PDA

View Full Version : Temat rzeka - Bieszczady


bartol44
10.03.2016, 19:21
szykujemy wypad głównie motocykle szosowe w bieszczady i takie moje pytanie do ludzi którzy zjeździli każdy szlak, Czy droga z Dwernika do Terki przez Krywe, Smolnik - Rzepedź da się przejechać motocyklami innymi niż enduro czy turystyczne?

voxan69
10.03.2016, 19:22
Kolego cały czas jedzie się na zakazach ale da się - o którym Smolniku piszesz? są dwa - są dotacje z Unii to się teraz z Bieszczadach asfalty nawet w lasach robi - co roku łapię się za głowę bo tam gdzie był super szuter jedzie się za szlabanem po asflacie

zbyszek
11.03.2016, 20:26
Voxan, jedzie się... do czasu aż ukryta kamerka zrobi zdjęcia, i jedzie się dalej w błogiej nieświadomości...
Moja ulubiona trasa -Dwernik do Sękowca i dalej prawą stroną Sanu pod Otrytem przez Tworylne do Rajskiego.
Cudne odludzie, ale stoi w Sękowcu znak B1, za wyjątkiem ALP oczywiście... szlaban wystarczy kopnąć i jazda...:D
Wiele jest takich dróg, zalecam zwiększoną ostrożność,.
Garść błota na blachę i nie zatrzymywać się w miejscach wyjątkowo pięknych ale kawałek dalej, i nie zdejmować kasku z byle powodu.
Bieszczady, enjoy:D
ps. w Dwerniku mam tanie noclegi, jak by była potrzeba, -priv

bartol44
12.03.2016, 13:26
Noclegi mamy zaklepane w sumie to wykupilismy cały dom na kilka dni. mamy zamiar się powłuczyć po bieszczadach, niestety najbardziej terenowym sprzętem dysponuje ja (varadero - bo afryka była zbyt wolna)