PDA

View Full Version : Rozpoczęcie Lata On Road komunikat i wskazówki


felkowski
14.06.2013, 21:53
Witam. W ramach imprezy Rozpoczęcie Lata FAT będę miał okazję poprowadzić wycieczkę trasą On Road. Wycieczka będzie zawierała w swoim programie oprócz niewielkiej trasy o charakterze podróżnej objazdówki, również rodzaj wizytacji obiektów plus minus „turystycznych”. Zwieńczeniem będzie wycieczka po Twierdzy Modlin. Część obiektów wizytowanych podczas naszej wycieczki nie posiada oświetlenia ani elektrycznego ani dziennego. W związku z tym dla osób chętnych do niewielkich eksploracji podziemi proponuje zabrać ze sobą dobre latarki, bo na pewno się przydadzą. Do wycieczki w Twierdzy też się przydadzą. Poproszę też osoby chętne na On o wskazówki dla mnie (jako przewodnika) czy więcej objazdówki, czy więcej spacerków. Pozwoli mi to ułożyć trasę w miarę możliwości z uwzględnieniem waszych preferencji. Poproszę też o info czy wolicie wcześniejszy wyjazd i więcej pozycji turystycznych czy wolicie sobie trochę więcej poleniuchować?
Uwaga: Przewiduje niewielkie odcinki leśnymi drogami (lekki off)
Latarki raczej konkretnie dobre.

koszi
15.06.2013, 00:12
Jako o mnie chodzi to wiecej objazdowki, bo jak gorąco będzie to w kalesach smigać by nieco co nieco przewietrzyć to słabo ;D a co do wyjazdu, to po bożemu po śniadaniu chociaz by sadło napełnić ;]

felkowski
21.06.2013, 09:52
Tak tylko przypominam o LATARKACH i paliwie w zbiorniku ;-)

Zii
24.06.2013, 14:34
generalnie trasa ON pod koniec zrobiła się jakby nieco mniej ON :haha2:

felkowski
24.06.2013, 21:16
Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom trasy On. Mam nadzieję, że się nie nudziliście. Miałem przygotowanych jeszcze kilka punktów,ale czasu nie stało ;-). Zostaną na inną okazję.

ferdek
24.06.2013, 21:54
Nie nudziliśmy się, ale temperaturę to mogłeś ciut niższą załatwić, za gorąco było ;)
A serio to dzięki wielkie, trasa super :at:

wojtek II
24.06.2013, 22:10
Felini trasa była naprawdę zajeb...........
ON idealny na zlot AfricaTwin

Borewicz
25.06.2013, 12:47
Było super, zwłaszcza poobiednia trasa on ;)