PDA

View Full Version : Tracki Beskid Niski


Dymkaaa
07.06.2017, 23:05
Hej, potrzebuje jakiś tracków na beskid niski, najlepiej z jakimiś ciekawymi miejscami, może być ciężki off również, planujemy wypad na lekkich (XRR). Tracki najlepiej 100% lub 99% off ponieważ nie wszyscy mogą po czarnym, ale jeśli trzeba będzie to jakoś sie przeturlamy. Przyda się także fajna miejscówka do spania na dziko jeśli ktoś zna, a jak nie to się znajdzie :) . Plan jest taki, żeby przyjechać z moto w piątek, kima, sobota cały dzień jazdy po beskidzie, następnie niedziela spokojny powrót do bazy, więc tracki nie przesadnie długie, żeby się wyrobić. Pozdrawiam.

Mirmil
08.06.2017, 00:45
Mam nadzieję że nikt Ci takich traków nie udostępni...

Pirania
08.06.2017, 05:59
Mam nadzieję że nikt Ci takich traków nie udostępni...
:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

Dymkaaa
08.06.2017, 06:17
W czym problem? Jakos w innym temacie widzialem, ze inni jezdza tam motocyklami i byla pomoc, nie zamierzam jezdzic po parkach i zakazach dlatego pytam... Z tego co mi wiadomo jest tam sporo szutrow...

madafakinges
08.06.2017, 06:26
Nie da się nie jeździć nie po zakazach w niskim.

Dymkaaa
08.06.2017, 06:33
A w ogole w Pl mozna i jest miejsce ktore przypomina to miejsce lub inne gorzyste i mozna sie po turlac czy zero? Gdzies indziej znalazlem cos o szutrach w bn i tez widzialem filmy na yt wiec wydawalo mi sie...

Adagiio
08.06.2017, 06:59
Jak myślisz dlaczego dziś muszę robić 400 km dojazdówki w jedną stronę żeby spokojnie pojeździć po górach, mając fajną jazdę pod domem w BN ?

zbyszek
08.06.2017, 07:47
Dymkaaa dajcie sobie spokój z Beskidem Niskim, popłacicie jak za zboże...
Kilka km dalej na wschód i pełna wolność;
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29444
Wojtek ogarnia traski, i jest dobrym kompanem.
Jest tanio, a widokowo urywa dupę z przyległościami :)