PDA

View Full Version : moduł - AT 07


Kupek
03.07.2013, 21:03
Zdjąłem dziś lewy boczek w motorze i usłyszałem "cykanie" z okolicy modułu w czasie pracy silnika. Czy to normalna sprawa?
Dodam, że niedawno zmieniałem akumulator i mam regulator napięcia od RAFWRO, który podobno się nie grzeje - a jednak mojego podczas jazdy nie dało się dotknąć.

Kazmir
03.07.2013, 21:11
Dodam, że niedawno zmieniałem akumulator i mam regulator napięcia od RAFWRO, który podobno się nie grzeje - a jednak mojego podczas jazdy nie dało się dotknąć.
Niesamowita historia, idę się upić;):)

Delikatne cykanie to prawidłowe ponoć dla tego urządzenia odgłosy.

Kupek
03.07.2013, 22:06
Dzięki. Smacznego :D:dizzy:

RAFWRO
09.07.2013, 08:37
Zdjąłem dziś lewy boczek w motorze i usłyszałem "cykanie" z okolicy modułu w czasie pracy silnika. Czy to normalna sprawa?
Dodam, że niedawno zmieniałem akumulator i mam regulator napięcia od RAFWRO, który podobno się nie grzeje - a jednak mojego podczas jazdy nie dało się dotknąć.

Im więcej masz podłączonych dodatkowych odbiorników, tym będzie bardziej gorący (odwrotnie niż oryginał). Jeśli masz tylko standard wyposaż. to będzie lekko ciepły i nie powinien być gorący. Coś musi być nie tak. Sprawdzałeś ładowanie, połączenia, stan aku?. Zadzwoń, napisz - omówimy przyczyny.
R