PDA

View Full Version : Bielizna termalna


madafakinges
30.06.2016, 09:21
Nie znalazłem tematu więc zakładam nowy.

Ja do tej pory używam termalnej z lidla i sobie chwale, niestety po 4 latach już zaczynają mi oczka wypadać w niej i szukam czegoś.
A że jadę na moto na bałkany to musi być coś chłodzącego.
Co polecacie z nie brubecka którego komplet cooler kosztuje 280zł? Może ma ktoś sprawdzony jakiś tańszy zamiennik?
Potrzebuje dla mnie i dla baby więc wydatek prawie 600zł na miesiąc przed wyjazdem nie bardzo mi się widzi...

JarekAT
30.06.2016, 09:30
Spaio ma wypuścić odpowiednik Coolera za około 150zł komplet będzie.
Tylko coś mają obsuwę w dostawie, bo już miesiąc temu miały być.

Emek
30.06.2016, 09:43
Polartec delta. Nic lepszego po mojemu nie ma.

Navaja
30.06.2016, 11:00
No tak. Tylny gar w KTM-ie tak grzeje, że muszą być specjalne kalesony cooler. :haha2:
Tak na serio: nie szkoda Ci kapusty na takie wynalazki?
Jeżdzę latem na Bałkany od kilku dobrych lat. Zwykly T-Shirt oddychający z Lidla czy innego Decathlona za 40-70 zł i normalne gacie na dupę. Na to portki i kurtka.

Mowię Ci: szkoda siana, lepiej zalej do baku albo objedz się pleskavicą i zapij tam Ożujsko czy inne Lasko. :D

bigboykr
30.06.2016, 11:04
Brubeck robi też serię rowerową. Kolega teraz w tym śmigał ze mną po Bałkanach i był bardzo zadowolony. Koszulka biała z krótkim rękawem 50 zł normalnie w sklepie rowerowym kupiona.

madafakinges
30.06.2016, 11:07
Musi być długi rękaw i kalesony żebym nie kleił się do ciuchów moto. KTM rzeczywiście grzeje nie tylko od silnika, ale też od środka człowiekowi robi się gorąco jak na nim jedzie-taki urok:D

Navaja
30.06.2016, 11:38
Zamień na armaturę z lisią kitą i suń dostojnie to będzie Ci chłodno. ;)

Prawdę powiedziawszy nigdy nie pomyślałem, że to lepienie się do ciuchów motocyklowych można jakoś zlikwidować. Tak więc sorry ale nic nie doradzę.

Wjazdu za to zazdroszczę. :mur: Dokąd lecicie?

madafakinges
30.06.2016, 11:56
czarnogóra

JarekAT
30.06.2016, 15:47
Coolera używam i jestem zadowolony. Lepiej niż bez i lepiej niż w zwykłych termo przy takiej pogodzie.
Jak pojawi się cooler od Spaio to dam znać.

bartol
30.06.2016, 17:32
czarnogóra

A kiedy?, bo też się w tamte rejony wybieramy.

Koszulki z Decatlon dają radę. Na to tylko zbroja. Ostatnie wypady na południe, kurtki przejechaly na bagazniku. Niestety, gacie na d..e muszą być

krakus
30.06.2016, 19:03
..... normalne gacie na dupę. Na to portki i kurtka.
....

Ja gacie kupuje brubecka chyba po 40zł w gosporcie. w internecie są po 30zł. Jest sporo przyjemniej jak się człowiek spoci, niż w bawełnianych.

http://www.sklep.brubeck.pl/pl/content/bokserki-m%C4%99skie-fusion

Baza
30.06.2016, 19:20
Ja kupiłem Komplet bruebeck cooler pare miechów temu za 179zł w jakich okazjach allegro. Co prawda kolorystyka taka se bo czarno-czerwona ale mi to nie przeszkadza za bardzo a syn myśli że się w spider mana bawię.

Navaja
30.06.2016, 19:34
Ja gacie kupuje brubecka chyba po 40zł w gosporcie. w internecie są po 30zł. Jest sporo przyjemniej jak się człowiek spoci, niż w bawełnianych.

http://www.sklep.brubeck.pl/pl/content/bokserki-m%C4%99skie-fusion

Krakus sąsiedzie zza miedzy
Ale to przecież 100% plastik. Nie drapie to po klejnotach? :confused:

Cezarus
30.06.2016, 20:03
Krakus sąsiedzie zza miedzy
Ale to przecież 100% plastik. Nie drapie to po klejnotach? :confused:

Nie drapie i czterech liter nie odparza :)

MOndo_Cane
01.07.2016, 06:01
A zerknij tu http://armyworld.pl/search.php?text=Termoaktywna
Mam z tego źródła dwie marki Stoor i Vangard. Obie sprawdzają się na motocyklu.

krakus
01.07.2016, 11:19
Krakus sąsiedzie zza miedzy
Ale to przecież 100% plastik. Nie drapie to po klejnotach? :confused:

nic nie drapie, nie zwija się. Pierwsze kupiłem przed pójściem w góry, kiedyś miewałem problemy z zacierającymi się pachwinami. Od tamtej pory zakładam te gacie (w sensie niejedne mam ;)) do każdego sportu i na motocykl.
Dodatkowym plusem jest ich szybkie schnięcie. Na wyjeździe można szybko przepłukać w rzece, rzucić na słońce i mamy czyste gacie.

Kiedyś kupiłem termo gacie w lidlu. Z nich raczej nie byłem zadowolony.

JarekAT
01.07.2016, 12:39
Już jest SPAIO.
Linia alternatywna dla COOLERA.

Cena:
- koszulka 79 PLN
- spodnie 59 PLN

Zet Johny
01.07.2016, 13:13
Nawet wstawki pomarańczowe ma wersja męska.
JarekAT jakiś link?

JarekAT
01.07.2016, 13:51
Od dziś powinny być dostępny w sieci 4.BIKER

Linka żadnego jeszcze nie ma bo towar od dziś dopiero w sklepach.

madafakinges
01.07.2016, 14:59
Zamówione.

Przetestuje i dam znać.

Pirania
03.07.2016, 19:53
Chyba tu late..generalnie ciuchy z logiem moto są w cenie, na rower 30% tańsze, do biegania kolejne 30%..

Wsio podobne..

Ja mam z http://attiq.net, jakoś super, chłopaki z RZEZNIKA bardzo chwała, zwłaszcza Ci z 3 i 7 miejsca.;)

Albo się kupuje komercyjne ciuchy płacąc więcej za markę z jakością różnie albo lokalnie.. jakość Prima, cena Oki...

bigboykr
03.07.2016, 21:12
Attiq jakiś czas temu robił tylko ciepłą termiczną. Kupowałem kilka lat temu, mam i chwalę również. Zawsze to wspieranie krajowego biznesu ;)

JarekAT
03.07.2016, 21:39
Brubeck i Spaio to również rodzime wyroby :).

Pirania
03.07.2016, 23:00
Brubeck i Spaio to również rodzime wyroby :).
Szkoda, że masowka, co do jakości i ceny nie wiem..
Spaino nie widziałem..

szarik
03.07.2016, 23:42
Brubeck i Spaio to również rodzime wyroby :).

Jak najbardziej , pochodzę z Zduńskiej Woli gdzie Brubeck teraz produkuje . Właściciel Brubecka to były współwłaściciel firmy Ferax a dalej Gatta . Sam pracowałem w latach 90 tych w "bratniej" firmie w dziale sprzedaży i zostało mi trochę kontaktów , popytam o te gacie może się uda coś potanic. :-)

Złom
04.07.2016, 09:12
Chyba tu late..generalnie ciuchy z logiem moto są w cenie, na rower 30% tańsze, do biegania kolejne 30%..

Wsio podobne..

Ja mam z http://attiq.net, jakoś super, chłopaki z RZEZNIKA bardzo chwała, zwłaszcza Ci z 3 i 7 miejsca.;)

Albo się kupuje komercyjne ciuchy płacąc więcej za markę z jakością różnie albo lokalnie.. jakość Prima, cena Oki...
Z tym, że na rower są tańsze to bym polemizował, wszystko zależy do jakiej półki cenowej dany wyrób jest celowany.

Bardzo polecam polską rodzinną produkcję jednostkową:
http://www.tru-tutu.com/men/