PDA

View Full Version : Gaźniki-pytanko


materna
14.07.2016, 21:09
Witam

Dzisiaj zauważyłem,że w wężyku prowadzącym do komory pływakowej gaźników-tego od spustu - zbiera się od czasu do czasu benzyna , nie kapie i nie leci ciurkiem tak jak niektórzy mieli takie przypadki. Pytanie czy takie zjawisko może się czasami pojawić? Czy raczej tam powinno być cały czas sucho? I dopiero jak odkręci się śruby spustu to ma lecieć paliwo. Wcześniej tam nie zaglądałem i nie wiem jak było.

Misza
14.07.2016, 21:12
A dużo jeździsz na gumie?

materna
14.07.2016, 21:22
Raz na 20 lat się zdarzy:)

szynszyll
15.07.2016, 08:52
jak nie kapie i sie ciurkiem nie leje, ani nie zauwazyles wzrostu spalania i czarnego dymienia z wydechu to nic sie nie dzieje. jak ujezdzasz w terenie to przy hopkach zaworek iglicowy lubi puscic i cos tam skapnie.

materna
15.07.2016, 09:13
Sprawdzę jeszcze to spalanie i dymienie bo ostatnio gaźniki były robione i nie wiem ile teraz pali�� zauważyłem też że jest jakiś problem z dostarczaniem paliwa bo raz w filtrze paliwa jest normalna ilość a raz jest za mało i pompa terkocze na sucho�� może kraniki się pozatykały albo pompa może już siada.

Misza
15.07.2016, 21:01
W terenie czy jak bardziej poświruję po mieście to trochę kapie z zaworków... Zawsze możesz je wymienić, nie są drogie a wymiana łatwa.

materna
15.07.2016, 22:33
Misza, a te zaworki czasem nie są w zestawie jakimś? Czyli drogo?:) popatrzę jeszcze kiedy się ta benzyna pojawia, czy na postoju czy w czasie jazdy itp. Może tylko jak bardziej buja motocyklem.