PDA

View Full Version : Kto pojedzie za mnie o Maroka?


Lepi
24.02.2014, 18:16
Witajcie,

Jak zwykle wiosną planowałem wyjazd z Kajmanem do Maroka. Niestety tym razem muszę odpuścić więc zwolniło się jedno miejsce a zdaje się, że są nawet i dwa. Transport motocykli do Marakeszu więc cały czas można przeznaczyć na offa. Żadnych dojazdówek.

No i tradycyjnie Kajman czuwa nad ekipą i ściąga z terenu pechowców co pozwala zaoszczędzić sporo wydatków w razie W. Ostatnio się o tym przekonałem jak złamałem bark 80 km przed końcem ostatniej trasy! (w sumie ściągane z terenu były 3 osoby). Puszek pewnie zaraz poprze to zdjęciami :)

Wyjazd 4 kwietnia. Pobyt 9 dni. Jakby były pytania "jak tam jest" to można do mnie. A jak konkrety ekspedycji to do Kajmana.

Pozdrawiam.

puszek
24.02.2014, 20:13
Witajcie,



No i tradycyjnie Kajman czuwa nad ekipą i ściąga z terenu pechowców co pozwala zaoszczędzić sporo wydatków w razie W. Ostatnio się o tym przekonałem jak złamałem bark 80 km przed końcem ostatniej trasy! (w sumie ściągane z terenu były 3 osoby). Puszek pewnie zaraz poprze to zdjęciami :)
Pozdrawiam.

Jeśli już tak prosisz.....Ale rok temu mówiłeś ,że powrócisz TAM za rok....
https://www.youtube.com/watch?v=ETytgkYvCW0
ETytgkYvCW0

calgon
24.02.2014, 20:21
no ładnie ładnie

pies_kaflowy
24.02.2014, 20:25
Zwiazali bo jak wypil to awanturny ?

myku
24.02.2014, 21:03
Kurcze Lepi...lza sie w oku zakrecila.Sprzedaj moto i kup Kombi :D

Lepi
25.02.2014, 07:19
przeskoczę ten etap i kupię kampera :)

puszek
25.02.2014, 16:15
przeskoczę ten etap i kupię kampera :)

Lepi , czyżbyś planował wyjazd rodzinny do Maroka? Do kampera to kilka lepioszek zmieścisz....:D:D:D:D
Kata też sprzedajesz?:lobby:

Lepi
25.02.2014, 16:19
Prawdopodobnie sprzedam na jesień. Ale to jak nazbieram na nowego:D