PDA

View Full Version : Szukam pomocy Gdańsk i okolice.


motomax
18.03.2015, 11:19
Szukam kogoś z okolic Gdańska Tczewa Pruszcza Starogardu Gdańskiego.

Potrzebuję osoby która odebrała by zakupiony motocykl Honda XR 400. w Lubaniu koło Nowego Barkoczyna. 50km od gdańska
Motocykl trzeba by było spakować na paletę a ja bym przysłał kuriera po to.

Temat pilny :vis: oczywiście pomoc wynagrodzę
mój kontakt 880220111

voxan69
18.03.2015, 11:45
Kurier sam załaduje motka na paletę - ewentualnie trzeba przytrzymać przy zapinaniu na palecie -przynajmniej u mnie tak - firma http://www.groupecat.com.pl/
Polecam dwukrotnie korzystałem w ubiegłym roku z ich usług - zero uwag

motomax
21.03.2015, 19:24
Tamat nadal aktualny,czy ktoś jest w stanie podskoczyć i zabrać motocykl?

Za fatygę zapłacę i zwrócę wszystkie koszta..

Nie mam możliwości podjechać a mam tylko tydzień czasu na odebranie..

Szukam kogoś kto mieszka w okolicach Gdańska Gdyni lub nawet dalej a będzie mógł podjechać i odebrać motocykl.

marekmoto1
21.03.2015, 23:03
voxan69 dobrze mówi. Mój motocykl też wysyłałem przez tę firmę. Kurier sam pakuje.

krynek
22.03.2015, 07:41
...a powie ktoś ile taka usługa kosztuje/kosztowała?
pozdr

marekmoto1
22.03.2015, 09:43
397 zł, o 17:00 zapakowany o 10:00 rano u mnie. Trasa: okolice Szczecina-Gdańsk.

delfin697
22.03.2015, 14:35
CAT to chyba najtańsza i najlepsza forma transportu dla motka . Oni wożą motki pomiędzy salonami sprzedaży i nie tylko , umawiasz się i oni sami pakują i są przygotowani mają specjalne stojaki w autach do motków i przeszkoloną obsługę .

voxan69
22.03.2015, 15:18
Mniejsza paleta coś około 400 a większa na krążowniki coś około 450 -
Cat przewozi m.in. wszystkie motocykle BMW do salonów w Europie
Motomax - wejdź na podany wyżej link na transport motocykli - wyślą Ci na e-mail zlecenie przeowzu i wzór do faktury elektronicznej - wysyłasz pieniądze na ich konto - dostajesz potwierdzenie i jadą debrać motka - maksymalnie do dwóch dni jest u Ciebie - polecam - jako jedyni mają specjalne palety i nie trzeba nic przygotowywac po za minimalną ilością paliwa w zbiorniku - takie przepisy BHP -
np. siódemka kosztuje podobnie ale chciała o zapakowanie motocykla do skrzyni :vis:
Gość przyjeżdża na miejsce ciężarówką z hds-em - opuszcza paltformę na któą wjeżdżasz motocyklem - winda do góry i na końcu zamontowana jest paleta na stałe - cały załądunek - rozładunek trwa może z dziesięć minut :Thumbs_Up:

marekmoto1
22.03.2015, 21:34
Kiedyś korzystałem jeszcze z clicktrans.pl. Też było ok, na pewno trochę taniej. Za 300 zł. wysłałem BMW R45 z Gdańska za Bielsko-Białą.

Tasak69
01.04.2015, 14:52
Polecam catbike.
W piątek zleciłem transport (przedpłata 400zł), w poniedziałek odebrali motka z Giżycka we wtorek ok.12 był u mnie na Dolnym Śląsku (jakieś 700km - w życiu sam bym taniej tego nie zrobił).
Transport profi - jako jedyni w PL mają specjalne palety do przewozu, moto zjechało mi HDSem pod nos - żadnej gimnastyki z busami, czy lawetą.
Nie było problemu z dołączeniem do motka dodatkowego kompletu opon czy kufra przyklejonego do kanapy (wbrew formalnym zastrzeżeniom na stronie).

Tu się zamawia:
http://groupecat.pl/cms/index.php?op...id=101&lang=pl (http://groupecat.pl/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=89&Itemid=101&lang=pl)

Może admin znajdzie gdzieś lepsze miejsce na info o takim transporcie - sądzę, że warto a usługa u nas mało popularna.
Kurier opowiadał, że w PL to oni wożą głównie nowe sprzęta między salonami a znacznie więcej używanych sprzętów wożą na zachodzie Europy.