PDA

View Full Version : fc-moto.de


Belfegor
09.11.2013, 10:54
Czy ktoś z forum kupował w fc-moto.de?? Jakie są wasze opinie?? Szukam ich sklepu bliżej zachodniej granicy, bo ceny maję teraz naprawdę zacne:drif:... Ewentualnie namiary na sklepy w Berlinie.

myku
09.11.2013, 11:19
Ja kupowalem i bede kupowal.Nie masz sie czego bac.W razie nie podobania sie,nie pasowania itp nie ma problemu ze zwrotem.Przynajmniej u mnie nie bylo.A prze-ceny chyba najnizsze w Europie.Taniej chyba tylko za oceanem

Szycha
10.11.2013, 17:26
Tak jak wyżej, nie ma się czego bać. Wszystko ładnie solidnie załatwione. Kupuj śmiało, rzeczywiście czasem fajne okazyjki mają. Tylko szybko uciekają.

koszi
11.11.2013, 09:06
Brać i się nie zastanawiać! W razie czego masz 2 tygodnie na odesłanie towaru i zwrot kasy bądź wymianę rozmiarów gdyby nie spasowały

Marcin z Zakopanego
11.11.2013, 11:41
Potwierdzam - też miałem dobre doświadczenie z fc-moto.

myku
11.11.2013, 16:14
Jedna podpowiedz.Jesli juz bedziecie mieli kupowac cos z przecen to najpierw zapytajcie sie,czy faktycznie wasz towar jeszcze jest na skladzie.Ja chcialem wlasnie kupic dwa kaski z przeceny ,ktore jeszcze w sobote byly w ofercie,a dzis dzwoniac do nich,bo nagle ich juz nie bylo dowiedzialem sie,ze zostaly juz przed dluzszym czasem wykupione,gdyz rozmiarowka L i XL jest najbardziej chodliwa.Dopiero dzis rano ktos zrobil porzadek w komputerze.Tak wiec jesli jest promocja,przecena,to nie czekac,dzwonic i potwierdzac i kupowac.Inaczej bedzie jak u mnie:mad:.Czasami jest sie do nich ciezko dodzwonic,wiec e-mail jak najbardziej.

Belfegor
13.11.2013, 18:17
Zauważyłem... Wczoraj zamówiłem Rukke Kalahari i był komplet... Dziś po mailu okazało się, że jest tylko kurtka. Trzeba było domówić inne spodnie. Nadal jednak cenowo są nie do przebicia.

randal 76
13.11.2013, 18:46
bałagan tam mają ,bylem kilka razy u nich osobiście i uwierzcie mi tam niema komu pracować. Z reszta wiecie jak niemcy pracują ;)

Dubel
14.11.2013, 08:20
Jeszcze nie wiesz jak Norwegowie pracuja ze sie smiejesz z niemcow :D
Pozdro

Kamyk
14.11.2013, 10:03
Potwierdzam z belgami :) Hehehe :)

Pozdrawiam,
Kamyk

Grinch
20.03.2014, 08:10
Nadal jednak cenowo są nie do przebicia.
Jeżeli kupujesz jako osoba prywatna, a jeżeli jesteś Vatowcem, to po chwili negocjacji w polskim sklepie .... wiadomo.
Mnie się nie opłaca kupować za granicą. Mimo, że kiedyś tak robiłem.
Co do opinii na temat FC-moto, bardzo pozytywna.

torak
20.03.2014, 09:13
Podam swój przykład.
Szukałem kurtki Revit. Zniechęcony kupowaniem za granicą, poszukałem sklepu w Polsce. Cena była sporo wyższa. W emailu zaproponowałem że kupię od nich za cenę taką jak jest w FC. Zgodzili się. Do tego miałem darmową przesyłkę.

Grinch
21.03.2014, 20:03
Podam swój przykład.
Szukałem kurtki Revit. Zniechęcony kupowaniem za granicą, poszukałem sklepu w Polsce. Cena była sporo wyższa. W emailu zaproponowałem że kupię od nich za cenę taką jak jest w FC. Zgodzili się. Do tego miałem darmową przesyłkę.

No właśnie mniej więcej o tym mówię ...
A do tego jeszcze kupując w PL wspieramy nasze polskie sklepy.
Chcemy mieć sklepy - kupujmy w nich.