PDA

View Full Version : Lwów/Zakarpacie 26/6 do 1/7.


Jaca GDA
30.04.2013, 21:08
Chciałem zaprosić zainteresowanych na wypad po Zakarpaciu oraz do Lwowa w wyżej wymienionym terminie. Jadę z dziewczyną, więc raczej nie będzie jakiegoś błotnistego hardcoru, przewiduję więc poruszanie się tych ich uber wytłuczonych ale widokowych asfaltach i lajtowych szutrówkach. Myślę żeby spędzić jeden nocleg gdzieś pod namiotem w Karpatach, następnie 2/3 noclegi w hotelu we Lwowie. Szczegóły do uzgodnienia, myślę że fajnie by się było wybrać parkami. Drogi oraz miasto mniej więcej znam byłem tam już 3 razy. Osobom zainteresowanym bardziej ekstremalnymi wrażeniami chciałbym przypomnieć o moim wypadzie do Albanii dwa tygodnie wcześniej w czerwcu i zapraszam na tamten wątek. Pozdrawiam!

Jaca GDA
20.05.2013, 11:55
Chciałbym ponowić zaproszenie, szkoda że nikt nie chce dołączyć i jednocześnie chciałem poprosić o informacje, jest taki szczyt w tych Karpatach Ukraińskich gdzie jest taka droga płytowa do jakiejś bazy radarowej czy coś na szczycie, gdzie to jest? czy łatwo tam wjechać? myślałem ze to taka lżejsza opcja na wycieczkę i lekkie biwakowanie z babeczką bo wiem że większość szlaków w tych rejonach bywa dosyć ciężka.

Cezarus
20.05.2013, 12:34
Na połoninie Równej jest ta baza rakietowa (po tych płytach to i Goldwingiem dasz radę wjechać):)