PDA

View Full Version : Hiszpania ... samolotem ...


MotoGdyniaMariusz
12.07.2016, 14:01
Ja wiem że dziadostwo i w ogóle, że samolotem? Że tylko kilkaset km? ale z racji braku funduszy (kupno kasku i kurtki oraz przygotowanie motocykla) nie byłem w stanie zapewnić sobie w tym roku wakacji.
Tak wiec wypierniczyłem do Hiszpanii przejechać się wybrzeżem Costa Brava. :at:

Prosiłbym przede wszystkim o ocenę, co zmienić, na co zwrócić uwagę, co nagrywać, a co umieszczać żeby nie zanudzić. Bo póki co nagrywam filmy dla rodziny i znajomych, żeby nie pokazywać cało¶ci, a tylko wybrane fragmenty, ale może warto zacz±ć publikować to szerzej :)

Z Barcelony do hotelu, z hotelu z Santa Rosa gdzie koła zawioz±, Barcelona, Costa Brava i pod granice Francji. Cadaqués jest piękne, zero hoteli, pagórki, stary przyjemny klimat miasteczka, woda i mało turystów

Yamaha XT125

Dla ciekawskich koszt takiej wycieczki.
1000~zł wycieczka, 2 posiłki, o 8 i o 20. na 7 dni.
Koszt wypożyczenia motocykla 111Euro za 3 dni.
Jedzenia nie potrzebujemy, ew 2 bułki i banana na obiad.

No i dla upartych to wszystko.

https://www.youtube.com/watch?v=DvKtIz7RpfE
DvKtIz7RpfE

jorge
12.07.2016, 14:28
Każda podróż jest ważna, każda wzbogaca, każde ruszenie dupy jest czym¶ wielkim. Bravo.

PS

Co do kasku i ciuchów damskich - to będę miał komplet - ino S-ka.

Andrzej_Gdynia
12.07.2016, 17:13
Brawo - a koszty minimalne - pisz, co ci slina na język przyniesie....

sizyrk
12.07.2016, 18:34
mi tez sie podoba
nie wazne czym , wazne ze sie udalo:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

MotoGdyniaMariusz
14.07.2016, 23:19
Dzięki za ciepłe słowa :)



Co do ciuchów to kobieta ma wszystko, to mi się przepaliła (silnikiem) kurtka, a kask AGV longway II już się skończył, największym problemem jest stan techniczny motocykla, bo jednak z wyciekiem ze sprzęgła jest małe ryzyko podczas wyjazdu. Może za rok jak uzbieram na AT :)

jorge
15.07.2016, 00:40
Dzięki za ciepłe słowa :)



Co do ciuchów to kobieta ma wszystko, to mi się przepaliła (silnikiem) kurtka, a kask AGV longway II już się skończył, największym problemem jest stan techniczny motocykla, bo jednak z wyciekiem ze sprzęgła jest małe ryzyko podczas wyjazdu. Może za rok jak uzbieram na AT :)

Mam Modekę L-kę na zbyciu :D