PDA

View Full Version : Potrzebne tracki Rumunia


Futrzak
23.05.2017, 21:47
Siema
Potrzebuje tracki tras expert lub Pro z zawodów Regiment 13/Red Bull Romanics/King of the hill coś ktoś pisać. Za konkrety przewidziane regionalne podziękowanie

Gawrys
24.05.2017, 20:41
Akurat cisnę przez Rumunię i dostsałem spoko mapkę na Garmina od Rumuna spotkanego na trasie. Chętnie się podzielę, tylko jeszcze nie wiem kiedy wrócę...

mirkoslawski
20.07.2017, 22:43
Pany - jako iż jednak RO planuję i prawdopodobnie (coby Grega w razie czego nie spowalniać - choć ja tam otwarty jestem na wspólny wypad:Thumbs_Up:) ) mam do Was prośbę...
Wiem - jest "parę" wątków o RO i trackach po RO ale większość to "skakanie na liściach po Karpatach" i dlatego...

Potrzebuję tracków po RO ale takich, abym samemu dał rade je objechać...a precyzyjniej szukam tracków z tras po górach ale tylko po drogach - polnych, szutrowych ale drogach. Nie zależy mi na zwiedzaniu zamków ale na jeździe - mam w sumie 7 dni więc bez szaleństw i właśnie dlatego najlepiej by mi było jechać a nie szukać (choć w ostateczności to też fajne);)

Z gory dziękuję - acha - mam garmina więc w formacie gpx może być :D

Pomożecie?

7Greg
21.07.2017, 06:59
Najprościej to kup jakąkolwiek papierową mapę Rumuni.
Wszystkie białe drogi na tej mapie będą tym czego szukasz ;)

mirkoslawski
21.07.2017, 07:04
Najprościej to kup jakąkolwiek papierową mapę Rumuni.
Wszystkie białe drogi na tej mapie będą tym czego szukasz ;)

Tak zrobię ale tracki to i tak chętnie przygarnę :Thumbs_Up:

Bartasso
21.07.2017, 08:54
Najprościej to kup jakąkolwiek papierową mapę Rumuni.
Wszystkie białe drogi na tej mapie będą tym czego szukasz ;)

ty pewnie masz jakiegoś faworyta, podziel się, lokalna czy w Polsce kupiona?

7Greg
21.07.2017, 09:09
Mam te i wszystkie są ok


71909

Adagiio
21.07.2017, 19:51
Na taką jazdę jak planujesz nie potrzeba traków, większość śladów wrzuconych do netu pochodzi z jazdy na lekko. Zamów sobie wydania map turystycznych regionu w który chcesz pojechać ( poniżej fotka wydawnictwa ) sprawdzone i precyzyjne mapy, jeżdżę na nich od lat. Do nawi wgraj najnowszą mapę garmina topo i nic więcej nie potrzebujesz.
Weź też pod uwagę że jadąc samemu czasem lajtowy ślad przejechany rok temu Africa na łysych oponach może okazać się niezłym hardem, bo po zimie różnie bywa, albo ściągali drzewo detami.
Zdrowia.

mirkoslawski
21.07.2017, 20:11
Dzięki Pany - mapa zakupiona. Adagio - biorę pod uwagę to co mówisz i pchać się na siłę nie będę. Mam topo Karpat na garminie więc nie powinno być źle ;)

rrolek
21.07.2017, 20:13
Wieczór

Jak ma być lajcik to i OMP Romania też się sprawdzi w Garminie.

Dobrej zabawy
rr