie na wyprawie....
A stleaze polecam pancerne zajebiscie.... i do tego 2 kufry po 41 litrow.
Chomiku jeden, a właśnie że bede !! :oldman: mam teraz 100cm i chce przejść na 90cm. Nie chce mi sie znowu jebać 3h przez korki w Budapeszcie czy innym cywilizowanym mieście bez obwodnic :Sarcastic: ( np Istambuł Warszawa Sofia )

Franek
03.02.2009, 17:35
Jaką szerokość ma ten stelaż na RD07(A) i ile to kosztuje złotych..?
przyłaczam się do pytania j.w. :)

podos
03.02.2009, 20:18
puszek, podeslij kolegom namiary na tego wykonawcę.

podos
03.02.2009, 20:19
a w ogóle, to Pastorowi należy sie flaszka od każdego co to sobie zerżnął :)

rambo
03.02.2009, 21:08
Fajne te stelaże, ale chyba nie bede podnosił dzwigiem AT za nie. Pozostane przy stelażu od producenta Pancerników

Henryk-Knox
03.02.2009, 21:24
:) bardzo wyczerpujaca odpowiedz , obadam materjały i zaczynam produkcje , mysle ze zrobie piekne i funkcjonalne kufry .35 sa idealne, moim zdaniem - "prawie" w obrysie kierownicy. z tyłu 90 cm szer.

czosnek
22.02.2009, 14:37
Czy przewidywana jest wersja tych jakże wypasionych stelaży pod nie obniżony wydech?

Maciach
23.02.2009, 15:21
Chomiku jeden, a właśnie że bede !! :oldman: mam teraz 100cm i chce przejść na 90cm. Nie chce mi sie znowu jebać 3h przez korki w Budapeszcie czy innym cywilizowanym mieście bez obwodnic :Sarcastic: ( np Istambuł Warszawa Sofia )

ja wiem ze 10cm różnicy to dla nie którycg BARDZO WIELKA różnica;-)
ale w korkach to aż tak wiele??

motormaniak
23.02.2009, 16:14
Nie chce mi sie znowu jebać 3h przez korki w Budapeszcie czy innym cywilizowanym mieście bez obwodnic :Sarcastic: ( np Istambuł Warszawa Sofia )

Pozostaje Istambuł i Warszawa - przez sofie jechałem w ostatnie wakacje i ma obwodnice, zresztą była właśnie kończona, ale już przejezdna.

ja u siebie wywaliłem boczki, wydech niżej i jeździ sie naprawde super. Szerokość kufrów mam mniejszą niż kierownica i podobną co gmole. Węziej sie już nie da- między kuframi a oponą zostało jakieś 2 cm na strone, kufer ma podcięcie na zacisk hamulcowy (używam kufrów od BMW - niemiaszki o to zadbali).

chomik
23.02.2009, 16:19
Ja tam jechałem przez Budapeszt i jakoś nie widziałem ze trzeba przez centrum.... chyba, ze kto lubi...;

rambo
23.02.2009, 16:23
Ja mam zawsze nie farta z tą Budą :Sarcastic: Jak jade M5 z południa i chce na E77 lub 2A lub M3 na Miszkolc to mi sie zawsze pojebie :cold:

PARYS
23.02.2009, 22:09
Rambo na znaki trzeba patrzeć a nie na madziarki się oglądać.
Chomik ten objazd z M5 do M3 to od niedawna jest.

chomik
23.02.2009, 22:18
Rambo na znaki trzeba patrzeć a nie na madziarki się oglądać.
Chomik ten objazd z M5 do M3 to od niedawna jest.
No od wrzesnia zeszlego roku na bank:)

puszek
24.02.2009, 10:51
Stelaże , wykonawca Pan Sikora..dzwonic i prosic bo ten telefon to chyba troche przechodni jest 609646686. Cena z ubiegłego roku to 400 zeta... Może sie cos zmieniło ...nalezy sie dogadywac. Przy wiekszej ilosci na pewno bedzie taniej. jakby co to moge jakos pomóc.. pozdrawiam

Tylko wydech obnizony, szerokśc stelazy 45 centów, sa problemy ze zdjeciem boczków plastikowych... trzeba sie liczyc z co najmniej luzowaniem stelaza. Nie ulegaja odkształceniom.

Henryk-Knox
20.05.2009, 00:06
poprzeklejam troche ze starego forum - bo dwa razy nie ma co pisać

Czyz potrzeba lepszej reklamy ich wytrzymalosci?

http://lh5.google.com/podosek73/RucUqzC6rJI/AAAAAAAAAxA/s7dv3rNkat4/s800/podosek_0218.jpg (http://lh5.google.com/podosek73/RucUqzC6rJI/AAAAAAAAAxA/s7dv3rNkat4/s800/podosek_0218.jpg)

-5 mocowan z lewej strony
-6 mocowan z prawej
-Pełna sztywność i najwezsza zabudowa przy orginalnych boczkach (90 cm przy ZEGA 35l). Jest tak wąska ze bez uchylenia kufra - brak dostepu do zamka kanapy :)


A tutaj są szczegóły i detale w zblizeniach:
http://picasaweb.google.pl/podosek73/StelarzePodKufryALaPASTOR/photo#5168628593764469106

o i tu jest jeszcze smieszne:
HEJ . Kolego luknij na rozmiar ramki w stelażach ,wysokosc i długosc mnie interesi podaj w miare szybko bo jestem w trakcie robienia stelazy pod kufry w formacie Zega

podos
20.05.2009, 09:10
rozmiar jest minimalnie mniejszy (1-2 cm) od scianki kufra ZEGA35

Pastor
24.07.2009, 12:06
Odgrzewam kotleta bo się pojawiły mocowania wg poprzedniego projektu:
http://moto.allegro.pl/item694347195_bmw_honda_zestaw_montazowy_do_kufrow _aluminiow.html
W ręcach ich nie miałem, ale polecam w ciemno bo firmę znam i wiem że popeliny nie odwala :Thumbs_Up:

Zdrv
:hello:

banditos
25.06.2010, 00:37
Poszukuje stelazy a'la Pastor/Podos...
Moze sie komus znudzily?

Pastor
25.06.2010, 10:30
Poszukuje stelazy a'la Pastor/Podos...
Moze sie komus znudzily?

Jest (niewielka ale zawsze) szansa, że Podos sprzeda swoje wzorcowe. Być może jakoś jesienią. Tyle że on jeszcze o tym nie wie :)
Zdrowia
:hello:

podos
25.06.2010, 10:32
O, mogę podstawic motor na sierpień?

Pastor
25.06.2010, 10:37
Będziemy w kontakcie. Laboratorium dopiero się buduje.

:hello:

banditos
25.06.2010, 18:21
A co tam Wielebny szykujesz?
Czyzby wersje rozwojowa tudziez rally?

Tez bym sie skusil...

Olek
27.06.2010, 15:37
Zanim będę zwonił, to orientujecie się, czy do rd03 by je jakoś zaadaptował?

Aga szarmah
09.07.2010, 11:42
mam pytanie czy wiecie gdzie mogłabym zakupić stelaże do rd07 ale chciałabym takie stelaże żeby tłumik został na swoim miejscu, nie bardzo chciałabym go opuszczać.

czosnek
09.07.2010, 12:05
mam pytanie czy wiecie gdzie mogłabym zakupić stelaże do rd07 ale chciałabym takie stelaże żeby tłumik został na swoim miejscu, nie bardzo chciałabym go opuszczać.

Forumowy Bonjour albo motostel

Bonjour
11.07.2010, 09:21
Nie żebym się wcinał Pastorowi w wątek ale mam jeszcze jeden komplet z rurki fi 18mm malowany na czarny mat. Zestaw pod oryginalny tłumik, bez żadnych przeróbek. Dostępny od ręki.

Pastor
12.07.2010, 09:19
A wcinaj się Bążurku na zdrowie :) Raz że to nie mój wątek, drugie raz że ja niczego nie produkuję i niczego nie sprzedaję :)

Zdrowia
:hello:

Aga szarmah
13.07.2010, 09:03
Chętnie zakupiłabym ten stelaż pod kufry od Ciebie Bonjour. Daj mi tylko jakiś namiar do siebie, bo tak się składa ze pilnie potrzebuje stelaży.

Franz
13.07.2010, 09:13
Wystarczy w goglach wpisać kufry pancernik
lub Bonjur kufry lub stelaże bonjur
http://www.kufryalu.pl/kontakt.html

Aga szarmah
13.07.2010, 10:21
Dzięki Franz!!
Właśnie zamówiłam te stelaże:-)

Slavo
07.07.2011, 23:03
Zapytam przy tym temacie.Możecie mi podać szerokość i wysokość uchwytu do kufrów ? Mam na myśli prostokąt z zaokrąglonymi rogami. Najlepiej RD07.

puszek
07.07.2011, 23:29
Te wymiary nie mają wiekszego znaczenia...muszą byc tylko trochę mniejsze niż powierzchni bocznej kufra...Dobrze jednak , gdyby byly obydwa takie same...wtedy kufry daloby sie zamieniac stronami...

KML
09.07.2011, 08:37
Owszem jeśli mówisz o aluminiakach , jeżeli kolega będzie zakładał np. Hepco&Becker to prostokąt ma olbrzymie znaczenie, na prostokąt od Hepco można dopasować aluminiowe a na odwrót niekoniecznie.


Zmierzę jak pójdę do garażu i Ci podam.

KML
10.07.2011, 09:44
U mnie wygląda to tak: 31,5 cm x 25,5 cm, mierzone wewnątrz prostokąta.

W katalogu Touratech podają wymiar ramki 35 cm x 24,5 cm ale nie wiem czy wewnątrz, czy nie.

Slavo
14.07.2011, 07:47
Ok,dzięki,