PDA

View Full Version : Kask targa z ....... Juli


CzarnyEZG
11.05.2014, 11:22
Cześć.

Wczoraj stanęliśmy przed koniecznością zakupu kasków dla naszych nielatów (11 i 16 lat), które nie dają się już spławiać i na wyprawy motocyklowe chcą jeździć z nami.

Ponieważ młodociani są w wieku dość intensywnego wzrostu staraliśmy się połączyć względną jakość kasku z relatwynie niską ceną.

Po analizie tego co jest w sklepach motocyklowych, oraz na MotoWeteranBazarze zachaczyliśmy o hipermarket o nazwie Jula.

Spore zdziwienie nas złapało, gdy udało nam się tam znaleźć kaski typu targa, o nazwie V-can i to w cenie 199 zł/szt.



Kaski są naprawdę porządnie wykonane, z niezłym pasowaniem oraz materiałami wzbudzającymi zaufanie. Jakby ktoś szukał przejściowego kasku za niewielkie pieniądze, to polecam.

ps: wiem, że jakbym dołożył ileśtam, to bym miał coś innego itd, ale myślę, że na rozpoczęcie przygody z motocyklami w zupełności to wystarczy.

cezeters
12.05.2014, 09:01
patrzylem na stronę juli i tam kosztuje 169zeta. wyglada przyzwoicie . ja kupilem dla młodego na ebayu nowego caberga jeta za 25 fuli (jaka wyprzedaz była) teraz szukam jakiejs uzywanej kurtki na min 120cm wzrostu ( tez taniej bo wyrosnie zanim zużyje )

madafakinges
12.05.2014, 10:49
Po kurtkę polecam wybrać się do jakiegoś ciucholandu czy tam sekendhendu jak kto woli. Na mojego siostrzeńca kupiłem tak pożądną kurtkę motocyklową z kompletem ochraniacz za 50zł.

cezeters
12.05.2014, 13:06
dziś zaglądałem do "szmatexu" i nic nie mieli.na tablicy wisi parę ogłoszeń kurtek dziecięcych w przyzwoitych pieniądzach, ale chyba najpierw tu na forum popytam bo lepiej od "swojego".
żeby nie robić offtopiku to jeszcze raz powtórzę , że te kaski na stronie www kosztują 169zł a nie 199.wiec szukać taniej.