PDA

View Full Version : Stelaże do czwórki.


Poncki
28.01.2009, 00:41
Temat jest taki:

Potrzebuję stelaż do mojej czwóreczki ale dla odmiany nie będę na nim mocował kufrów. Ma pełnić wyłącznie funkcję gmola. Chcę, żeby wyspawał mi to znajomy, chyba że ktos chce sie pozbyc za nie duże pieniądze to mogę kupić.

Jeśli jednak przyjdzie mi tworzyć stelaż od zera to mam takie pytania:

-jaką wybrać rureczke :)
-jak profilować stelaż tzn jak połączyć funkcjonalność (ochrona plastików) z estetyką
-w jakich punktach zrobić mocowania

Może ktoś ma fotki takiego stelaża?

Z góry dzięki za info.

Sławekk
30.01.2009, 19:27
Temat jest taki:

Potrzebuję stelaż do mojej czwóreczki ale dla odmiany nie będę na nim mocował kufrów. Ma pełnić wyłącznie funkcję gmola. Chcę, żeby wyspawał mi to znajomy, chyba że ktos chce sie pozbyc za nie duże pieniądze to mogę kupić.

Jeśli jednak przyjdzie mi tworzyć stelaż od zera to mam takie pytania:

-jaką wybrać rureczke :)
-jak profilować stelaż tzn jak połączyć funkcjonalność (ochrona plastików) z estetyką
-w jakich punktach zrobić mocowania

Może ktoś ma fotki takiego stelaża?

Z góry dzięki za info.

Nie wiem czy to widziałeś ;)
Ja szukam do RD 07
http://www.moto.allegro.pl/item543727341_stelaz_xrv_750_africa_twin.html

ramires
30.01.2009, 19:28
Temat jest taki:

Potrzebuję stelaż do mojej czwóreczki ale dla odmiany nie będę na nim mocował kufrów. Ma pełnić wyłącznie funkcję gmola. Chcę, żeby wyspawał mi to znajomy, chyba że ktos chce sie pozbyc za nie duże pieniądze to mogę kupić.

Jeśli jednak przyjdzie mi tworzyć stelaż od zera to mam takie pytania:

-jaką wybrać rureczke :)
-jak profilować stelaż tzn jak połączyć funkcjonalność (ochrona plastików) z estetyką
-w jakich punktach zrobić mocowania

Może ktoś ma fotki takiego stelaża?

Z góry dzięki za info.


Bede mial H&B do sprzedania, ale chciałem to puścić razem z kuferkami za jakieś 600zł. Wyciągnięte z RD03, a więc pasować będą.

randal 76
30.01.2009, 19:57
:smoking:od 03 do 04 nie podejdą trzeba modyfikować niestety

ramires
30.01.2009, 20:13
Randal, gdzie dokladnie roznica jest?
tak juz z ciekawosci pytam

randal 76
30.01.2009, 20:20
różnica jest w plastikach czwórka jest szersza oraz inny rozstaw śrub na ramie, mam oby 2 modele w garażu więc wiem to z praktyki .

Poncki
02.02.2009, 10:46
Dzięki za info.
Niestety na 6 paczek mnie nie stać. Kuferek jeden już mam i chwilowo wystarczy. W każdym razie szukam dalej jakby ktos cos wiedzial.

Pzdr.

randal 76
02.02.2009, 12:14
http://www.motostel.pl/ofertastel.html