PDA

View Full Version : Andaluzja wrzesień miejsce w busie na moto


chrisbiker
03.08.2015, 17:22
w pierwszej połowie września jadę do Andaluzji na ok 2 tyg plan jest taki żeby zaoszczędzić sobie nudnego przelotu po niemieckich autostradach to zabieram moto na busa i zrzucam w okolicach Barcelony i dalej już na kołach . mam jeszcze miejsce na 2 moto ktoś chętny żeby dołączyć ?

trzykawki
04.08.2015, 22:29
Pierwsza połowa to od 1szego do 15stego, raczej nie po 10tym?

Andrzej_Gdynia
05.08.2015, 09:40
Kurcze, a druga połowa września wchodzi w rachubę? Jaki przewidujesz koszt na wspólnika w wycieczce? Jedziesz na lekko żeby dziczyć, czy na spoko po asfalcie, turystycznie? Jedziesz sam czy z kimś? Byłoby miejsce dla dwojga?
Sporo pytań... Nie pisze na PRV bo moze uscislenie tej informacji komus jeszcze może się przyda?

trzykawki
05.08.2015, 15:02
Ototo toto, ja mam czas od 10 do 26 września czyli troche pierwszej troche drugiej połowy. Piszesz, że masz miejsca na dwa motki. Co to znaczy dokładnie dwa razem z Twoim czy jeszcze dwa dodatkowo...

chrisbiker
05.08.2015, 18:43
druga połowa września też wchodzi w rachubę ja mam czas wolny od 28.08 do 15.10 i mogę się dostosować jak sie zbierze ekipa. Do busa wchodzą 3 motki i jeszcze powinno zostać trochę miejsca
ale są też tylko 3 miejsca siedzące więc albo tylko jadą kierowcy albo dolot do Barcelony lub Girony i odbiór moto na lotnisku.
Busa planuję zostawić 400 km na południe od Barcelony w Viniaros mam tam zaprzyjażniony kamping stamtąd planuję kóleczko na moto ok 1300-1600 km
raczej po twardym turystycznie ,ale będzie sporo winkielków po górach noclegi jak się trafi: camping , plaża, hostel osobiście preferuję na plaży ale nie wszędzie można. Koszt przewiezienia moto to 2 tys tam i z powrotem
opcja z dolotem ma ten plus że zaoszczędzacie 4 dni wakacji na dojazd i powrót

myku
05.08.2015, 20:07
Kiedy dokładnie jedziesz?planuje północną Hiszpanie i nie chce mi się koniecznie jechać na kołach przez Francję. Planuje 5 do 7 dni .Reszta na priv

trzykawki
05.08.2015, 21:43
Niestety przemyślłem i nie mogę się zobowiązujaco wpisać taki lajf. Jak by co śledzę temat

Andrzej_Gdynia
06.08.2015, 06:45
Rozmawiałem z żoną... marudzi... ale też śledzę temat..