PDA

View Full Version : Trasy Motocyklowe lub Rowerowe


jorge
20.04.2016, 14:55
Hej. Poszukuje tras motocyklowych lub rowerowych po Polsce. Najchętniej takich własnej produkcji z informacją co zwiedzać. Może macie po poprzednich zlotach lub z własnych doświadczeń. Do pracy potrzebuję zaliczeniowej.:bow:

wilq.bb
20.04.2016, 16:29
Przewodnik BFG, przewodnik Skoda 4x4 - gotowce na offa z atrakcjami turystycznymi - wersje elektroniczne do wygooglania.
Dopisane:
Podaj mi maila na PW to prześlę Ci po anglikańsku trasę po PL, która przygotowałem w zeszłym roku dla jednego pacjenta z advrider.com

graphia
20.04.2016, 16:36
www.bikemap.net

Adagiio
20.04.2016, 20:37
W Beskidzie Niski jest sporo ciekawych szlaków, ten architektury drewnianej chyba bardziej znany, na trasie cerkwie, wysiedlone za akcji wisła wioski Łemków, stare cmentarze ruiny i te odrestaurowywane. Pewnie są gdzieś w necie gotowce, ja tam jeżdżę swoimi ścieżkami. Jak byś był tym rejonem zainteresowany, zapraszam na przejażdżkę.

jorge
21.04.2016, 14:28
Przewodnik BFG, przewodnik Skoda 4x4 - gotowce na offa z atrakcjami turystycznymi - wersje elektroniczne do wygooglania.
Dopisane:
Podaj mi maila na PW to prześlę Ci po anglikańsku trasę po PL, która przygotowałem w zeszłym roku dla jednego pacjenta z advrider.com

Dzięki za info. Przewodnik skody mam. Niestety nie mogę posługiwać się gotowcami. Mogę jednak modyfikować.

Mój adres: jorgesu[małpa]me.com - do dyspozycji również jak czegoś potrzebujecie :)