PDA

View Full Version : Wymiana wydechu


teddy-boy
14.05.2014, 10:03
Witam i mam nadzieje ze nie powielam jakiegos watku, jestem nowy, nowym uzytkownikiem AT i mam checi na troche zmian w maszynie. Pytanie:

Moj wydech oryginalny kwalifikuje sie raczej do wymiany. Mysle nad np. zestawem Dominatora dedykowanym do AT. Czy dam rade zamontowac go sam? Mam narzedzia i troche umiejetnosci, czy trzeba cos spawac i mam szukac warsztatu?

Czy koledzy maja jakies doswiadczenia z tym wydechem i polecaja/nie polecaja? mysle dokladnei o tym:
http://allegro.pl/wydech-dominator-okragly-honda-xrv-750-africa-twin-i4170410116.html

Tomas_XRV
14.05.2014, 10:14
Nic nie trzeba spawać
Roboty na 15 min
Tutaj masz forumowego producenta co robi fajne tłumiki http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20055&highlight=huzar
Gdybym nie czekał na dostawę Arrow Dakara to bym brał tego Huzara dobry stosunek jakość/cena

Gawień
14.05.2014, 10:16
Kolego wydech który dałeś w linku jest dedykowany do Afry wraz z dolotem itp , więc według tego nie powinno być żadnej rzeźby po prostu zdejmujesz stary i zakładasz nowy .
Ja tam i tak jestem fanem LeoVince ale tutaj cena całkiem niezła jak na gotowy komplet.

Pozdro

teddy-boy
14.05.2014, 10:33
Dziekuje za odpowiedzi.
Zatem dam rade wykonac wszystko sam, tak myslalem ze uchwyt przykrece i reszta jest na opaskach.
O Huzarze rowniez czytalem, i ciagle sie waham, ktorys z nich po prostu zamowie

koli82
14.05.2014, 14:10
Teddy-boy ja też się zastanawiałem, ale cieszę się bardzo że kupiłem Huzara i jestem naprawdę zadowolony. Polecam, ale decyzja należy do Ciebie.
Pozdro

teddy-boy
14.05.2014, 14:15
DZieki za uwagi.
A zastanawiam sie jeszcze, czy nie przydalaby sie jakas oslone na rure po wymianie wydechu na nowy. WIdzialem gdzies w sieci takie ladne polokragle dziurkowane oslonki mocowane na obreczy, cholera nie moge znalezc

Aras
14.05.2014, 19:44
Przy wymianie wydechu nie powinno sie wyregulowac gaznika?

teddy-boy
15.05.2014, 09:53
Aras, wydech wymienie sam (ciecie kosztow), i tak zaraz oddaje motocykl do warsztatu na regulacje, wymiane i wszystko co potrzeba, zwyczajowo, jak to po kupnie.