PDA

View Full Version : Golden Tyre GT200 i GT205-czy są jakieś opinie


MOTOMYSZA
28.08.2013, 09:15
Siemanko
Czy ktoś na tym jeździ? Lub jeździł?
Pytam, bo wpadł mi ten temat przypadkowo i się zastanawiam, czy jako następny komplet na następny sezon nie ubrać by KATA w takie gumki. Albo przynajmniej tył 150/70-18'.
Na innych, np germańskich forach, wyrażają się całkiem pozytywnie o tych oponach, ale chciałbym zasięgnąć opinii z FAT(bo jak tłumacze sobie translatorem, to te niemce tak dzifnie mówić:))
Najbardziej interesuje mnie porównanie do zestawu który już kolejny raz objeżdżam (wcześniej na Afryczce, teraz na ADV) czyli TKC80 na przodzie i E09 Dakar na tyle.
Interesuje mnie, czy w terenie(mówię tu o szutrach, lasach, piachach...nie o podłożu kamienistym,górskim) tylna oponka lepiej trzyma/bierze niż Mitas? To samo pytanie o przód. A jak na mokrym asfalcie sprawują się te oponki w porównaniu do wcześniej przytoczonego zestawu afrykańsko-kateemowego?
No i jak zużycie GT200 względem E09, przyjmując powiedzmy podobny przebieg w km, taki sam styl jazdy i rodzaj podłoża? Który tył szybciej wyrzucę do śmietnika w % odniesieniu? Na przykład: jeśli GT200 zejdzie o 50% szybciej od E09, to jednak chyba pozostanę przy "Miętusach".

Chętnie dowiem się cokolwiek od użytkowników wspomnianych "goldenów".
Pozdro!!!

Onufry22
08.08.2015, 09:42
Zdecydowales sie na Golden Tyre? Jak wrazenia?

MOTOMYSZA
16.08.2015, 13:54
Hej. Nie, jednak nie nabyłem tych oponek, więc nic nie mogę podpowiedzieć.