PDA

View Full Version : Wymiana adaptacja innego zawieszenia w Africe


Adagiio
09.03.2009, 18:36
xxxxx

firefighter80
09.03.2009, 18:45
Cenny opis:) Dzięki Adam!:D

kajetan
09.03.2009, 19:42
Powiem ci kolego, że odwaliłeś kawał dobrej roboty.
Gratuluje wytrwałości i życzę radości z łykania kilometrów.
Do zobaczonka już niebawem.
Hej.:bow::Thumbs_Up::bow::Thumbs_Up:

Kazmir
09.03.2009, 20:34
:brawo:Gratulacje w przebudowie i jeśli mogę podzielę się z Tobą moimi wątpliwościami (tylko na podstawie tych fotek)

Masz super sztywny przód, ale mocowanie kierownicy na "słupkach" to może być wiotkie i niebezpieczne. Wolałbym dorobić kierownicę i mocowanie opuścić jak najniżej - jeśli już tyle włożyłeś kasy i czasu to .......

Przedni zacisk na zdjęciu wygląda, że jest poniżej goleni. Uskok koła z wysokiej przeszkody i ...... ale to tylko moje ale.

Myślę, że jak dasz dzidę to życie pokaże co trza ewentualnie poprawić.
Powodzenia:Thumbs_Up:

hero
09.03.2009, 21:50
Piszesz tutaj o amortyzatorze Marzocchi Shiver 50. Wydaje mi się że Marzocchi ma w ofercie pasujacego do AT Jakiś model standardoej konstrukcji |(chyba Magnum sie zowie?). Jakoś bardziej preferuje amortyzatory standardowe niż USD bo mniej z mimi problemów serwisowych i sztywniejsze na boki. Jedyne co podaja w przypadku USD to, że ma mniejszą masę nieresorowana czy coś tam ale nigdy nie do końca kumałem o co z tym loto.?

chomik
09.03.2009, 22:43
Piszesz tutaj o amortyzatorze Marzocchi Shiver 50.

http://www.marzocchi.com/template/detailSPAForksMoto.asp?IDFolder=128&LN=UK&Sito=moto&mCO=&mCW=&mCJ=&IDOggetto=8874

a u Holana można kupić...
http://holan.pl/pl/product/1/10/42/272/708/przednie_zawieszenie_do_Honda_Africa_88-_04

Mecia
10.03.2009, 01:07
a ten zawias loda robi tez? bo ta cena...

Adagiio
10.03.2009, 17:08
xxxxx

Kazmir
10.03.2009, 22:00
w moim przypadku nie było opcji 3500 euro na zakup samego zawieszenia , dlatego tak wyszło , pewnie czas zweryfikuje popełnione błędy i zapewne nastąpi potrzeba dopracowania jakiś detali , liczę się z tym , ale być może to co napisałem , bedzie przydatne dla innych w podjęciu słusznej decyzji .
Jak to mówią " Jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki "

Tym bardziej należy się tobie pochwała :Thumbs_Up:za podjęcie wyzwania!!!
Nie sztuka mieć furę kasy i zamówić cześć, lub zbudować moto rękami dobrego mechanika.
Kiedyś pewien człowiek chciał, żeby zbudować mu z WSK-i prawie F-16
Wizje miał zajebiste, ale tylko na ekranie komputera, i takie pozostały (na szczęście).
Nawet najbardziej odważne pomysły w odpowiednim czasie spotkają się z rzeczywistą realizacją, i wtedy następują bolesne cięcia z przyczyn technicznych
Ps. Na zlocie wolę córki ogrodnika :haha2: