PDA

View Full Version : kolejny dowod debilizmu wyspiarzy


tomekc
02.03.2009, 23:41
No dzis to sie koles wspial chyba na wyzyny........:mur::mur::mur::mur:
Policyjna kamera uchwycila adepta sztuki stunterskiej, stawiajacego motor na gume przy 120mph (robil dwukrotny limit na danej drodze), a najlepsze jest to ze wiozl jako pasazera swojego 14 letniego syna BEZ kasku, rekawiczek itd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zasadzono sluszny wyrok dla debila 6 miesiecy pudla!!!!!:vis:
Jedyne uzasadneinie jego zachowania (jak dla mnie) to chyba, chcial chlopakowi pokazac zeby motorem nigdy w zyciu nie jezdzil!!!!

PawelZDR
02.03.2009, 23:55
http://uk.news.yahoo.com/4/20090302/tuk-speeding-biker-jailed-for-six-months-dba1618.html to chyba ta akcja, to co zrobił zasługuje na potępienie ale ten kraj to jeden wielki Big Brother.

tomekc
03.03.2009, 00:01
http://uk.news.yahoo.com/4/20090302/tuk-speeding-biker-jailed-for-six-months-dba1618.html to chyba ta akcja, to co zrobił zasługuje na potępienie ale ten kraj to jeden wielki Big Brother.

dokladnie o to chodzi!

szwedzkikucharz
03.03.2009, 08:43
Ja jednak będę się wykłócał o ten "debilizm wyspiarzy". Czy podobne przejazdy u nas się nie zdarzają? Może tylko kamer mniej mamy trochę.....

giziu
03.03.2009, 09:32
i na dodatek jechał jeszcze pod prund :)

tomekc
03.03.2009, 09:34
To byl tylko jeden z przykladow, a te mozna by mnozyc!Przy troche dluzszym niz turystyczny pobyt na wyspach, naprawde trudno dojsc do innego wniosku niz o calkowitym zdebileniu spoleczenstwa, oraz niezrozumialej patologi 95% rodzin! Sadze ze o 13 letnim ojcu wiadomosc poszla dalej niz tylko przez wyspy???(chco niby jeszcze na 100% nie potwierdzono ze to mlody, bo nie ma wynikow dna)

hero
03.03.2009, 20:25
Rozumiem cie o co chodzi tutaj podobna patologia w Irlandi a do tego nie potrzeba mieć przeglądu na moto. Świat albo się otruje własnymi gazami i śmieciami , albo za 100 lat będziemy mieli ludzi na ziemi z ilorazem inteligenci jak roślina. O dziwo tacy się rozmnażają jak króliki w postępie geometrycznym, na końcu kopulując już w zakresie pokrewieństwa.
Żyją z socjala i uwazaja że im sie to należy , wiec nie pójda do szkoły i do pracy.
Moze i przez to Polacy maja troche pracy?
Niemniej ŚWIAT SIE KOŃCZY !!!
Trza napęda rakietowego do afryczki zamontować, albo fasolki porządną dawkę przyjąć i na inna planetę wystartować.

Tymon
03.03.2009, 21:45
oj juz nie narzekajcie Wyspiarze na nasze ;) Wyspy - jestesmy tu, zyjemy - fuckt ze wiele tu dziwnych zwyczajow ale jakos zyc idzie...
sam widze wiele dziwnych motywow na wyspie:
-krany oddzielnie na ciepla i zimna wode
-kierowcy z "L" (loozers) ;)
-dziwne zwyczaje na drogach (np. jazda bez swiatel czy to w dzien podczas ulewy i 100% zachmurzenia czy to czasami noca)

ale ogolnie da sie tu zyc - tylko 3eba troche uwazac na siebie...

- wiem - pisze glupoty :)

rambo
03.03.2009, 21:50
Ej chopy, wracajta !! :)

hero
03.03.2009, 22:06
Rambo może i musimy z boloksami mieszkać, ale my przyjechaliśmy tu zarabiać kasiorkę by se kupić BMW jak każdy porządny nowobogacki.

rambo
03.03.2009, 22:11
No wypadało by...
1.drzewo dom syn bmw :)

Tymon
03.03.2009, 23:27
ja nie po kasiore tu :P
aczkolwiek przy okazji pobytu to czemu nie ;)
BMW tez mialem na mysli na poczatku ale trafilem tu i jakos teraz o innej mysle (maszynie) ;)

tomekc
03.03.2009, 23:52
to moze jakis maly wyspiarsko-kontynentalny klub Bmwe stworzymy???
heheheheeh

Tymon
04.03.2009, 01:52
kiedys to nawet jadlem :)

Tymon
04.03.2009, 01:54
to moze jakis maly wyspiarsko-kontynentalny klub Bmwe stworzymy???
heheheheeh

moznaby zalozyc oddzielna grupe na forumie dla Wyspiarzy :D

Zoltan
13.03.2009, 19:58
Rambo może i musimy z boloksami mieszkać, ale my przyjechaliśmy tu zarabiać kasiorkę by se kupić BMW jak każdy porządny nowobogacki.


I w koncu to z Ciebie wylazło, jak szydło z worka :umowa: więcej z Tobą nie gadam :haha2::haha2::haha2:

A tak poważnie, to męczę się z wyspiarskimi kierowcami (zwanymi przez nas slołdałnami) zawodowo, i uwierzcie mi, tak wielu tak nieudolnych bezmózgowców za kólkiem nie spotkacie nigdzie indziej.

tomekc
13.03.2009, 22:43
I w koncu to z Ciebie wylazło, jak szydło z worka :umowa: więcej z Tobą nie gadam :haha2::haha2::haha2:

A tak poważnie, to męczę się z wyspiarskimi kierowcami (zwanymi przez nas slołdałnami) zawodowo, i uwierzcie mi, tak wielu tak nieudolnych bezmózgowców za kólkiem nie spotkacie nigdzie indziej.

W szwecji tylko:mur:
ale nie bede tematu o debilizmie wtronym szwedow zakladal:haha2::haha2: