PDA

View Full Version : W pogoni za surykatką, czyli Fazikowa wersja zdarzeń


jagna
04.02.2014, 22:20
No to jedziemy.

Na południe.

9500 km w linii prostej. Google podaje, że zajechalibyśmy w 175 godzin i 12 249 km.

Ale wolimy jednak polecieć ;)

Jedziemy we trzy sztuki. Dwie sztuki zielonogórskie, jeżdżące wrogą marką :devil: (BMW w najgorszej możliwej wersji, czyli GS) i jedna podkrakowska, jeżdżąca dla odmiany jedyną słuszną marką.
Motocykli nie udało nam się wypożyczyć, musimy pocieszyć się Toyotą Hilux, 2.5, turbo diesel.

Ponieważ w składzie wyjazdowym jest Jagna, na pewno zostaniecie po powrocie uraczeni dokładną relacją.

Na razie jednak przekazujemy Fazikowi książkę kodów i obiecujemy wysyłać częste depesze.

Fazi! Pamiętaj! Rozliczymy Cię po powrocie!

Jagna, Raf & Andrzej

bajrasz
04.02.2014, 22:43
Super, że również zima obfituje w podróże...nadawajcie...byle często.

fassi
04.02.2014, 22:53
yyyyyy, ze jak? Gdzie wy jedziecie ??? I co ja mam pisac? Ksiazki kodow jeszcze nie ma u mnie!!!!

Dobra, am se zrobie ksiazke. Mam w lodowce. Duza butla Roomyankowego whiskacza z mongolii i wyborowa w zamrazalniku. Powino starczyc na 2 dni....

Raf jako jedyny czarnuch afrykanski zadba o dobor kolorow na miejscu, pamietajcie aby upal schladzac whiskaczem z lodem a kopruchy zabijac. Aha, wezcie packe na te pieronstwo!!!

Toyota niedaleko spada od hondy wiec bezawaryjna jazda gwarantowana. Ale wezcie trytytki!!! i Pancertejpa. Auspuch urwany dojs tak koleboce i jechac nie idzie. A jak fejdra uleci to bajecie jako swarka szukac!!! Trytytki do tasi....

No to zasiadam za stery, antena na poludnie, ksiazka kodow juz pelna, czekam na wiesci. Wracajcie zdrowo i calo i zalatwcie szwagrowi w koncu te jajca od pingwinow na ajerkoniak...

I piosenka dlo wos na dzisiej wieczor

O8milJNj_W0

slafo
05.02.2014, 00:02
:lukacz:

zapowiada się nieźle ..

fassi
05.02.2014, 00:13
Pierwsze wiesci z frontu...

Wyprawa zaczeta, my juz na poludniu, koty w puszczy, idziem spac, zachod slonca krasny.

No wiec pierwsze wyzwanie dla enigmy, kod trudny, ide dolac....

Dolalem, lyknalem wiec

Impreza rozpoczynajaca przeniosla sie w poludniowa czesc salonu. Podroz trwala z godzinke. Raf scigal kota ryczac jak lew i chcial mu polac soku, kot schowal sie w kaktusach ryczac jak kot. Jagna dolala soku z gumijagod i zalegla na wersalce. Andrzej widzac ten widok polozyl sie w namiocie w kuchni. A zachod slonca to chyba w kominku wygaslo...

Wyprawa idzie, piasku tylko jeszcze brak

Bede musial ich rano obudzic, albo zadzwonie do pilota aby poczekal na nich ;)

Zet Johny
05.02.2014, 08:25
9,5 tys km na południe hmmmmm, nie mówcie że jedziecie nad jezioro Wiktorii:drif:

calgon
05.02.2014, 10:30
Calgon limited czyli znany holding nosorożca przekazał sprzęt gopro dla podróżników licząc na film.Oficjalnie trzymam Was za słowo.

fassi
05.02.2014, 11:41
Wiadomosci z frontu...

Raf obudzil sie jako pierwszy i probuje dobudzic innych. W przerwie miedzy kawa i aspiryna przetestowal ubranie wyprawowe na najblizszy czas. Pieknie widzimy logo sponsora wyprawy na koszulce. Ow logo zachowuje piekna trojkatna rownowage miedzy dzida tszoda i najepka ktora zdrowy duch powinien toczyc...

45809

W sumie ta rownowaga dzis zostala zachwiana, dlatego tylko Raf dzis na nogach. Reszta jeszcze mruczy w pieleszach. Raf jest glodny, nie ma dostepu do kuchni, bo tam spi jeszcze Andrzej.... Nawet kota nie ma w kaktusach, Aga wysunela nos spod pierzyny w kierunku poludniowym, wyprawa idzie!!!

Raf ma malo trytytek w rece. Raf musi wziac wiecej. Bo inaczej bedzie auspuch kolebatol jak sie urwie....

wilczyca
05.02.2014, 12:02
Auspuch to bezpieczniej na tradycyjnym drucie. Albo dobrej sznurówce. Chyba, ze porzucą auspucha a trytytkami doszczelnią kapelusze na uszach...

kajman
05.02.2014, 14:05
:)
widzę że będzie tam ruch tego roku - mam na myśli Namibię

Bo ja mam bilety na wrzesień :) + 9 ludzi
Z tym że zahaczam tez Botswanę i Rodezję (Victoria Falls)

fassi
05.02.2014, 23:21
Ekipa afrykanska wlasnie przebija sie przez srodek algierskiej sahary. NA blacie trzymia jakie 900 km/h, wysokosc wlasciwa, biometr korzystny

zreszta sami zobaczcie

http://www.flightradar24.com

lot SW286

rano na sniadanie beda mieli 30 st w cieniu i 2 tygodniowa przygode przed sobia.

Tak wiec do rana zero wiesci aczkolwiek zakladam zniszczenie samolotowego barku najepkowego. Pewnie tylko pifko sie ostanie na fajrant do kapitana

dobrej noczy

Paluch
05.02.2014, 23:36
Fazi właśnie zamiatam dużą flaszkę pod łóżko i czytam już w poziomie. Samoloty latają w powietrzu. Jakoś tego nie lubię. Niech cało lądują i się afrykanizują.
ps. Napisz do mnie w sprawie wiadomej albo napisz żebym ja w tej sprawie do Ciebie napisał co kiedyś do mnie pisałeś ;). Książka kodów na andere zaite byte.

jagna
06.02.2014, 13:09
Fazi ma rację, jest 30 stopni
Niech żyje ruch lewostronny!
Nasz bilans: dwa wymuszenia i pięć razy pod prąd. Rannych brak.
Płacenie za 120 litrów do podwójnego baku - bezcenne.
A wszystko to terenowka wielkości scanii...
Bajecznie jest!

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

fassi
07.02.2014, 09:44
Info z wczoraj:

enigma ostro pracowala, niestety cala noc ze wzgledu na trudnoscu wczorajszego kodu:

Andrzej i Raf zjedli Jagnie

Do dzisiaj nie jest pewne czy to gdzies zglosic, czy naprawde Raf i Andrzej to kanibalisci.... W sumie wyslane z Jagny telefonu, ale w to wcale nie ona musiala wyslac. Profilaktycznie zglosze to dzis do grinpisu...

Dzisiejszy komunikat jest o wiele latwiejszy:

Czy ktos wie gdzie mozna dostac tubrine do hilluxa 2,5 tdi w okolicy Mariental???

to chyba tu http://goo.gl/maps/fRmZX

Czyli fajnie, cos sie dzieje. Beda warsztaty, beda najepki, spotkania z lokalesami. W kazdej awarii (ale nie na odludziu) lezy zawsze cos pozytywnego.

Moze ktos z was ma taka turbine?? Moze im ja podrzucimy? W sumie to tylko 176 godz...

Ma ktos hilluxa? Jak sie pozbyc tej turbiny? Trzeba wchodzic z palnikiem?

Brambi
07.02.2014, 09:59
Może haluksy będzie łatwiej znaleźć :)

kajman
07.02.2014, 10:05
hmm - hillux jest robiony w RPA - to jeden z bardziej popularnych tam samochodów
turbinę raczej cieżko zdemontować w warunkach polowych jak się nie za bardzo zna na tym
szczególnie jak to jest już samochód z "pewnym" przebiegiem - tam są baaardzo wysokie temperatury więc będzie zapieczone

kuźwa - turbina padła - to pożyczyli 30 letnią toykę ??

fassi
07.02.2014, 10:18
o ile pamietam, to nowka sztuka ma byc. A teraz tam tylko 30 stopni wiec jaki upal??

A mowilem im, wezcie starego zloma, to nim dojedziecie, bo co sie mialo zepsuc to sie zepsulo.

Moze trzeba ta turbine porzadnie wypalic???? :/

FH1U93rsuys

kajman
07.02.2014, 10:21
ale jakie są objawy ??
Co się dzieje??
w ogóle nie chce jechać ??
leje olejem ??
dymi z rury ??
mają telefon do wypożyczalni??
mają układ taki że podstawiają im zamiennik ??
znasz nazwę od kogo pożyczyli ??

fassi
07.02.2014, 10:26
Kajman, narazie nic niewiem, wiem tylko ze stoja i cos tam mysla. A moze z ta turbina to jak z woda w gazniku?? :D

Zona dzwoni do meza:
- kochanie, jechalam i auto stanelo, chyba woda jest w gazniku..
- woda w gazniku? Jak to woda w gazniku? Skad to wiesz?

http://i.verylol.com/1/funny_car_pool_lane.jpg

Jak bedzie info to enigme uruchomie i dam znac.

kajman
07.02.2014, 10:30
jak by co to mam tam znajomego który organizuje safarii i wypożycza samochody

będę go probował złapać o ile nie wyjechał gdzieś w busz

mazeno
07.02.2014, 10:38
.........

fassi
07.02.2014, 10:57
Dzieki Kajman, dam znac jak cosik bede wiedziec...

Mazeniak!! Herclich willkommen :D

Namibia to ma krew niemiecka wiec moze jakies ADAC bedzie. Ja bym lancuchem ta turbine do jakiegos baobabu przywiazal i na wstecznym troche sie rozpedzil. Tak jak sie robi ze zebami, jak boli trza wyrwac :D

mazeno
07.02.2014, 11:45
.........

szafura
07.02.2014, 12:50
chyba na piątce strzelamy ;d

mazeno
07.02.2014, 13:05
.........

fassi
08.02.2014, 19:57
Breaking news - lamiaca wiadomosc:

300 km szutrow bez turbiny
wie ktos moze co to szutry z turbinami? Czy to jak asfalt z turbinami? Niewiem co to, moze kto pomoze?

Widoki ze szyję wykreca
czyli jezdza w kolko i gapia sie w jeden punkt

Jagniecina na ognisku
yyyy, niewiem co o tym myslec i gdzie to zglosic

Ludzi mało bo po sezonie
Sezon wypili i ludzie poszli do domu...

Dogadujemy się dobrze
Znaczy ze Jagna ma zawsze racje i nikt nie probuje tego zmienic...

Andrzej codziennie : może byście juz wstali
Czyli jak myslalem, Jagna i Raf niszcza trzezwosc i jakby nie Andrzej to turbina tez by sie napila...

cdn

megi
09.02.2014, 15:32
będzie wspaniale....
wczoraj Kiub z Donką opowiadali o Namibijskiej przygodzie, a więc tak:

ludzie są tam niesamowicie przyjaźni i pomocni, tylko trzeba ich spotkać, co nie jest łatwe w namibijskim terenie :)
pozostaje im znaleźć jakiegoś Buszmena co im nówkę sztukę turbinę biegiem przyniesie ;)

fassi
10.02.2014, 23:48
Ooooo, Megiiii, gdie Ty byla?

Brejking nius z namibijskigo kraju

Moge zaklinac deszcz na namib
aaaa, czyli sie znowu zchlali i tancza nago odprawiajac rytualy... W Murmansku to testowalismy i sami widzieliscie jak zasypalo Austrie...

na pustkowiu kolo walvisbay (http://goo.gl/maps/6kQmp)
czyli sa na plazy nudystow...

pieczemy wurszty
yyyyy, a co na to Raf i Andrzej?

szakale i zebry sie patrza
na miejscu Andrzeja i Rafa schowalbym te wurszty czym predzej przed lokalesami

mozemy wracac bo byly surykatki
czyli wracaja do punktu wyjscia czyli zaklinania deszczu na nowo, bo surykatki sprzedaly im wiedze tajemna

cdmn

fassi
11.02.2014, 20:36
z dzisiejszej enigmy popoludniowej:

Ja za kolkiem, chopy blade
czyli wczoraj byl niezla najepka az chopy jeszcze nie zatrybily ze juz poranek

wszystko odwrotnie
czyli jednak to racja ze na drugiej polkuli chodza glowami w dol

biegow szukam w drzwiach
Jagne suszy po wczorajszej najepce i szuka lokalnego piwa "BIEGI" w drzwiach kierowcy.

Swakopmund
czyli dzis przejechali jakies 6kaemow

obudzily nas zebry
z kamera wsrod tszody

jajo pingwina poszlo na smazonka
ukradli zakonnicy jajko i usmazyli

mamy nowe od pelikana
a pelikan baba wiec jajko zniosl i conieco na ognisko przyniosl

http://www.funnyandhappy.com/wp-content/uploads/2013/03/Funny-pelican-Bob-Marley.jpg

czosnek
11.02.2014, 20:56
W Swakopmund w sklepiku prowadzonym przez mocno aryjskie starsze małżeństwo kupiłem sobie takie ładne coś ;)
45978

fassi
11.02.2014, 21:03
Czosnek, oni mysla pewnie ze rzesza niemiecka jeszcze istnieje ;)

wilczyca
11.02.2014, 22:07
Ja za kolkiem, chopy blade


Myślę, że Jagna jak zwykle bokiem po szutrze i gaz do dechy, szczególnie, że musi wypróbować jak to jest jadąc z drugiej strony... y... mocy...

ma to we krwi...

Europejsko...

https://lh6.googleusercontent.com/-8Xs3bRPNSMg/TsfCNhioCvI/AAAAAAAAIoU/Ivh87grV8VM/s720/IMGP3791.JPG

Amerykańsko...

https://lh3.googleusercontent.com/-0Lbum8UurBc/T0V78iWjJNI/AAAAAAAAI7Q/7F4DQnQ8iHg/s640/IMG_1278.JPG

czekamy na fotę Afrykańską...

jagna
12.02.2014, 08:19
Żyjemy!
Jedziemy!
Bez turbiny da się nawet po Atlantyckiej plaży
Sprowadziłam deszcz na pustynię Namib. Wcześniej udało się z Atacama :-)

Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka

Zet Johny
12.02.2014, 08:35
Jagna to jeszcze do kompletu afrykańska fotunia na masce toyki.:)

fassi
13.02.2014, 13:06
lamiace wiadomosci cd.

jedziemy w dzicz
znowu jada do baru wiec ich suszy

Himba i Herero
odkryli wlasnie nowe srodki zwalczajace trzezwosc

zyrafy
enigma: code to long

czy abs da sie naprawic jak turbine?
widac ze ich autko doprowadza sie do normalnego stanu uzywalnosci. Na koncu bedzie to porzadny dizel wolnossacy, bez pierdol i niepotrzebnych przydasiek - czyli tak jak byc powinno

sesfontein (http://goo.gl/maps/1dxe8)
czyli ida ostro na polnoc ciagle chodzac z glowami w dol

cdmn

Dona
13.02.2014, 15:54
Wybraliście najpiękniejszy kraj z najcudowniejszymi drogami szutrowymi :) super!!! Widzę że ciągniecie na północ czyli Opuwo które ma niesamowity klimat i Epupa - już ładniej być nie może hihi
Czy macie w planach farmę gepardów? ehhhh

Namibia jest dla mnie trochę jak drugi dom, dla tego z ciekawością będę śledziła waszą trasę - bawcie się dobrze !!!

PS. Sawana najlepiej smakuje z cytrynką ;)

mazeno
13.02.2014, 16:41
.........

Lupus
13.02.2014, 16:47
Dona - ja jednak myślę że to poważne nieporozumienie żeby czarny człowiek mówił po niemiecku. Ja rozumiem że np czarna piękność posługuje się językiem francuskim. O. Szczególnie w sytuacjach intymnych! A najpiękniejsze drogi szutrowe są w Burkina Faso, szczególnie jak się pobłądzi ;)

Lupus
14.02.2014, 10:13
Sami widzicie jak zdewastowano mózgi naszych czarnych braci. Siedzą nad niemieckimi książkami i próbują coś z tego zrozumieć i fcale nie chce im się uprawiać czegokolwiek,(ani wojować) jak ich czarni frankofońscy kuzyni z pn-zach. Nawet miłości! Jak to pięknie brzmi - Żetem, a nie Ichlibedich. Ha!

fassi
14.02.2014, 11:33
zobrazuje to co El wytextowal

8D28dqca4xg

z ta roznica ze Beutelratte to opos a nie kangur, ale reszta pasuje ;)

Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübert ragungsverordnung

pies_kaflowy
14.02.2014, 12:42
Lekkie to w porownaniu z walijskim :

- Good morning, train information what can i do for you?
- I'd like to ask about train between London Euston - Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysilio gogogoch...
- Excuse me, but could you spell this name?
- Ok, here you go E-U-S-T-O-N...

pies_kaflowy
14.02.2014, 13:22
Walijski tez - czytasz tak jak piszesz.
Przepraszam za smiecenie.

Dona
14.02.2014, 13:30
Lupus w Namibii językiem urzędowym jest angielski więc spokojnie, prędzej od tamnejszej piękności usłyszysz oshiwambo, nama z fajnymi malskami lub otijherero ewentualnie afrikaans . Namibijczycy jednak nie przepadają za niemieckim i afrikaans. Faktem jest że ich umiejętności do nauki języków jest niesamowita, natomiast polski uważają za jeden z trudniejszych języków i mają z niego niezły ubaw :)

Lupus
14.02.2014, 16:46
No to zrzuciłaś mi skałę z serca ;)

czosnek
14.02.2014, 17:18
O otwarciu na świat niechaj świadczy street i strasse świetnie koegzystujące ;)

https://lh6.googleusercontent.com/-rJEDpvz11us/UUJZ3ImSPPI/AAAAAAAAKU4/Al8N1Ya744M/w900-h845-no/_IGP1949.JPG

Dunia
14.02.2014, 19:34
Dammen und Herren...macie rację.Franek Dolas wiedział co robi:)

FRzvn2LkFps

jagna
14.02.2014, 20:49
Fazi! Fb czytaj bo na smsy zbankrutuje!
Jesteśmy kolo Syston Teint.
Abs się znalazł po kolejnym mokrym brodzie
Od tygodnia nie widzieliśmy asfaltu
Dwa dni w dziczyzny ze średnią prędkością 20 km/h
Chyba nam każą dopłacic za auto :-)
Żyrafy i zebry i strusie to nam z ręki jedzą ;-)

mygosia
14.02.2014, 21:38
A gepardy???

;)

NaczelnyFilozof
14.02.2014, 21:55
Jak tam z dostępnością kas fiskalnych na odludziach i jakie są stawki VAtu? :)

fassi
15.02.2014, 11:23
co tam strusie, co tam zebry z ereki. Dopiero jak fjordow wam z reki wezma, to sie bedzie dzialo....

z wiadomosci enigmy poranneej:

Sesfontain
sa w fontannie

400 km ścieżek dla kóz
gonili kozy przez 400km

Hilux cały podrapany
Kozy podrapaly w zamian Hilluxa

Ale widoki ze szyję wykreca
znowu jezdza w kolko (za tymi kozami)

Zjedliśmy koze
ta koza zawinila tym ze byla za wolna. Jagna przyjela wlasciwosci drapieznicze

Abs sie naprawił na kolejnym brodzie
ABS naprawili broda Rafa

Pora deszczowa się spóźnia
czyli niebo jest w ciazy

Malarii niet
i dobrze !

fassi
16.02.2014, 12:38
Ogloszenia duszpasterskie po niedzielnej sumie:

Park Etosha
Sa w Parku w centrum miasta w jakims parku

Stada zwierzat i turystow
Miasto jest chetne odwiedzane przez osobnikow z calego swiata

Hilux ledwo gorskie przelecze pokonal, na pierwszym biegu
Jada dalej do przodu, wazne ze jeszcze nie pchaja

Skonfiskowali nam jagniecine na kontroli weterynaryjnej
Jagna znowu cos nabroila. Pytanie czy za trzezwosc ja skonfiskowali?


cdn

mygosia
16.02.2014, 13:27
Ups.
Ciekawe czy pomór bydła, czy choroba szalonych krów [scrapie?] zaatakowała naszą dzielną parzystokopytną koleżankę
;)
A może choroba racic i pyska???

fassi
17.02.2014, 16:14
Po weekendowym myciu kontaktow spirytusem w enigmie, zaimplikowaniu nowych kodow i wyrychtowaniu anteny, pisze co nastepuje:

Gory waterberg zdobyte
Polowanie i w koncu zdobyte jedzenie

Nawet noznie
Gonilismy az cos dogonilismy

Teraz basen i luksusy
Siedzimy w osrodku all inklusive od 10 dni i wymyslajamy przygody

Nocleg byl z oslami u Niemca
Osly w namibii tez same porosly, moze I lepsze bo z imprtu

Znizka für arme Polen byla
Znizony Niemiec powital w drzwiach noclegu z oslami

cdn

jagna
18.02.2014, 17:13
Udało nam się wywołać porę deszczowa.
Leje .
Jak dobrze że jutro samolot !

Lupus
19.02.2014, 10:42
Jaguś, spróbuj ograniczyć opady do swojej okolicy - nam rozkopali drogę i grzęźniemy w błocie. Proszę!

jagna
20.02.2014, 17:29
Europejsko...

https://lh6.googleusercontent.com/-8Xs3bRPNSMg/TsfCNhioCvI/AAAAAAAAIoU/Ivh87grV8VM/s720/IMGP3791.JPG

Amerykańsko...

https://lh3.googleusercontent.com/-0Lbum8UurBc/T0V78iWjJNI/AAAAAAAAI7Q/7F4DQnQ8iHg/s640/IMG_1278.JPG

czekamy na fotę Afrykańską...

Ależ proszę:

https://lh6.googleusercontent.com/-hHEbBpS298Q/UwYtFw8gZHI/AAAAAAAAOjQ/KyZ1RoxrtVU/s720/DSC02540.JPG

Brambi
21.02.2014, 09:44
Super yeah !!!

Zet Johny
21.02.2014, 09:47
Ostatnie zdjęcie zdecydowanie najlepsze. fju fju :D

jacoo
21.02.2014, 18:03
która to ta popsuta "turbina" na tym ostatnim zdjęciu????

podobamisiębardzo!!!

jagna
22.02.2014, 17:35
Wróciliśmy cali i zdrowi.
Jak dojdziemy do siebie, to pewnie coś zaczniemy skrobać relacyjnie.

A tu zdjęcie końcowe wyjazdu:

https://lh4.googleusercontent.com/-bnnMyBW_Yds/UwjRUWhKocI/AAAAAAAAOjg/MqxWqRzIel8/s800/_IGP1505.JPG

PS. Zmywacz do paznokci okazał się bezcenny!

RAVkopytko
23.02.2014, 01:04
Jagna,nóżki na masce nie w tą stronę co zawsze ;)

voytas
23.02.2014, 07:42
to przez ten Krzyż Południa

voytas
23.02.2014, 10:15
jak nie , jak tak

calgon
23.02.2014, 18:36
Raf oddał mnie dziś gopro z jakimiś resztówkami na karcie. Jagna skleć relację bo Scorsese to z niego nie jest.
Z pozytywów to w szybie odbijają się Twoje kolana i spódniczka.
Podczas oglądania materiału zdążyłem poodkurzać, zrobić pranie i jeszcze połowa została.

Myślałem, że to ja potrafię przymulić najbardziej. Zwycięzcą jest jednak Raf ze swoimi sekwencjami ok 30 minut w szybę! Ta karta 64gb uratowała jego produkcję.

ps.Tak bardziej na serio to musiało być zajebiście czego Wam zazdroszczę.
Czy po tej nawierzchni spokojnie można by dzidać motocyklem?

jagna
25.02.2014, 22:18
Namibia ma hasło promujące turystykę :
"Kraj najlepszych dróg szutrowych na świecie "
Podpisuję się pod tym obiema rękami.
Tarka - zjawisko nieznane.
Czasem bród, czasem łacha piasku.
Drogi dzielą się na szutry główne (szerokości co najmniej 8 m) oraz boczne (jakieś 5 m). W zasadzie to ciężko nazwać offem...

raf
26.02.2014, 19:08
Raf oddał mnie dziś gopro z jakimiś resztówkami na karcie. Jagna skleć relację bo Scorsese to z niego nie jest.
Z pozytywów to w szybie odbijają się Twoje kolana i spódniczka.
Podczas oglądania materiału zdążyłem poodkurzać, zrobić pranie i jeszcze połowa została.

Myślałem, że to ja potrafię przymulić najbardziej. Zwycięzcą jest jednak Raf ze swoimi sekwencjami ok 30 minut w szybę! Ta karta 64gb uratowała jego produkcję.

ps.Tak bardziej na serio to musiało być zajebiście czego Wam zazdroszczę.
Czy po tej nawierzchni spokojnie można by dzidać motocyklem?


No Scorsese to rzeczywiście ze mnie nie będzie, ale na swoje usprawiedliwienie napiszę że pierwszy raz kręciłem coś kamerką;). Zresztą jak to miało wyglądać, gdy droga wiedzie szerokimi dolinami?

https://lh3.googleusercontent.com/-nECaQdj2M8I/Uw4jyAk5PrI/AAAAAAAADqI/2cPa3fXvArA/w668-h444-no/_IGP0515.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-MnOkHaoiuiQ/Uw4kuID30LI/AAAAAAAAOlA/dXkLSI4sX-0/s640/DSC02264.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-qnMHuQM9Lg8/Uw4k0sYLocI/AAAAAAAAOlg/42RVmMjjtzE/s640/DSC02289.JPG

Kanion Fish River

https://lh6.googleusercontent.com/-N0ZEHeEXV18/Uw4lA6BwOUI/AAAAAAAAOmI/hQwDXVrc1Ug/s640/DSC02320.JPG

Nasz camping car

https://lh3.googleusercontent.com/-ZcqJ8zeMam8/Uw4lKFfcihI/AAAAAAAAOm4/en9DMyKVKBg/s720/_IGP0672.JPG

Dzikie zwierzęta były dosłownie wszędzie

https://lh5.googleusercontent.com/-zCJlp6tpbME/Uw4lMRulw0I/AAAAAAAAOnA/tqzlHQ7k_es/s640/DSC02414.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-UQuJt-kgFbo/Uw4lj--u7KI/AAAAAAAAOpU/V6KFsJn2aA8/s640/DSC02642.JPG


https://lh4.googleusercontent.com/-DDsZU1NSKlA/Uw4l4w-GOsI/AAAAAAAAOq0/3CE08PDyqDU/s640/DSC02833.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-fljYHvQl-Io/Uw4mCLqcrUI/AAAAAAAAOrU/rlqaRt9kkVc/s640/DSC02921.JPG


https://lh5.googleusercontent.com/-5V_vwenCb5A/Uw4mf0Wrx9I/AAAAAAAAOtw/dI3hFXfl078/s720/_IGP1316.JPG

https://lh5.googleusercontent.com/-BaytMiiHMBc/Uw4mhQtpmOI/AAAAAAAAOt4/h8agx8mAQ8g/s720/_IGP1334.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-zjD3Gxt1i5c/Uw4mpUDM74I/AAAAAAAAOuU/YxFQWsOI0Os/s640/DSC03176.JPG

ps. Na moturach też można. W Kolmanskop spotkaliśmy zorganizowaną grupę motocyklistów z samochodem serwisowym i motocyklem zapasowym. Nazywało się to Gravel travel http://www.gravel-travel.com/namibia-special-tour.html

cdn.

mygosia
26.02.2014, 19:11
Wartogi!

Ja chcę wartoga!

jagna
26.02.2014, 19:15
Z ogonkiem do góry?

(Mygosia szpanuje, o guźce chodzi ;) )

mygosia
26.02.2014, 19:26
Do góry, do dołu - przyjmę każdego.

Ciekawe czy mozna je skrzyżować z naszymi dzikami...

raf
26.02.2014, 19:28
Gravel Travel

https://lh4.googleusercontent.com/-Gi_UYIVfmy0/Uw4lPUaIMfI/AAAAAAAAOnQ/X3MqzCyKMzw/s640/DSC02423.JPG

Lupus
26.02.2014, 20:03
Patrzcie jak równo poukładane - widać porządek jeszcze! ten komin mnie nieco niepokoi?!

raf
02.03.2014, 18:21
Jeszcze kilka fotek:

https://lh5.googleusercontent.com/-Fz9eGbd3WT4/Uw5ab0O_coI/AAAAAAAAO44/iliusWXG794/s640/DSC02289.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-zjG6eA27Xsg/Uw4k5HypsVI/AAAAAAAAOlw/q9fDTzR5Gag/s640/DSC02308.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/--SqUY9mUJ9k/Uw4kxtKB2iI/AAAAAAAAOlQ/7frccCE1J6A/s640/DSC02282.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-H413G3Yx8k4/Uw4lp_O1m7I/AAAAAAAAOp0/N2Q5eEUvSgw/s720/_IGP0921.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-PBgBa0-1kNU/Uw4lUX9T-BI/AAAAAAAAOn4/vRBtCSjAhuk/s720/_IGP0752.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-iZe_gLW4u6o/Uw4lzM7DZOI/AAAAAAAAOqc/DIdydWj0Cf4/s720/_IGP1024.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-6hcLG0-vXZI/Uw4lbCjxkFI/AAAAAAAAOog/7TDRv6Amj-E/s720/_IGP0817.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-f9dt14JWFLU/Uw4mFDxXDKI/AAAAAAAAOrk/b2rjdz0ndTA/s720/_IGP1129.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-CxpHCGflm9E/Uw4mNFBHmYI/AAAAAAAAOsQ/WegvWw9idEY/s720/_IGP1186.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-mO6580jTU48/Uw4muSqSrXI/AAAAAAAAOus/7dGZxB2XSqA/s720/_IGP1376.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-Gspotq28AzU/Uw4m9H7_nfI/AAAAAAAAOvs/fRj_0u62WSY/s720/004_IGP1487.JPG

https://lh4.googleusercontent.com/-hvzgI2X9UuM/Uw4lloCro0I/AAAAAAAAOpc/G78gPjt3-GU/s640/DSC02667.JPG

Relacja już wkrótce:)