PDA

View Full Version : 24.05 - Relacja z podróży dookoła świata MXT 2012-2013 - Łódź


nev
25.04.2014, 11:31
Witam,

24 maja moim gościem w Łodzi będzie Krzysztof Wróblewski, który w 2012 roku wyruszył razem ze swoim przyjacielem Maksymilianem Starościakiem na motocyklową podróż dookoła świata. W planach mieli przejechanie przeszło 50 tysięcy km, zwiedzenie 36 krajów położonych na 5 kontynentach i 365 dni podróży przed sobą.

Wyprawa nie zakończyła się szczęśliwie. Na miesiąc przed jej planowanym końcem chłopaki mieli wypadek w Ameryce Południowej, w którym Max zginął na miejscu.

Serdecznie zapraszam w imieniu Krzysztofa i swoim na relacje z tej wyprawy. Sam byłem na podobnym wydarzeniu we Wrocławiu. Ta historia wywarła na mnie ogromne wrażenie, dlatego postanowiłem zaprosić Krzyśka do Łodzi, żeby opowiedział ją raz jeszcze. Zgodził się.

Jak już napisałem, spotkanie będzie miało miejsce 24 maja (sobota). Miejsce - Politechnika Łódzka, konkretów na dzień dzisiejszy jeszcze brak. Jeśli chodzi o godzinę, to będzie to coś w okolicach 16-19 albo 17-20 - jeszcze to potwierdzę - postaram się zrobić to jak najszybciej.

Tak czy inaczej zapraszam serdecznie, dajcie znać znajomym!

Wstęp bezpłatny.

Więcej szczegółów wkrótce.
Pozdrawiam!

nev
28.04.2014, 21:25
Kilka słów zachęty od Krzyśka:

Chciałbym Was serdecznie zaprosić na relacje z wyprawy jaką wraz z Maksem Starościakiem odbyłem od września 2012 do sierpnia 2013. Pokażę najciekawsze momenty i anegdoty z naszej podróży. Opowiem jak tysiące kilometrów wspólnej wyprawy i pasja do motocykli potrafią zjednoczyć przyjaciół. Jak pomimo wielu przeciwności dwóch studentów może realizować swoje marzenia. Mam nadzieję, że wpadniecie. Zapraszam!

nev
07.05.2014, 23:34
Witam,

Poniżej zamieszczam link do wydarzenia na Facebooku -> https://www.facebook.com/events/1432995013618975

Będę niezmiernie wdzięczny za wszelkie udostępnienia.

Pozdrawiam!