PDA

View Full Version : ZAPRASZAMY NA na Ślub ze smakiem.)


rafalknotek
10.09.2013, 23:53
Witam Wszystkich Afrykańczyków, jestem tu bardzo nowy ale ośmieliłem się napisać "do odważnych świat należy") Więc w ramach dobrego początku do wejścia w dalsze klimaty i podróże.

My narzeczeni OO

Agnieszka
&
Rafał

chcielibyśmy serdecznie zaprosić osoby z okolic Żywca i nie tylko na uroczysty Ślub w dniu 14 września 2013 roku o godzinie 16.15 w Kościele Parafia Rzymsko Katolickiej pod wezwaniem św. Maksymiliana Marii Kolbe w Ciścu pomiędzy Milówką, a Węgierską Górką http://parafia.cisiec.eu/kontakt.html

Zbiórka dla nowych znajomych :) Afrykańczyków po mszy ok 17.05 z prośbą o trochę hałasu i zarazem propozycją wyprawy za czerwonym Buickiem z 54 r.)
do miejsca imprezy. http://www.kocierz.pl/ tam można dobrze zjeść ale sama droga w nasze piękne góry rekompensuje udział, a dla odważnych co przyjadą w ramach podziękowań obiecuję dobre trunki :)

Rafał i Aga

mazeno
11.09.2013, 00:06
.........

szparag
11.09.2013, 00:28
Mam różową aficę twin, wynajmę taniej niż Buicka z 54 r. choć tanio nie będzie. :). ( muszę pomalować :))

Proszę cię, nie to forum nie ten klimat. rozumiem, że to marzenie twojego życia "ślub" ale nie rób sobie jaj. Chyba że za flaszkę ktoś pojedzie zrobić show :).
Oczywiście mogę się mylić co do Twoich przesłanek, jeśli tak to mnie popraw.
Pozdrawiam

GRZELA
11.09.2013, 00:30
o ja pierdole "z propozycją wyprawy za czerwonym Buickiem"

GRZELA
11.09.2013, 00:36
w sumie to wydaje mi sie ze jestesmy w stane sprostac zadaniu
tylko nie wiem czy 15 ma juz byc rozwod
Poka zdjecie Agi to moze wpadnie ktos albo tesciowej

szparag
11.09.2013, 00:41
Ze spuszczoną głową powoli.. za czerwonym Buickiem do małżeńskiej niewoli.
A kiedy dzieci się urodzą i grzechotkami załomocą.
Posmutnieje na lat wiele. Gdy się obudzi nagle.
Wstanie i powie. Wolność ! Jej mi trzeba!!
Brodę swą siwą na kark zarzuci, i pojedzie.
Już nie wróci.

Przepraszam W.Broniewskiego.
Pozdrawiam i szczęścia życzę.

PARYS
11.09.2013, 07:54
Nie wiem o co wam chodzi. Gościu się hajta i zaprasza na ślub. Było już takich tu kilku i jakoś było git. A że chce jechać błigiem to niech jedzie, może narzeczona chce. Się przypieprzacie nie wiadomo o co.

Pogratulować Rafał i szczęścia życzyć bo będzie go trzeba a i dziatwy mnogość również bo to radość.

kudlacz
11.09.2013, 08:26
Oby nie bylo tak że jak Szparag będzie się żenił to nikt nie będzie chciał przyjechać :D

Szach
11.09.2013, 09:01
@rafalknotek

Wszystkiego naj chłopie - od tego powinny zaczynać sie wszystkie posty ;)
Na prawdę szczere życzenia samego szczęścia i zdrowia - resztę sobie kupisz :)

Ja niestety nie przyjadę, ale jak będzie okazja chętnie poznam Ciebie i szanowną małżonkę.

pozdro

Boryss
11.09.2013, 09:08
Sto lat Sto lat!!

rumpel
11.09.2013, 09:44
Najlepszego ;)

szparag
11.09.2013, 09:44
A moim zdaniem to jest zalogowanie się na forum by tanio ściągnąć sobie ludzi do weselnej parady. Sory ale nie jestem małpką do wynajęcia za flaszkę by ktoś miał ładne zdjęcia.
A na mój ślub to o jakieś 13 lat za późno.

kudlacz
11.09.2013, 10:32
Wielu sie loguje, i wielu ma swój cel -patrz dział PID, MEchanicy, handlarze itp, i dobrze im TU!!!

puszek
11.09.2013, 10:35
Dużo szczęścia życze...Grupa Bielsko jest silna i nie ma daleko...Ale z Krakowa tez warto ..A jak z noclegami?

stopa-uć
11.09.2013, 11:05
Wszystkiego Najlepszego!
Graba
Stopa-uć

graphia
11.09.2013, 11:16
Grupa Bielsko chyba nie za bardzo paradna jest.... i może dobrze? Parada śubna to parada za kimś kogo się zna, lubi, darzy jakimś tam zaufaniem itepe.... to tak jakby paradować za pierwszą lepszą parą trochę.... wódki z nimi nie piłem, piwa też, ognisk z nimi nie paliłem... tak trochę dziwnie (Szparag ma trochę racji)

Marcin-BB
11.09.2013, 11:48
Wyluzujcie Chłopy!;)
Niezależnie od pobudek i ukrytych celów chłopak się żeni.-dla niektórych to bardzo ważne- i pasuje to uszanować. Jak ktoś chce- niech pojedzie. Będzie miał okazję gościa poznać i wyrobić sobie o nim zdanie.
Na Kocierzu dobrze karmią- a do wódki nikt nikogo tu nie zmusza- można zabrać flaszkę do kufra a na miejscu uraczyć się pyszną kawą!:)
Przy ładnej pogodzie to może być miła wycieczka, okazja by się ruszyć z miasta, spotkać wspólnych znajomych.
Jak czas pozwoli to podjadę. Pamiętam jak sam brałem ślub i też mi się marzyła obstawa z motocykli. Wysłałem wtedy chyba z 50 sms-ów z zaproszeniem na ślub, dzwoniłem po "kumplach" i przyjechało tylko dwóch. Na szczęście znajomy teściów-też motocyklista- skrzyknął swoich kolegów i wpadli paczką- tak po prostu. Nie znali mnie a ja ich- ale mimo to przyjechali. Do dziś się kumplujemy pomimo innego spojrzenia na motocykle- oni fruwają na weteranach i czoperach. I chyba o to chodzi.
A teraz idę umyć afrykę po Rumunii- skoro ma być parada to niech się sprzęt pedalsko błyszczy!:D