PDA

View Full Version : nocleg Zamość, Zwierzyniec, Lublin


stanley
04.08.2013, 21:33
Od 15 do 19 sierpnia będziemy krążyć z dziewczyną od Sandomierza przez Zamość do Lublina i szukamy jakiegoś supertaniego noclegu (jak zwykle). Będziemy mieć ze sobą namiot, więc ostatecznie może być i taka opcja. Jeżeli ktoś z was zna takie miejsca i może polecić, to byłbym bardzo rad. Dobrze gdyby można było też w miarę bezpiecznie zostawić tam motury na czas zwiedzania i spania. Z góry dziękuję za pomoc i czekam na oferty.
P.S. Ewentualnie gdyby ktoś miał ochotę napić się z nami różnych trunków i pokazać miejscowe atrakcje to również jesteśmy bardzo otwarci :)

!marysia!
05.08.2013, 06:54
W Zwierzyńcu spałem na campingach. Cena ok 10 PLN, dwa lata temu.
Ciepła woda, kibelek. Blisko do jeziora. Niedaleko sklep. Moim zdaniem było ok. No może trochę "wesoło" było wieczorem. Są oznaczenia w mieście.
W Zamościu parkowałem moto na parkingu strzeżonym, blisko twierdzy. Świetny człowiek prowadzi ten parking. Załatwił mi płachte aby przykryć moto i ciuchy aby się nie rzucały w oczy. I nie wziął odemnie ani złotówki za kilku godzinny postój motocykla. Postawiłem mu za to browarek lub trzy ;) Facet był przesympatyczny. Zapytaj taksuwkarzy, powiedzą Ci jak dojechać.

Złom
05.08.2013, 11:34
w Zwierzyncu jest teraz Letni Festiwal Filmowy więc kempingi i domki mogą być teraz oblegane.

Mirek Swirek
05.08.2013, 13:55
Cześć Lukasz.
Niestety nie ma mnie jak wiesz, bo bym z Wami poganiał tu i tam, a na browarka to napewno.
Zerknij na Zalew Zemborzycki w Lublinie. Będąc u mnie miałeś do niego 3 km.
Namiot możesz na Dąbrowie w lesie rozbić nad samą wodą za free, są też domki, ale nie wiem po ile. W razie gdybyś się zdecydował na zalew, do dryndnij do Suchego, może pomoże bezpiecznie przechować motóry. Pozdrów Joanne i bawcie się dobrze...

[Maciek]
06.08.2013, 15:39
Mogę zaoferować kawałek działki na nocleg i garaż pod Puławami