PDA

View Full Version : Dobry prawnik do odszkodowania???


koszi
10.08.2013, 23:42
Hej Wszystkim,
nie za bardzo potrafiłem umiejscowić ten wątek dlatego wrzuciłem go tu gdzie go wrzuciłem i odpukać w niemalowane i wypluć mam nadzieję , że nikomu przydatny nie będzie ale do rzeczy...
Może częsc z Was przeczytała co mi się przytrafiło na wakacjach w mojej jeszcze nieskończonej relacji. Straciłem wakacje planowane od dawna, polamalem się,z motocykla za dużo nie zostało i raczej na ta maszynke juz nie wsiade... chciałbym żeby tą sprawą zajął się jakiś dobry prawnik/kancelaria , który para się "wyciąganiem kasy" z ubezpieczeń takich delikatnie mówiąc lekkomyślnych i nierozważnych np Holendrów powodujących wypadki. Jeżeli kogoś możecie polecić to dziękuję z góry!

Marcin-BB
11.08.2013, 18:20
Agnieszka Mikołajczak. 691-733-siedem12.
Jest z Warszawy. Nie wiem czy zajmuje się sprawami poza granicami Pl, ale jeśli nie to pewnie kogoś poleci.

Grehory
11.08.2013, 20:08
Nie ma znaczenia że wypadek był za granicą, w naszym kraju zagraniczne ubezpieczalnie reprezentuje Warta i PZU.

koszi
11.08.2013, 20:36
Nie ma znaczenia że wypadek był za granicą, w naszym kraju zagraniczne ubezpieczalnie reprezentuje Warta i PZU.


Otóż nie do końca tak jest. Biuro ubezpieczen komunikacyjnych udziela informacji kto jest reprezentantem a kto przedstawicielem (z wlasnego przypadku wiem ze to roznica) i wcale nie jest to ani Pzu ani Warta w moim przypadku cos zupelnie innego.

Misza
11.08.2013, 20:42
Tuhajbeja męcz.. ;)