PDA

View Full Version : Stacyjka a raczej jej "brak"


grohot
16.02.2016, 00:20
Witam.
Czy ktoś kiedyś zmieniał stacyjkę bądź wkład stacyjki w afrze?
Jeżeli tak to od czego można zastosować całą stacyjkę bądź jaki wkład tam zainstalować?
problem mam taki że przyjechała afra a nie ma żadnego zamka, wszystko wyłamane;/

madafakinges
16.02.2016, 09:58
http://www.larsson.pl/index.php?c=od&t=stacyjka%20honda

Albo używki.

Cassini
17.02.2016, 13:45
To ja podłącze się do tematu.
Czy ktoś miał tak, że wypada kluczyk ze stacyjki na poz. zapłon ?
Jak to można naprawić, czy to kwestia wytartego kluczyka czy zapadki są uszkodzone ?

Zet Johny
17.02.2016, 13:51
Mi wylata ze stacyjki ale mam go na smyczy. Jest gorsza sprawa - wypada mi kluczyk z wlewu paliwa i wiesz gdzie kluczyk mi raz wpadł?

KORNIK
17.02.2016, 13:57
Mi wylata ze stacyjki ale mam go na smyczy. Jest gorsza sprawa - wypada mi kluczyk z wlewu paliwa i wiesz gdzie kluczyk mi raz wpadł?

Jak to gdzie, pewnie do baku:D

raf
17.02.2016, 14:39
Musisz sobie kupić taki magnetyczny pręcik, i wozić z sobą w razie W:D

Zet Johny
17.02.2016, 15:05
Nie widziałem tego jak wpadły kluczyki ale w korku i dookoła ich nie było :D. Zbiornik pełen paliwa - nic nie widać. Paliwko trzeba było zlać i wykonać specjalistyczny haczyk którym wydobyłem kluczyki z piankowym breloczkiem. Breloczek nasiąkł benzyną i musiałem czym prędzej wysuszyć go w bardzo przyjemny sposób.:at:

grohot
17.02.2016, 16:23
Poszukam jeszcze z jakiegoś innego moto może coś dopasuje, na razie pada śnieg maaaaaaaaaam czas...

Lucky Luke
18.02.2016, 20:45
U mnie tak jest, że kluczyk "wylata" ze stacyjki
Jednak dla mnie to plus , bo z kluczykiem od stacyjki mam spięty kluczyk od kufra i nie muszę gasić silnika żeby otworzyć kufer :)

Ja to w ogóle mam szczęście do stacyjek , na Ukrainie z husqvarny wyleciał mi wkład stacyjki razem z kluczykiem i pewnie do tej pory leży gdzieś w górach.

Evvil
27.02.2016, 20:06
U mnie kluczyk służył zasadniczo tylko jako pic na wodę - w sensie i tak mogłem go wyciągnąć po odpaleniu. A zasadniczo to stacyjkę dawało się przekręcił dosłownie czymkolwiek.