PDA

View Full Version : Gra muzyka, mknie Afryka


Zazigi
05.05.2009, 16:48
Wiadomo, nie ma to jak w samochodzie, wypasione 'car audio', subwoofery, piszczałki i inne szmery, bajery.

Ja się natomiast zastanawiam jak Wy słuchacie muzyczki podczas podroży na Afryce, bo ja próbowałem kilka razy ale nigdy mi się to nie udało. A to za cicho, a to kask wprasowuje słuchawki w uszy, a to coś tam.

Proszę napiszcie jakie macie patenty na słuchanie muzyki na motocyklu, jakich playerów używacie, słuchawek, etc...

czosnek
05.05.2009, 17:10
Paaanie kochany. Na motocyklu to się słucha szumu wiatru....no chyba, że Goldwingiem pociskasz ;)

ramires
05.05.2009, 17:18
Mówcie co chcecie, ale najlepiej bez jechać ... nie mniej sam czasem korzystałem z tego ustrojstwa.
Zestaw Nolan + Ncom basic kit + telefon (radio / mp3)
Głośny wydech mam więc do 70km/h wsio ok. Powyżej stwierdzam, że nie ma nic lepszego niż najzwyklejsze douszne słuchawki.
Używałem tego nolanowskiego patentu aby "wiedzieć" kiedy ktoś dzwoni, bo przerywa muzyke jak ktoś dzwoni i tym samym musze zwolnić aby słyszeć.

Najlepiej ponoć te zestawy działają w integralnych kaskach, a nie tam, gdzie jest przegwizd tu i ówdzie. Szczękowiec jaki by nie był renomowany zawsze będzie głośniejszy niż integral.

ltd454
05.05.2009, 17:23
Ja wkładałem cały telefon z boku pod kask i pasek i ani razu mi nie wypadł.Jest to na pewno wygodniejsze niż słuchawki, ale pewnie mniej bezpieczne. No i darcie mordy oczywiście pod muzyczkę żeby nie było nudno. Przyjemnie, tylko na światłach jakoś dziwnie ludzie patrzą jak tak sobie drzesz ryja w kasku.

Zazigi
05.05.2009, 17:24
Paaanie kochany. Na motocyklu to się słucha szumu wiatru....no chyba, że Goldwingiem pociskasz ;)

Szum wiatru słucham, ale tak po trzech dniach jazdy na Mitasie to człowiek inną nutą nie pogardzi...

Misza
05.05.2009, 17:25
Szybę (wtedy kiedy jeszcze miałem) to miałem niską, kask enduro z goglami. Przy wyższej prędkości wiatr świszczy, wydechu nie słychać to czemu by muzyki nie posłuchać? Fajny patent... nie słychać wiatru, uszy się nie męczą, dobry grzmot ze słuchawek jest warty grzechu. Da się ustawić to tak, że słychać muzykę i nawet głośniejsze dźwięki z zewnątrz w stylu trąbienia albo sygnału. Słuchawki zwykłe takie wkładane i nieśmiertelny 3 letni odtwarzacz mp3 Creative`a

michoo
05.05.2009, 18:35
Tia z tymi mitasami to święta prawda Zazigi

Reinchardt
05.05.2009, 18:38
mój zestaw z ubiegłego sezonu: mp3, słuchawki douszne, shoei multitec, cienkie rękawiczki 661 z dziurami na palcach :) - można nawet płynnie sterować odtwarzaczem

giziu
05.05.2009, 19:13
Ramires dobrze prawi...nie ma lepszego zestawu jak MP3-jka i słuchawki douszne ( w moim przypadku Creative). Pomimo szumu wiatru muza dobrze daje a jak jest za cicho to więcej volume trza dać i jest gites.
Ostatnio szukałem odpowiednich słuchawek do mojego Schubertha J1 ale nigdzie nie można dostać także dalej będę jeździł na Creativach

chinol
05.05.2009, 19:44
mam słuchawki do uszne zestaw noki w której mam 4Gb pamięci i na niej sporo muzy jak ktoś dzwoni to tylko mikrofon podnoszę do góry, ze by mnie było lepiej słychać.

w długa trasę takie mp3 odpręża ;)

michoo
05.05.2009, 20:55
No i ważne co by muza nie poniosła za bardzo na drodze/autostradzie np. taki Highway to hell:rules:

qkasurf
05.05.2009, 21:21
Ipod shuffle+douszne, no i oczywiście Iron Maiden w tle:rules:

Maciej
06.05.2009, 16:50
Niektórzy wiedzą że ja preferuję CB zamiast muzyczki
ale bawiłem się też w muzyczkę

podpiąłem po prostu komórkę pod mój zestaw do CB czyli:
to: http://www.alan.pl/produkt_szczegoly.php?prod=1527
plus to: http://www.alan.pl/produkt_szczegoly.php?prod=1526

słuchawki przykleiłem w multitecu, w tych wypustkach na uszy
jest ok :)

podos
06.05.2009, 16:59
A ja odkryłem ostatnio CISZĘ. Sprzedawana jest ona w postaci dousznych korków firmy 3M. Mozna ją kupić w każdej aptece. To jest chyba technologia rejli, bo dziala nawet lepiej niż cisza.mp3, ktorą dotychczas uparcie słuchalem na sluchawkach dousznych Creative. Nowa CISZA jest super i nie rozstanę się z nią.

puszek
06.05.2009, 18:55
A ja mam Arrowa.. du-du-rudu:)

graphia
06.05.2009, 19:41
a ja mam taki kawałek który wciąż słucham... strong wind in my helmet.mp3 ... na prawdę zajebioza utwór... kończy się wraz ze stanięciem... ot taki synchron :D

ucek
06.05.2009, 19:57
a mi muzyka sama gra w młodej (tak! tak! m ł o d e j :D) piersi - np na wąskich, szybkich ścieżkach między drzewami zawsze w taki deseń:
SyKnlReM0UQ

..ale to trzeba na brudasie pomykać :p