PDA

View Full Version : Uvex enduro - antifog


plakiet
22.10.2008, 07:57
Paruje Wam szyba w tym kasku?

Przy obecnych temperaturach mi już zaczyna. O ile w trasie jest ok, to w korkach miejskich i w terenie muszę co trochę uchylać szybę.
Normalne to czy trzeba reklamować?

hubert
22.10.2008, 11:15
Z tego co się orientuję to Uvex Enduro nie ma antifoga z prawdziwego zdarzenia tylko jak±¶ powłokę Supravision Nano i nie ma bata, w pewnych warunkach to będzie parowało.

randal 76
22.10.2008, 15:09
Paruje Wam szyba w tym kasku?

Przy obecnych temperaturach mi już zaczyna. O ile w trasie jest ok, to w korkach miejskich i w terenie muszę co trochę uchylać szybę.
Normalne to czy trzeba reklamować?

przestań palic w kasku:p

DANDY
22.10.2008, 18:46
paruje i tak jak Ty minimalnie uchylam szybkę . Najgorzej jak s± mgły nad ranem i temperatura niższa. Planuje zadoptować pinlocka od shoeia.

Lepi
22.10.2008, 20:10
Potwierdzam, że paruje. Po nolanie z Pinlockiem wszysko mi paruje ;) Tez kombinuję jak przełozyc tego pinlocka :) Pomysły?

plakiet
22.10.2008, 21:44
przestań palic w kasku:p

Z zamknięt± szyb± jeszcze nie próbowałem :D

-RaF-
30.10.2008, 14:53
Ja mam Multiteca z PinLockiem - i co z tego, i tak paruj± mi okulary ;) :p

podos
30.10.2008, 15:19
Potwierdzam, że paruje. Po nolanie z Pinlockiem wszysko mi paruje ;) Tez kombinuję jak przełozyc tego pinlocka :) Pomysły?

jesli przekladac pinloka to tylko z Shoeia. Na taki silikonowy rancik wiec sie nie rusza i nie rysuje.

nie zdziwilbym sie jakby razem z antifogiem Shoei dostarczał tez piny do szybki. pozostaje zrobic dwie dziurki w szybie w odpowiednim miejscu. W najgorszym przypadku stówka na nowa szybkę:haha2:

PARYS
30.10.2008, 16:06
Ja my¶lę, że shoei fabrycznie daje z pinem.
przynajmniej ja jak dostałem multiteca to był jeden bialy z pinem i jeden przyciemniany wizir (bez).