PDA

View Full Version : Serwis w Szczecinie


tom500
08.06.2015, 00:53
Czy ktoś zna, poleci serwis gdzie dobrze i z szacunkiem traktuje się królowe nie drenując przy tym nadmiernie kieszeni :o ???

torak
08.06.2015, 08:03
Nie wiem czy da się połączyć: dobrze i tanio.
Na pewno dobry mechanik jest w Motomarze. Długi ma ksywę. Ale tanio nie będzie.

ex1
08.06.2015, 08:58
Czy ktoś zna, poleci serwis gdzie dobrze i z szacunkiem traktuje się królowe nie drenując przy tym nadmiernie kieszeni :o ???


Tom, polecam Serwis Bartka - dawny Redhot chili Custom, na pogodnie przy polmo ul. Zakładowa 5

Jest dobrze i jest tanio…
jak byś chciał się z nim skontaktować daj mi znać… podam Ci numer, Bartek Pracuje do południa w zakładzie customowym, po godzinach dogląda cudze sprzęty :)

qbaRD07
09.06.2015, 23:28
Potwierdzam red hotow. Lub Janusz Z Przecławia, tylko u niego terminy to już chyba na jesień 2019. Jeśli jesteś zainteresowany, poproszę PW.

Szycha
10.06.2015, 12:19
Jeżeli dobrze pamiętam, to jest też w Szczecinie Bodek.
Byłem u niego kiedyś z kolegą. W porządku facet, świetnie się gada, pojęcie też spore i pamiętam sprzętów ogarniał trochę u siebie. Dobre opinie miał. Niestety, nie pamiętam jaka to była ulica. Na forum trzeba się kontaktować.

O, znalazłem:
http://africatwin.com.pl/member.php?u=794

qbaRD07
10.06.2015, 20:07
Bodek kiedyś w motokombo na Krzekowie mechanikowal, ale to było kiedyś. Ponoć zmienił sposób zarabiania na życie.

torak
10.06.2015, 21:53
Przede wszystkim skończyło się Motocombo.

pincet
10.06.2015, 23:13
MOtocombo nie istnieje?

tom500
11.06.2015, 00:36
MOtocombo nie istnieje?

Dzięki za sugestie wszystkim :)
Motocombo juz tylko sklep tam mają zrezygnowali z motoserwisu
Jeśli Bodek tam pracował to chyba go kojarze-faktycznie spoko gość
Szkoda,że już się tym nie zajmuje :(
Dyskutowaliśmy kiedyś na temat lepszości Afryki nad Super tenerą
Tak... był okres,że na super tenere się napaliłem :confused:
Jednak na szczęście wyleczyłem się z Teresy i ostatecznie Królowej uległem :bow:

qbaRD07
11.06.2015, 23:34
ST fajne moto.
I gdzie konia zawiozłeś/zawozisz ?
Co chcesz zrobić ?

tom500
12.06.2015, 01:07
ST fajne moto.
It gdzie konia zawiozłeś/zawozisz ?
Co chcesz zrobić ?

Na razie to nigdzie nie zawoże bo czasu zbyt dużo nie mam w tej chwili
No i powodu też chyba jako takiego
Pytam na wszelki wypadek- na przyszłość, co bym wiedział do kogo się zwrócić w razie W
No a Afra pierwsze moje moto w życiu-upragnione od dzieciństwa z resztą, więc daże ją specjalną troską :D

Chciałem tylko aby zerknął ktoś ogólnie na mój nowy nabytek i ocenił doświadczonym afrykańskim okiem stan techniczny, który wg mnie jest ok ale jestem laikiem więc...

Być może spotkam gdzieś na trasie czy mieście jakiegoś afrykanera to będzie okazja porównać, pogadać :at:

qbaRD07
13.06.2015, 22:29
Tysięcy wspólnych kilometrów Wam życzę.
A jak będzie chciał nawinąć kilka wspólnych kilometrów, daj znać.