PDA

View Full Version : Tripmaster brak cyferek


giennios
16.02.2017, 13:28
Witam,

Mam problem z tripmasterem w mojej RD07. Mianowicie dziala podswietlenie, nie wyswietla natomiast zadnych cyferek. Dodam, ze problem zaczal sie w lato, kiedy po wylaczeniu zaplonu na ok pol godz i wiecej trimpaster sie resetowal i dalej naliczal km od nowa. Obecnie dziala tylko podswietlenie.

Przejrzalem tematy na forum i jest kilka identycznych lub podobnych dolegliwosci, ale nikt nie napisal co jest przyczyna. sprawdzilem bezpieczniki i zasilanie, wszystko jest ok.

Mieciek
16.02.2017, 13:59
Mam ten sam problem ale narazie sie tym nie zajołem.
Z tego co sie naczytałem to R2D2 z tego forum umie zaklinać Tripmastery.

Wujek
16.02.2017, 14:04
Z mojego dośdwiadczenia to większość problemow wynika z utraty połączeń w kostce (schowana pod czachą)

kudlatov
16.02.2017, 14:46
U mnie trip po paru dniach stania resetuje sie. Kostki sprawdzone. Kiedys tego nie było.

Kazmir
16.02.2017, 15:05
Z tego co sie naczytałem to R2D2 z tego forum umie zaklinać Tripmastery.
Nie tylko potrafi "zaklinać Tripmastery", ale przywoływać dobre duchy, które wskrzeszają układy elektroniczne z przed wieków;):D Ja nie mogłem sprawdzić, bo moja babcia takiej "puszki" nie posiada:(

Sasza
07.03.2017, 12:07
Nie tylko potrafi "zaklinać Tripmastery", ale przywoływać dobre duchy, które wskrzeszają układy elektroniczne z przed wieków;):D Ja nie mogłem sprawdzić, bo moja babcia takiej "puszki" nie posiada:(

..a jak się można z Nim skontaktować, bo nie odpisuje na wiadomości?

KADI
07.03.2017, 22:57
R2D2 ogarnia pięknie takie tematy. W moim tripie też znikły cyferki i on to ogarną.

Leon
15.03.2017, 18:03
podepnę się...u mnie sytuacja "inna", śjakoś popierniczyło mi się i odwrotnie podpiąłem aku na kablach i włączyłem stacyjkę, trip zadziałał i zdechł...i już nie żyje - moje pytanie: czy trip ma jakieś zabezpieczenie ( bezpiecznik ) czy to już gruba sprawa??

nikt nie zna odpowiedzi??

R2D2
17.03.2017, 20:47
Trip nie ma zabezpieczenia " bezpiecznika" ale da się raczej naprawić.

Leon
18.03.2017, 12:15
dzięki za info R2D2

Rafał_RD
19.04.2018, 20:04
U mnie trip po paru dniach stania resetuje sie. Kostki sprawdzone. Kiedys tego nie było.

Mam podobny problem, wystarczy kilka godzin (noc), ktoś może zdefiniował problem?

apex
20.04.2018, 07:49
Nasz Kolega z forum r2d2, ja u niego naprawiałem tripmastera jakiś 2 miesiące temu.
Objawy miałem podobne, efekt trip działa:)

JacaBaca
05.08.2023, 12:25
Hej dzisiaj dopadło i mnie.
Wcześniej miałem sporadyczny reset tripa ale naprawdę działo się to bardzo rzadko. Dziś jadąc w trasie akurat się na niego patrzyłem jak zgasł. Myślałem ze leśny dukt przywróci życie ale jednak nie �� na razie nie sprawdAlem jeszcze nic ale może to słabe tylko połączenie chociaż dziwne ze zgasł jadąc na asfalcie bez żadnych dziur
Czy kolorów R2D2 jeszcze działa w temacie napraw. ?

wierny
05.08.2023, 13:17
Czy kolorów R2D2 jeszcze działa w temacie napraw. ?

Raczej tak. Napisałbym priv i cierpliwie czekał na odpowiedź.:)

JacaBaca
05.08.2023, 14:38
Dzięki. O dziwo zjechałem na kebsa przy okazji napisałem post i po chwilowej przerwie licznik znowu działa ustawiłem godzinę i ogień. ale w trakcie powrotu musiał mieć szybki reset bo mi wyzerowało godzinę ponownie. Hmmm Chyba trzeba będzie wkoncu wybrać się do garazu i trochę pogrzebać przy babci