PDA

View Full Version : Bedzie jakies forumowe zakonczenie sezonu w tym roku?


Dubel
23.08.2013, 08:24
Witam
Skromnie pytam czy jest w planie jakies zakonczenie sezonu, chetnie zobaczyl bym was ale urlop i podroz musze zaplanowac sporo wczesniej.
Pozdro

PS. Nie wiedzialem gdzie temat umiescic jesli w zlym miejscu prosze o przeniesienie

wojtek II
23.08.2013, 09:12
Widzę że jest pierwszy chętny do organizacji, a w Norwegi jeszcze nie byłem.

Dubel
23.08.2013, 09:16
Pewnie by co dalo rade zrobic ale troche daleko by wszyscy mieli :D Wiec i frekfencja znikoma o trafieniu w nie deszczowy weekend nie wspominam :D
Jak nie byles to na sprzeta i dzida na polnoc :)
Pozdro

Andrez
23.08.2013, 09:28
Też nie byłem. Już kombinuję jak spakować wędki na Afri ;-)

7Greg
23.08.2013, 09:55
To może jakaś lista :D

Dubel
23.08.2013, 10:00
Pola pod namioty znajde. Traske nie problem. Napitku zdziebko tez bedzie. Tylko Kata ma w PL!!! By zaliczyc zakonczenie sezonu w Waszym gronie :) :lc8::kumbaya::zdrufko::chleje::hello::rules:
Pozdro

PS. Pamietam ze gdzies kiedys czytalem po zmianie zarzadcow forum ze oni cos beda organizowac lecz u mnie pamiec dobra aczkolwiek krotka ,zawodna i pijacka. Jesli sie myle to przepraszam.

Mhv
23.08.2013, 10:39
PS. Pamietam ze gdzies kiedys czytalem po zmianie zarzadcow forum ze oni cos beda organizowac lecz u mnie pamiec dobra aczkolwiek krotka ,zawodna i pijacka. Jesli sie myle to przepraszam.
Jeszcze z Twoja pamięcią bardzo dobrze..Miało być coś w Bieszczadach we wrześniu/październiku.

Zet Johny
23.08.2013, 10:42
Huuuurrrraaa!

Look_520
23.08.2013, 10:58
To może jakaś lista :D

Piszę się na taki wypad (Bieszczady) :).

1) Look_520

Dubel
23.08.2013, 11:02
A ja odnalazem zapowiedz zlotu :D
Post nr. 10 w tym temacie :) http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=18202
Pozdro

Lepi
23.08.2013, 11:57
Dubel, ja na Twoim kacie mogę przyjechać. Na miejscu i tak mi moto nie potrzebne :chleje:

Dubel
23.08.2013, 12:20
A mozesz czemu nie :D Tylko opony zmien bo tkc nie sprawdza sie najlepiej na tutejsze drogi. Tak na marginesie, zalozylem tkc przod i tyl w rozmiarach fabrycznych do kata i powiem wam ze to hujnia jest jak sie jezdzilo wczesniej na MT 21
To na kiedy sie umawiamy??
Andrez na ryby to duzo taniej bedzie sie wybrac WizzAir z Gdanska do Alesund za grosze polecisz :D
Pozdro

JarekAT
23.08.2013, 13:09
Dubel coś mi się wydaje, że pozostanie nam szukac biletów lotniczych na Twoje zakończenie sezonu.

Dubel
23.08.2013, 13:31
Wycieczke krajoznawcza zrobimy vodka po fiordach :D Trzode sie zrobi, najepki pewnie nie zabraknie tylko z dzida bedzie problem :D

PS. przepraszam za brak polskich znakow, w pracy taki komfort nie jest mi dany

PARYS
23.08.2013, 16:32
No pa!! Przedwczoraj o tym myślałem, wczoraj mnie małżowinka pytała gdzie jadę na zakończenie sezonu a dzisiaj już temat!!
Gdzie by nie było to pojadę więc na zaś do listy mogę się wpisać.

Cleo
23.08.2013, 19:56
Bieszczady JUPI!!!
Na chwile obecna na zas sie zapisuje :)

Mirmil
23.08.2013, 19:59
Kiedy te Bieszczady, jak, gdzie?
Niesmialo zapytam- zawsze we wrzesniu bylo SZUTER PARTY- czy bedzie w tym roku?
bo bysmy z checia pojechali...

ŁukaszBIA
23.08.2013, 20:26
Będzie Rajd Podlaski.

SzymonBBI
23.08.2013, 21:12
Rajdem podlaskim proszę się tu nie podpierać! ;)
Czekamy na zakończenie. :)

PUFF
23.08.2013, 21:18
Adam sie zadeklarowal, wiec 3mamy za slowo :)
Miejscowka sprawdzona.

szymon25
24.08.2013, 10:21
Kiedy ten rajd Podlaski? bo musze wolne zalatwic

matjas
24.08.2013, 11:56
widzę, że ojcowie kierownicy z lekka zaniemówili...

matjas

Dubel
24.08.2013, 14:32
No ja nieśmiało pytam to kiedy i gdzie? :-D

BLOB
24.08.2013, 19:52
widzę, że ojcowie kierownicy z lekka zaniemówili...

matjas

Joł
Nie że zaniemo-coś tam i że coś tam bo coś.
Wszyscy latamy jak nie latamy to goimy rany :) ale o was myślimy i się przyczajamy.
Kierowików nie ma bo jak są to nie ma komu robić:D
Nad imprezą myślimy jak sami wiecie nie jest to proste ogłosić i sialala.
Skrupulatność to nasze motto :D- stąd tajemniczość:D:D:D.
A Ty Matjasie "poćkaj zajc":D

sebazaz
24.08.2013, 20:03
To ja się zapisuję w ciemno.

matjas
25.08.2013, 12:00
A Ty Matjasie "poćkaj zajc":D

Ty się nie odgrażaj ino do roboty bo w Święta BN to ja zajęty będę podobnie jak większość :D

galimatjas

Fihu
25.08.2013, 13:04
Sporo jest odwiedzin tego tematu więc wszyscy czekamy :D

Adagiio
26.08.2013, 11:25
Planowaliśmy zrobić zlot na jesieni , ale terminy pozajmowane a koniec października to już zbyt późno na spanie w namiocie , miejsca pod dachem ograniczone . Jest kilka wypasionych ośrodków , ale nie lubią tam motocyklistów , szczególnie tych na ubłoconych sprzętach . Myślę że zloty Africi to takie trochę adventure z dala od cywilizacji i wygód . Trzeba przygotować trasę turystyczną na legalu ( max jakiś szuter , czy przejazd przez rzeczkę ) o prawdziwym offie w naszych regionach można zapomnieć .
Zrobimy rozpoczęcie sezonu .
Zdrowia .

Andrez
26.08.2013, 11:42
Zrobimy rozpoczęcie sezonu .
Zdrowia .

Temat zdaje się jest o zakończeniu sezonu. To jest jawne odwracanie kota ogonem.

matjas
26.08.2013, 12:55
Zrobimy rozpoczęcie sezonu

no to zróbcie...

matjas

Dubel
26.08.2013, 13:36
Tak więc wiedząc że ci co mówili że będzie dziś mówią że nie będzie zapytuje czy ktoś ma zamiar chęci i pomysł na forumowe zakończenie sezonu? Zaplanowany mam wyjazd do Pl na jesieni i wkurwił bym się niesamowicie gdybym się minol z imprezą o tydzień

Mirmil
26.08.2013, 13:51
Jakby beda chetni, to ja moge zorganizowac cos w terminie 12-15 wrzesien, mam juz opracowane trasy i wstepnie zaklepany klimatyczny osrodek - 60 miesc w lozkach i kolejne 40 namiot. Jedynie sluszne miejsce, czyli UKRAINA

matjas
26.08.2013, 15:08
nie no bez jaj Mirmil :D z szacunkiem ale w Polsce nie brakuje fajnych miejc + najlepiej byłoby gdyby zachodnia ściana czy Pomorze nie miała na miejsce 600+km.
dobrze jednak, że komukolwiek się chce.

matjas

JarekAT
26.08.2013, 15:58
Chyba czas napisać kilka gorzkich słów.
Panowie zrobili sobie przewrót i naobiecywali cudów (coś a`la nasz sejm). Tylko z nowej ekipy od objęcia władzy nie ma nikogo do roboty.
Sklepik - źli ludzie z poprzedniej władzy
Składki - źli ludzie z poprzedniej władzy
Podróże - źli ludzie z poprzedniej władzy
Głupich pdfów nikt z 14 osobowej ekipy nie umie wkleić, nie mówiąc o chęci nauczenia się tego.
Nie mogę słuchać tłumaczeń, że są wakacje i wszyscy zniknęli.

Przegięciem pały jest napisanie, że jednak Zakończenie FAT nie wyjdzie to może Rozpoczęcie, a może dla pewności umówmy się na kolejne Zakończenie za rok?

Wiem ile kosztuje pracy przygotowanie takiej imprezy i jakbyście wzięli się do roboty jak to obiecywaliście wyszło by bez problemu.
Pisanie tydzień przed wrześniem, że jednak nic z tego nie wyjdzie jest lekceważeniem innych, żeby nie pisać waleniem w pewną część ciała.

madafakinges
26.08.2013, 16:37
Mirmil ja bym chętnie się na taką ukrainę wstępnie pisał:)

electro
26.08.2013, 16:53
Mirmił, w tym terminie to ja też bym się załapał.

matjas
26.08.2013, 17:15
Chyba czas napisać kilka gorzkich słów.

zaraz dostaniesz bana i będzie po staremu :D hehehehehehe
przyjedź na dolny śląsk. zakończymy sezon do porzygania :dizzy:

matjas

herni
26.08.2013, 17:39
Jak chodzi o UA to na mnie tez Mirmił możesz liczyć.

Łokciu
26.08.2013, 19:27
Jeśli o UA chodzi to ja odpuszczam :(

Misza
26.08.2013, 19:51
Jeszcze wyjdzie że dolny sląsk zrobi zakończenie, ale to będzie impreza taka w jakich dolny śląsk się lubuje czyli pewnie w kamieniołomie z opcją pod dachem czyli w jaskini o wejściu metr na metr. Ciekawe ilu byłoby chętnych ;)

Dubel
26.08.2013, 20:40
Jeszcze wyjdzie że dolny sląsk zrobi zakończenie, ale to będzie impreza taka w jakich dolny śląsk się lubuje czyli pewnie w kamieniołomie z opcją pod dachem czyli w jaskini o wejściu metr na metr. Ciekawe ilu byłoby chętnych ;)
Dla mnie obojętnie gdzie i w jakich warunkach byle by wasze pyski zobaczyć, pogadać i może coś wypić :D

ŁukaszBIA
26.08.2013, 20:44
Ja bym chętnie nad morzem sezon zamknął.

EmilD
26.08.2013, 21:17
W takim razie ja czekam na termin Podlaskiego :)

Grinch
26.08.2013, 21:32
... z opcją pod dachem czyli w jaskini o wejściu metr na metr. Ciekawe ilu byłoby chętnych ;)

Jak ciasne wejścia, to ja zawsze.

Przemek, Łódź RTK,

jorge
27.08.2013, 08:44
Do malkontentów wszelkiej maści:

Każdy może zrobić zlot! Masz ochotę i możliwości - rób! Nie płacz, że inni nie mają możliwości.

Dubel
27.08.2013, 08:52
Jesli sie to tyczylo mnie to wiesz ze w Norge siedze i moge cos wykombinowac tylko z frekfencja bedzie slabo a i po taniosci nie wyjdzie :D

matjas
27.08.2013, 09:07
JORGE to nie jest tak, że ktoś płacze!

Po prostu miał być zlot a jest kupa gdzie w ramach tej samej grupy GTW na przestrzeni kilku dni Blob pisze, że zlot będzie i że się organizują a w parę dni później Adagio pisze, że jednak zlotu nie ma bo są inne imprezy w tak zwanym międzyczesiu, co niczego nie wyjaśnia.

Wydaje mi się Ojcowie GTW, ze coś Wam ucieka.

Moim zdaniem, a jest to opinia podzielana przez organizatorów ostatniego zajebistego zlotu forumowego, to skończyły się czasy zlotów ogólnych FAT na 150 maszyn.
Patrząc na to co się dzieje na forum myslę, że to dobrze. W tej chwili każdy znajdzie dla siebie jakąś imprezę, która będzie bardziej kameralna i da szansę LEPIEJ poznać WIĘKSZĄ liczbę forumowiczów a o to powinno w zlotach FAT chodzić.

Nie łamałbym się zatem na Waszym, GTW, miejscu, że są inne imprezy, które niekorzystnie wpłyną na frekwencję, ale pewnie nie o to chodziło w poście o 'Otwarciu'.

do Ciebie Jorge zaś - ja nie płaczę na przykład. chcecie przyjechać na Dolny Śląsk na zlot do Kotliny Kłodzkiej? Proszę bardzo. Przykro mi, że to nie środek Polski tak aby wszyscy mieli blisko ale inaczej nie poradzę.

20-21-22.09.2013
Kotlina Kłodzka
Miejsc noclegowych pod dachem w łózkach 36
Miejsc na namioty około 40.
Piwo z kija 3,-PLN
Sala na tańcy
Sala na slajdy
Trasy pokręcone przezajebiste.
Grill, kiełbasy

Tyle ode mnie.

matjas

p.s. zrzuta na flaszkę na moje imieniny, że pouprawiam prywatę :D

PARYS
27.08.2013, 09:24
Matjas - to juz oficjalnie zapraszasz na zakończenie? Jak co to jadymy!
Nie ma się co szczypać chyba jak jest termin i miejsce to walić i tyle. Jak koszulki się nie zdążą to nic się nie stanie chyba ale odpuścić zakończenia nie można moim zdaniem.

Cze

Dubel
27.08.2013, 09:33
Podzielam zdanie Parysa. Jesli to jest oficjalna propozycja prosze potwierdz to a ja rezerwuje bilety.
Pozdro

matjas
27.08.2013, 09:47
Kochani - jak napisałem powyżej.

termin znacie. szczegóły odnosnie ceny i tego co mozemy miec podam dziś wieczorem jak zgadam sie z włodarzem miejsca.

jutro wydzielę nowy wątek zlotowy tak więc z ew. listami uczestników jeszcze się wtrzymajcie.

dodam, że będę chętny widzieć z 'czapterem' dolnośląskim /o ile dołączą się do organizacji/ każdego z FAT i im więcej Was będzie tym oczywiście lepiej.
natomiast jeśli będzie 40 miłych osób to również się NIC nie stanie. całe piwo nawarzone w Namysłowie wypijemy sami :D

ZAPRASZAM!!!

matjas
matjas

Andrez
27.08.2013, 09:51
No nie wiem. Ja już mam opracowane przytroczenie wędek do maszyny. Na Ukrainie też nie byłem, a paszport jeszcze ważny.
A co do ostatnich wpisów odnośnie organizacji: Fajnie jest odsunąć pewnych ludzi od władzy, mieć dostęp do moderowania etc... Tylko potem okazuje się że z takiej czy innej okazji pojawia się sporo pracy, a wtedy już nie jest fajnie. Nie żywiłem specjalnie ciepłych uczuć do poprzednich moderatorów, do obecnych chyba jeszcze mniej. Jednak uważam że coś straciliśmy po ostatnim "przewrocie". Najlepiej widać to czytając ten wątek.
Amen.

baggins
27.08.2013, 09:59
ZAPRASZAM!!!

matjas
matjas
:lobby:

moorelka
27.08.2013, 10:17
chcecie przyjechać na Dolny Śląsk na zlot do Kotliny Kłodzkiej? Proszę bardzo. Przykro mi, że to nie środek Polski tak aby wszyscy mieli blisko ale inaczej nie poradzę.

20-21-22.09.2013
Kotlina Kłodzka


noooo to jak Kotlina Kłodzka to my bardzo chętnie :)

możesz nas wpisać na listę :kumbaya::friday:

pozdrawiam
Morejlos ;)

fassi
27.08.2013, 10:23
Majtas na Przewodniczacego imprez spontanicznych!!!! Ja moge byc sekretarka ;)

A koszulki zrobi sie na miejscu. Miska z blotem, kazdy sie ubierze t shirta jakiego zechce, albo miske z farba i opone enduro i kazdemu sie przejedzie po koszulce :D

jak spontanicznie to spontanicznie

krzeszu
27.08.2013, 12:08
Ło - moje ulubione miejsce w Polsce - może wybiorę się pierwszy raz na zlot...

Look_520
27.08.2013, 12:14
A koszulki zrobi sie na miejscu. Miska z blotem, kazdy sie ubierze t shirta jakiego zechce, albo miske z farba i opone enduro i kazdemu sie przejedzie po koszulce

Zawsze pozostaje pieczątka z ziemniaka :D

Dubel
27.08.2013, 12:19
Matjas do tablicy.
Potwierdzasz organizacje zakonczenia sezonu FAT w Kotlinie Klockiej ?? :)

Gawień
27.08.2013, 12:24
Ale wkopaliście człowieka :haha2: i to jeszcze Beemiarza :D :):):):D

wd60
27.08.2013, 12:26
Dobry termin i miejsce. Matjas, piszę się!!!

matjas
27.08.2013, 13:08
jak napisałem - zrobię ten zlocik.
jak ktoś chętny pomóc to zapraszam.

wszystko z mojej strony na ten temat na ten moment.

matjas

pałeł
27.08.2013, 13:11
Co prawda nie afrykański lecz trampkowy zlot jest na Śląsku gdzie moim zadaniem jest wytyczyc trasę off ta będzie po roadbooku jeśli macie ochotę to reszta info na forum trampkowy

Dubel
27.08.2013, 13:27
Palel z pelnym szacunkiem do Ciebie
Czy nie uwarzasz ze piszac o zlocie trampkowym jako jeden z zarzadcow to juz szczyt .....??

Matjas urlop sie juz zalatwia wieczorem ogarne bilety. Juz dzis dziekuje i obiecuje ze masz w ryj :chleje: :)
Pozdro

krzeszu
27.08.2013, 13:30
Tylko AT, czy trampki wchodza w grę? Kolega chce się dołączyć :)

wojtek II
27.08.2013, 13:52
Wszystko pieknie i ślicznie, miejsce zajebi...... tylko termin nie ten. A chętnie wybrałbym się.

Jarek
27.08.2013, 14:58
hmmm... mam tak samo jak Wojtek...:(
pzdr

JarekO
27.08.2013, 15:17
Mi termin idealnie pasuje.

Andrez
27.08.2013, 15:32
A już kupiłem nowe pilkery na dorsza... Czyli nici z Norge?

fassi
27.08.2013, 15:38
jeśli macie ochotę

super, mamy ochote niesamowita, tylko gdzie sie zapisac aby dostac sie na ten zlot?? :Sarcastic:

Dubel
27.08.2013, 15:44
A już kupiłem nowe pilkery na dorsza... Czyli nici z Norge?

Jak chcesz to wpadaj :)

Rolo
27.08.2013, 15:48
Majtas, napisałem ci na PW ale tu tez napisze, w tym terminie jest zlot Trampkowy, wez sie zlituj i przestaw tak zeby sie nie pokrywalo bo jest pare osob, które będa musiały wybierac (w tym ja :( ) a to nieelegancko chocby w stosunku do organizatorow tamtego zlotu.

jochen
27.08.2013, 15:58
Majtas, napisałem ci na PW ale tu tez napisze, w tym terminie jest zlot Trampkowy, wez sie zlituj i przestaw tak zeby sie nie pokrywalo bo jest pare osob, które będa musiały wybierac (w tym ja :( ) a to nieelegancko chocby w stosunku do organizatorow tamtego zlotu.

Hmm, nie za bardzo rozumiem - przecież zloty forum TA zawsze były organizowane niezależnie od zlotów forum AT i vice versa. Co tu ma niby być nieeleganckiego? Czy na przykład zorganizowanie zlotu AT w terminie, w którym akurat jest organizowany zlot ADV, albo klubu GS też będzie nieteges? Ludzie, dajcież spokój, zawsze będą jakieś alternatywne imprezy i trzeba będzie wybierać, jesteśmy dorośli i chyba to potrafimy? Chwała Matjasowi, że w obliczu bezwładu GTW coś chce zorganizować.

jorge
27.08.2013, 16:04
JORGE to nie jest tak, że ktoś płacze

do Ciebie Jorge zaś - ja nie płaczę na przykład. chcecie przyjechać na Dolny Śląsk na zlot do Kotliny Kłodzkiej? Proszę bardzo. Przykro mi, że to nie środek Polski tak aby wszyscy mieli blisko ale inaczej nie poradzę.

20-21-22.09.2013
Kotlina Kłodzka

p.s. zrzuta na flaszkę na moje imieniny, że pouprawiam prywatę :D

I o to MI CHODZIŁO :D

Rolo
27.08.2013, 16:30
przecież zloty forum TA zawsze były organizowane niezależnie od zlotów forum AT i vice versa
No właśnie nie
Zloty TA i AT nigdy się nie pokrywały, poza jednym który był zrobiony wspólny w Kletnie, organizatorzy zlotów TA zawsze (chyba, a napewnio gdy ja nim byłem) brali pod uwagę termin zlotu AT przy ustalaniu terminu a zloty AT są zawsze wpisane w kalendarium na stronie TA (prowadzonym zresztą przez Cyncia). Tak na szybko to mam w głowie jakies 5-6 osob które będa musiały wybierać, a ja w sumie wybierac nie moge bo kasiore już przelałem...
Z ADV też jak się nie myle nigdy nie kolidowały, z GS 650 tez nie, ale to chyba tylko Jagna jezdzila i tu i tu ;), Wrzesien jest długi i piękny więc co za problem, no chyba że Matias juz zaliczke wpłacił

PARYS
27.08.2013, 16:36
Ale AT jest większa od TA i my się do nich dostosowywać nie będziemy :haha2::D

Of corz jest to żart ale jak widać spontan jest maksymalny więc nie sądzę, żeby jakieś debaty na temat terminu mogły mieć miejsce.

Matjas napisał, żeby poczekać do wieczora - to poczekajmy.

Cze

Misza
27.08.2013, 16:47
Możemy się z trampkami bić, wybierzemy ekipę do lania w mordę od nas i od nich i zobaczymy kto lepiej leje se w tą morde.. :) Zdaje się, że w tej konkurencji oni już dawno wiedzą że nie mają szans ;)

A serio, Matjas, jak coś potrzeba pomóc to mogę pomóc, jakiś transport coś tędy, ofrołd na nielegalu dla niewielkiej grupki - nie ma sprawy. A da się cenowo tam jakoś sensownie? Bo 200zł to na pewno nie dam za miejsce pod namiot :) albo bez

BLOB
27.08.2013, 16:59
Jeżeli chodzi o imprezę w Bieszczadach zlot czy spotkanie zwł jak zwał.
Adam żeczywiście napisał, że zrobimy i tak by się pewnie stało bo już obdzwonił pojechał zobaczył i coś tam ustalił.(poczuł się winny czegoś) Moje skromne łapy też tam miały być i pomagać a zwłaszcza że teren na którym miało się odbywać spotkanie jest znane mi i mojemu dobremu koledze jak własna kieszeń. Do pomocy zdeklarowało się jeszcze kilku młodzieniaszków jak Paweł Rysiek i inni. (szkoda że tacy młodzi i czasowi jak zwykle się za to tylko biorą).
Tym razem nie będzie zakończenia na podkarpaciu, nie wykluczone jest rozpoczęcie. O czym poinformujemy was niezwłocznie.
Jakoś wasze wylewy mi nie odpowiadają z tego co wiem to imprez organizowanych w naszysch stronach trochę się już odbyło poczynająć od 2005 roku Paweł z Jasła, Adagio i inni, kończąc na moim nieszczęsnym Szuter Party. Może czas ruszyć się i coś dać od siebie a nie tylko łapy wyciągać.
To czy Adam obiecał czy nie pozostawiam do przemyślenia, z tego co wiem to wszyscy coś robimy i jesteśmy zajęci bo $ nie rosną na drzewach a dzieci nie siedzą z opiekunką.
Trochę bym się zastanowił charkając komuś w ryj czy czasem coś się nie stało u niego że nie reaguje nie mając czasu czy siły na robienie czegokolwiek.
Nie rozumiem co się stało i gdzie idziecie Quo Vadis. Moi kochani chcecie to zajmijcie się choć raz taką imprezą choć na 70 moto a zobaczycie jak to jest.


Dlaczego nie będzie szuter w tym roku bo nie. Nie będę tłumaczył ludziom jakie mojej jaja są skopane przez życie zwłaszcza że podejście niektórych jest takie a nie inne.
Pomimo propozycji pomocy przy SzP nie chciałem tego tak robić. Moje zdanie jest takie, że jak się dla ludzi nie utyram to jak bym nic nie robił a splendor mi na h...
Bardzo lubię ludzi z FAT i tak pewnie zostanie, ale nie pozwolę robić linczu na osobach które z roku na rok coś robiły i dawały dla forum kawałek siebie.
Organizacja zlotu At zawsze jest wielką odpowiedzialnością i wyzwaniem a ile pracy kosztuje zapytajcie tych co robili takie imprezy i podejmują to wyzwanie co roku jak np. Izi Meeting.

Gadki w stylu czy lubiło się GTW czy nas są nie na miejscu na publicznym forum i poprzednicy i my wkładamy w to trochę życia i pracy. TO się nazywa szacunek lub jego brak. Jakoś nikomu z nas się nie wymskneło złe słowo w stosunku do drugiego człowieka.
Nie wiem jak poczytać uwagi w stylu tamci źli a ci jeszcze gorsi zapytam skromnie czy bezie ktoś kto będzie Ci odpowiadał czy może tylko sam Ty drogi Panie.....

Wypowiedź kierowana i celowana do mających żal o to, że myśleli o nas i poprzednikach jako o ludziach mających bezwzględny obowiązek robienia imprezy. Tym tokiem rozumowania powinniśmy dać w ryj wszystkim robiącym zakończenie i rozpoczęcie sezonu a nie będących niebieskimi, zielonymi czy czrnymi.

Jeżeli kogoś dotkneła moja wypowiedź a jest nie słuszna to przepraszam ale takie jest moje zdanie wolnego człowieka.

Wszystkim zdrowia i spokoju życzę z całego serca.

Sławekk
27.08.2013, 17:19
Matjasie, również pomogę w organizacji :Thumbs_Up:

calgon
27.08.2013, 18:06
cytowanie dalej u mnie nie działa ale kij z tym.
Jarek jak się odezwie to konkretnie!
Co do organizacji na dolny śląsk zgłaszam się do pomocy.Na samej imprezie prosze tylko na mnie nie liczyć bo często się gubię w czasoprzestrzeni!

pałeł
27.08.2013, 18:18
chłopaki i dziewczyny jest tak ze poprszono mnie o pomoc przez trampkarzy w wytyczeniu jakiegoś offa , bo na moim terenie, głupio jest nie pomuc tym bardziej że więcej nas łączy niż dzieli.na naszym forum jest sporo trampkarzy a i na forum trampkowym jest sporo czarnuchów. Tak na prawdę enduro to jedna wielka rodzina, dla mnie nie ma różnicy pod jakim szyldem się mogę zwami spotkać. Niestety jestem tak zarobiony ze jedyne co mogłem pomuc to wytyczylem im trasę off i napisałem roadbooka do tego żeby nikt nie musiał gonic za wariatami, a raczej aby mógł podróżować swoim
tempem

W sprawie zapisów myślę ze najlepsze będzie ku temu forum trampkowe. Organizatorzy się na pewno ucieszą jak sie zechcecie się zjawic. Ja nie mam czasu się cieszyć na razie 12h w robocie daje w dupe a gdzie tam fajrant, pozdrawian z roboty :)

Orson
27.08.2013, 18:26
A tak chciałem przyjechać na jakieś forumowe zakończenie a tu.... ale spoko. Termin na dolny śląski mi tyż nie pasuje bo akurat pracuje ale chciałbym wszystkich zaprosić na ostatni weekend września do Drawna (zachodniopomorskie). Jest organizowane duże (w tamtym roku około 600 moto) pożegnanie sezonu. Impreza 3 dniowa z licznymi konkursami, koncertami i atrakcjami. Zaczyna się w piątek, w sobotę możemy zrobić sobie spływ albo jakiegoś offa. Jeżeli byliby chętni to zapraszam.

matjas
27.08.2013, 19:05
mimo tego, że często się garbię to lubię proste układy.

wola ludzi na AT forum jest taka, że chcą zlotu na zakończenie sezonu.

to czy GTW jest 'w obowiązku' organizować zlot czy nie, jest jakąś niedorzecznością.
to, że w ogóle to napisałeś Blob, pośród swojej niewiele w końcu wnoszącej na temat pisaniny, skłania mnie do zastanowienia się nad faktem czy w ogóle wiecie jako GTW po co jest w tej chwili coś takiego jak to 'ciało' wyłonione w mocno dyskusyjnych okolicznościach, o których wolę po prostu nie pamiętać.

niestety Kolego - to nie użytkownicy są dla Was a WY dla użytkowników i skoro pojawiają się takie pytania jak powyżej a koniec końców, obrót sprawy jest taki, że i tak zlot sie odbywa bez Waszego udziału to jednak ktoś dał po prostu dupy.
nie ujmuję zasług Twoich, Adagia czy kogokolwiek innego przy organizowaniu imprez w przeszłości ale nie można jechać na tym koniu za długo bo po prostu zdycha.

to samo tyczy się Ciebie Pałeł - po prostu nie pasuje mi Twój wpis o prowadzeniu trasy na zlocie TA i milczenie w sprawie zlotu na forum gdzie jednak masz jakieś obowiązki. przypomnisz jakie? wiesz jakie?

nie chcę wytaczać dział i się tu uzewnętrzniać bo jestem megaspokojnym człowiekiem ale wkurwia mnie niepomiernie kiedy po prostu nie daje się po ludzku i na luzie załatwić najprostszych spraw jak spotkanie kilkunastu kumpli.

to tyle na koniec, bo nie mogłem pozostawić tego bez słowa komentarza.

co do terminu.
jak zawsze coś komuś nie będzie pasowało. to, że jest jakiś inny zlot w tym terminie... ktoś nie dostanie urlopu... ktoś inny dostanie urlop ale i tak nie przyjedzie bo zdarzy się coś nieprzewidzianego.
nie będzie zmiany terminu. jeśli ktoś będzie chciał i miał wybór to wybierze opcję najbliższą jego sercu.

to nie będzie wielki zlot. nie będzie koncertów, nie będzie fajerwerków. będzie trochę ludzi, którym jak wierzę jest do siebie blisko.
czy warto dla tego rezygnować z innych imprez lub jechac przez pół Polski - odpowiedzcie sobie sami.

pozdrawiam Was
ze szczegółami spotkania (bo słowo zlot już powoduje u mnie nadkwasotę) w Kotlinie Kłodzkiej, napiszę w osobnym wątku dzisiaj w nocy raczej niż wieczorem.

matjas

p.s. w związku z pytaniami o koszerność marek i typów motocykli na wałkowanym spotkaniu, to nie widzę przeciwskazań dla jakiejkolwiek marki. nawet jak przyjedzie Lenny na HD to nie dostanie w ryj :D osobiście znam jednego, jak go nazywają 'beemiarza', który przyjedzie Banditem o ile nie przyjedzie Mazdą.

Dubel
27.08.2013, 19:10
mimo tego, że często się garbię to lubię proste układy.

wola ludzi na AT forum jest taka, że chcą zlotu na zakończenie sezonu.

to czy GTW jest 'w obowiązku' organizować zlot czy nie, jest jakąś niedorzecznością.
to, że w ogóle to napisałeś Blob, pośród swojej niewiele w końcu wnoszącej na temat pisaniny, skłania mnie do zastanowienia się nad faktem czy w ogóle wiecie jako GTW po co jest w tej chwili coś takiego jak to 'ciało' wyłonione w mocno dyskusyjnych okolicznościach, o których wolę po prostu nie pamiętać.

niestety Kolego - to nie użytkownicy są dla Was a WY dla użytkowników i skoro pojawiają się takie pytania jak powyżej a koniec końców, obrót sprawy jest taki, że i tak zlot sie odbywa bez Waszego udziału to jednak ktoś dał po prostu dupy.
nie ujmuję zasług Twoich, Adagia czy kogokolwiek innego przy organizowaniu imprez w przeszłości ale nie można jechać na tym koniu za długo bo po prostu zdycha.

to samo tyczy się Ciebie Pałeł - po prostu nie pasuje mi Twój wpis o prowadzeniu trasy na zlocie TA i milczenie w sprawie zlotu na forum gdzie jednak masz jakieś obowiązki. przypomnisz jakie? wiesz jakie?

nie chcę wytaczać dział i się tu uzewnętrzniać bo jestem megaspokojnym człowiekiem ale wkurwia mnie niepomiernie kiedy po prostu nie daje się po ludzku i na luzie załatwić najprostszych spraw jak spotkanie kilkunastu kumpli.

to tyle na koniec, bo nie mogłem pozostawić tego bez słowa komentarza.

co do terminu.
jak zawsze coś komuś nie będzie pasowało. to, że jest jakiś inny zlot w tym terminie... ktoś nie dostanie urlopu... ktoś inny dostanie urlop ale i tak nie przyjedzie bo zdarzy się coś nieprzewidzianego.
nie będzie zmiany terminu. jeśli ktoś będzie chciał i miał wybór to wybierze opcję najbliższą jego sercu.

to nie będzie wielki zlot. nie będzie koncertów, nie będzie fajerwerków. będzie trochę ludzi, którym jak wierzę jest do siebie blisko.
czy warto dla tego rezygnować z innych imprez lub jechac przez pół Polski - odpowiedzcie sobie sami.

pozdrawiam Was
ze szczegółami spotkania w Kotlinie Kłodzkiej napiszę w osobnym wątku dzisiaj w nocy raczej niż wieczorem.

matjas

:brawo: - tyle mam chyba w tym temacie jeszcze do powiedzenia
Urlop mam bilety jutro i możesz wpisywać mnie pierwszego na listę.
Pozdro

Adagiio
27.08.2013, 20:13
Nie ktoś dał dupy , tylko ja .
Gwoli wyjaśnienia :
- ośrodek który pomieści większą grupę i którego właściciel zgodził się na tego typu imprezę , ma zarezerwowane wszystkie week do połowy października . Uznałem że termin 18-20 lub 25-27 października to zbyt późno na siedzenie przy ognisku i jazdę po Beskidzie Niskim . W zeszłym roku o tej porze były przymrozki i górki się bieliły .
- pozostałe dwie bazy w których organizowaliśmy spotkania , mają ograniczone miejsca pod dachem , nie sądzę aby ktoś był zainteresowany spaniem w namiocie w lesie o tej porze roku .
- jeśli ograniczona została by liczba uczestników to wtedy dopiero była by rozpierducha , wiec mniejszych ośrodków nie brałem pod uwagę .

Nie wiedziałem że week w tym ośrodku są zarezerwowane od wielu miesięcy , ponieważ nigdy wcześniej nie organizowaliśmy tam żadnych spotkań . Oczywiście mogłem sie tym zająć wcześniej , ale że mam wyjebane na wszystko to w lipcu i sierpniu jeździłem na moto .

Lepi
27.08.2013, 21:05
Trochę bym się zastanowił charkając komuś w ryj czy czasem coś się nie stało u niego że nie reaguje nie mając czasu czy siły na robienie czegokolwiek.

Drogi Maćku, reagujesz trochę histerycznie. Robiąc cokolwiek trzeba liczyć się z krytyką. Forum rośnie...

BABA
27.08.2013, 21:51
Chyba szykuje się posiadóweczka w stylu ZaniemyŚla 2009 :D:D:D:D kameralnie i elegancko :D:D:D

moorelka
27.08.2013, 21:56
Chyba szykuje się posiadóweczka

Baba już widzę tę naszą posiadówkę hehehe :D :dizzy:

RAVkopytko
27.08.2013, 22:10
Dubel,nie Zapomnij zabrać kubeczka forumowego :D

lena
28.08.2013, 00:33
Nie wiedziałem że week w tym ośrodku są zarezerwowane od wielu miesięcy , ponieważ nigdy wcześniej nie organizowaliśmy tam żadnych spotkań . Oczywiście mogłem sie tym zająć wcześniej , ale że mam wyjebane na wszystko to w lipcu i sierpniu jeździłem na moto .


Tak jak jestem w stanie zrozumieć pierwsze z cytowanych zdań, tak przy drugim ze zdumienia otworzyłam usta. Odsyłam Adamie do "Listu otwartego", który firmowałeś własną twarzą i do zastanowienia. To co tu piszesz, to coś więcej niż brak klasy.

matjas
28.08.2013, 01:07
kończmy temat zanim się na dobre zacznie.

po szczegóły zapraszam tu:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?p=334456#post334456

zdravim
matjas

Dubel
28.08.2013, 08:54
Raviking masz jak w banku ze nie zapomne :D
Pozdro

tedix86
08.09.2013, 20:08
Zakonczenie sezonu w Białej 4-6.10

Serdecznie zapraszamy: Zapisy (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=19035)