PDA

View Full Version : Miejsce na modu³y


Jacek12-j1
29.06.2014, 20:40
Wypadli modu³y z pod fotela trza by je zamocowaæ:)
Tak serio to ostro moto dostaje w terenie mam jeden nówkê a drugi lubi siê powiesiæ czasem. Mam w kieszeni regenerowany co lubi te¿ zwisa odwaliæ:dizzy:i tak kombinujê podstawiam i zawsze dzia³a .G³ównie problem pojawia siê przed sam± wypraw± jak kutwa siê uzbroisz i siadasz i jeb!!! 2 problem jest jak pomykasz sobie 120 ,130 przez 10, 15 min buuu przerywa obrotomierz pada one cyliders jeb i stoi. Je¿eli moto jest ca³y czas w terenie p³ywa kopie zwalnia i przyspiesza jest zajebi¶ci pali od dotkniêcia run. Jakie¶ pomys³y na szybki dostêp???

Andry¶
01.07.2014, 18:35
Mia³em podobnie w swojej trujce i nawk... siê ostro. Ale wyj¶cie by³o jedno kupno nowego zamiennika i zamontowanie stalowej szyny ¿eby dup± nie przygniataæ wtyczek. U mnie jeszcze nawala³a pompa ale wymieni³em styki i mam spokój:)

Jacek12-j1
02.07.2014, 20:33
Pompê mam dobr± cyka jak szalona, nówkê ma ju¿ jedn± i bardzo ciê¿ko zainwestowaæ w drugi puki co zosta³o mi siê mêczyæ :D

pincet
02.07.2014, 21:32
Wypadli modu³y z pod fotela trza by je zamocowaæ:)
Tak serio to ostro moto dostaje w terenie mam jeden nówkê a drugi lubi siê powiesiæ czasem. Mam w kieszeni regenerowany co lubi te¿ zwisa odwaliæ:dizzy:i tak kombinujê podstawiam i zawsze dzia³a .G³ównie problem pojawia siê przed sam± wypraw± jak kutwa siê uzbroisz i siadasz i jeb!!! 2 problem jest jak pomykasz sobie 120 ,130 przez 10, 15 min buuu przerywa obrotomierz pada one cyliders jeb i stoi. Je¿eli moto jest ca³y czas w terenie p³ywa kopie zwalnia i przyspiesza jest zajebi¶ci pali od dotkniêcia run. Jakie¶ pomys³y na szybki dostêp???


Na jednym garze nie chce jechaæ? Mo¿e jaka¶ inn± usterka instalacjii? Wtyczki zalutowanie? nie utlenione?

Jacek12-j1
04.07.2014, 22:50
oto te piêkne modu³y

Jacek12-j1
04.07.2014, 22:53
nie to na pewno drugi modu³ dzisiaj jeszcze przejrza³em pompê paliwa do regeneracji zacina siê ach ta woda, ale fajnie siê nurkowaæ po lampy:D kolego podeslij mi foto zbiorniczka wyrównawczego bo widzê ¿e masz RD03

Jacek12-j1
20.07.2014, 21:49
Pompê naprawi³em, modu³ po prze lutowaniu dzia³a dobrze 3 wyprawy w teren przy upale 30 jest ok. Modu³y zosta³y pod siedzeniem tylko pod siedzisko przykrêci³em grub± p³ytê mfp

Andry¶
21.07.2014, 07:53
To ty te¿ swoj± rd 03 nurkowa³e¶ po lampy w tym roku?? Mo¿e ten typ tak ma???:))) dzi¶ postarm siê podes³aæ zdjêcie zbiorniczka.